Back to Question Center
0

Ako pridať kvalitné spätné odkazy do vašej domény?

1 answers:

Začnime so spodným riadkom optimalizácie pre vyhľadávače. Ak máte záujem o vaše webové stránky SEO, mali by ste tiež starať o pridanie spätné odkazy na vaše stránky. Nestačí na to, aby ste na svoje stránky vybrali vhodné kľúčové slová, vytvorili cenný obsah a realizovali dokonalý dizajn. Musíte sa snažiť, aby sa vaše webové stránky stali viditeľnými vo výsledkoch vyhľadávania medzi miliónmi iných oblastí súvisiacich s nikami. Najlepším možným spôsobom, ako zlepšiť povedomie o značke medzi používateľmi, je vytvoriť v okolí kampaň s budovaním odkazov. V tomto článku budeme diskutovať o hodnote spätných odkazov na webové stránky a niektoré náležitosti, ako vytvoriť silné externé odkazy pre SEO.

add backlinks

Ako spätné odkazy môžu prispieť svoj SEO?

Spätné odkazy majú významný vplyv na hodnotenie vašich stránok, keďže spoločnosť Google prostredníctvom nich hodnotí vašu autoritu stránok. Pre vyhľadávače je dôležité vedieť, čo si ľudia myslí o vašej značke. Tieto informácie im pomáhajú správne posúdiť vašu firmu a dať jej hodnosť.

Nedávno sa webmasteri snažili získať viac spätných odkazov na svoje webové stránky, pretože by mohli zlepšiť viditeľnosť on-line podnikania na SERP. Nebolo to však fér a spoločnosť Google sa rozhodla zmeniť svoj algoritmus hodnotenia. Takže v dnešnej dobe majú iba tie webové stránky, ktoré majú kvalitné prepojenia, ktoré na ne ukazujú, mať šancu zaradiť sa vo výsledkoch vyhľadávania Google vysoko. Vyššia kvalita a relevantné webové stránky, ktoré ukazujú na vašom webe, zvyšujú šance na presťahovanie sa do rebríčka Google. Spravidla staré domény dostávajú veľa spätných odkazov s časom, ak majú určitú kvalitu pre ľudí. Ak však chcete zrýchliť proces pridávania kvalitných spätných odkazov na vaše stránky, spustite vytváranie sietí na vytvorenie pripojení a spätných odkazov.

Ako určiť kvalitu spätných odkazov?

Bohužiaľ, nie všetky spätné odkazy sú vytvorené rovnaké. Niektoré z nich môžu dokonca zničiť vaše hodnotenie a spôsobiť tresty vyhľadávačov, zatiaľ čo iní vám neposkytnú žiadnu hodnotu vôbec. Preto je dôležité poznať rozdiel medzi spamovými odkazmi a relevantnými odkazmi na kvalitu.

Existuje niekoľko kritérií, ktoré je potrebné vziať do úvahy pri hodnotení kvality externých odkazov:

  • Dôveryhodnosť
veľmi oceňuje webové stránky, ktoré majú určitú dôveru. Spätné odkazy z týchto stránok budú cennejšie ako z iných webových stránok tretích strán. Napríklad také webové zdroje ako Forbes, Huffington Post, BBC a ďalšie vám prinesú veľa hodnoty vo forme cielených návštevníkov, zákazníkov a príjmov. Zatiaľ čo získavanie spätných odkazov z týchto webových stránok môže byť trochu zložitejšou úlohou, pridanie značnej hodnoty do vášho hodnotenia a údajov o návštevnosti.

add backlinks to website

  • Relevantnosť

Ďalším významným faktorom, vytvoríte odkaz. Spoločnosť Google skontroluje tému zdroja, ktorý vás spája. Ak to nie je relevantné vo vašom podnikateľskom odvetví, spoločnosť Google ho priťahuje tak, že nie je získaná rovnako. Naviac, umiestňovanie odkazov na príslušné webové zdroje vám prinesie väčšiu hodnotu, pretože tu môžete prilákať potenciálnych zákazníkov.

  • PageRank

PageRank je algoritmus používaný spoločnosťou Google na hodnotenie vašich webových stránok na stránkach výsledkov vyhľadávacích nástrojov. Môžete skontrolovať stránku PageRank pomocou nástroja Semalt Website Analyzer alebo iných profesionálnych nástrojov, ktoré vám môžu poskytnúť správne metriky webových stránok. Venujte pozornosť skutočnosti, že všetky stránky začínajú nulou. Preto berte do úvahy rôzne ukazovatele Source .

December 22, 2017