Back to Question Center
0

Môžete mi povedať, kde kúpiť kvalitné spätné odkazy na moju webstránku pre cestovný ruch?

1 answers:

V dnešnej dobe existuje veľa rôznych miest, kde môžete kúpiť kvalitné spätné odkazy pre vaše webové stránky - počnúc hosťovaním príspevkov a poskytovateľmi odkazov na budovy, až po full-stack SEO alebo digitálne marketingové agentúry. Samozrejme, vzhľadom na to, že nemôžete vytvoriť svoju webovú stránku cestovného ruchu samostatne. Napriek tomu sa príliš často takéto agentúry a spoločnosti, nehovoriac tým, ktorí vedia, kde kupovať kvalitné spätné odkazy za rozumnú cenu, by mohli byť bežne predražené. Myslím tým, že bez ohľadu na hlavnú tému webovej stránky a možno aj na akúkoľvek sféru on-line obchodu, väčšina z nich sa jednoducho pokúša znížiť skutočné cenové značky na úkor ich kvality služieb. To je dôvod, prečo je také dôležité poznať nielen to, kde si kúpiť kvalitné spätné odkazy, ale poznať všetky laná, aby ste získali správnu spôsobilosť pre vašu webovú stránku cestovného ruchu.

where to buy quality backlinks

Vracajúc sa k bodu, poďme sa s tým - kvalitné spätné odkazy by mali byť definované ako odkazy len na skutočné stránky, nesúce vysoký rating PageRank a domény, , solídny základ na sociálnych médiách a dobrý obsah stránky. Koniec koncov, nebudeme sa zaoberať žiadnymi odkazmi na PBN, že? Týmto spôsobom nižšie ukážem, kde môžete kúpiť kvalitné spätné odkazy pre vaše webové stránky cestovného ruchu tromi rôznymi spôsobmi - hľadáte stredné zdroje cestovného ruchu, robiť nejaké praktické akcie a iniciovať hosťovanie blogov na horných cestovných blogoch.

Hľadáte stredné cestovné zdroje

Najprv a navrhnúť spôsob, ako nájsť stredné cestovné webové stránky, pretože váš cestovný projekt bude bežne odmietnutý na veľkých miestach - by bolo nepravdepodobné akceptujete svoju platbu výmenou za spätný odkaz. Takže odporúčam hľadanie zdroja strednej triedy súvisiacej s cestovným ruchom - jednoducho pomocou vyhľadávania Google na identifikáciu správnych kontaktných informácií, porozumenie miestnych zmluvných podmienok, prácu na odosielaní týchto "chladných" e-mailov a nakoniec za účelom získania obsahu backlink na oplátku. Pokiaľ ide o mňa, použil som vyhľadávací reťazec, ako je ten "site:" post hosťa "", po ktorom nasledujú hlavné relevantné kľúčové slová. Môžete tiež hľadať "napíšte nám" a usmerňovať sa priamo na správne miesto.

Prevzatie rečových akcií

Myslím tu, mali by ste dodržiavať jednoduchý akčný plán, ako je tento. Najprv pripravte zoznam webových stránok, ktoré považujete za najvhodnejšie pre hosťovanie. Po druhé, vyplňte každý formulár žiadosti a pošlite správu každému sľubnému kandidátovi. Po tretie, budete musieť investovať nejaký čas do poznávania všetkých vstupov a výstupov každého jednotlivého zdroja. Koneckonců, keď ste konečne dosiahli pódiu, neváhajte konať odvážne - dať bloggérovi presné vysvetlenie vášho pokusu dostať SEO spätné odkazy. V takom prípade väčšina bloggerov vám poskytne svoje cenové značky - je to všetko o podnikaní, nie?

buy quality backlinks

Iniciatíva Blogovanie hostí na cestovných blogoch

Poďme to naozaj - bohužiaľ, nie každý z nás je dobrý spisovateľ. Alebo by ste mohli cítiť nedostatok času vydať sa a napísať kvalitný obsah na niektorých autoritatívnych cestovných blogoch. Ak sa to stane tak, jediným riešením je získať nejaké nájomné ruky. Samozrejme, budete musieť zaplatiť za to, ale najať dokonca aj jeden spisovateľ odborného obsahu sa môže stať skutočnou spálenou pre všetkých chlapcov, ktorí stále hľadajú, kde kupovať kvalitné spätné odkazy s blogmi pre hostí. Faktom je, že platiť za skvelý článok a poslať ho do cestovateľských blogov alebo akýchkoľvek iných zainteresovaných zdrojov vo vašom odvetví znamená, že takmer všetko pre vás už bude urobené. V tomto bode zostáva jediná vec pre vašu presnú pozornosť nájdenie správneho dosahu. Týmto spôsobom nezabudnite dobre pracovať na Vašom kotvenom texte - udržte si ho prirodzený od samého začiatku a pred všetkým ostatným Source . Veľa štastia!

December 22, 2017