Back to Question Center
0

Môžete mi pomôcť s najlepšou SEO stratégiou pre najlepšie spätné odkazy v roku 2016?

1 answers:

Aký je správny prístup k najlepším spätným odkazom v roku 2016, najmä z hľadiska SEO? Domnievam sa, že v súčasnosti je najlepším spôsobom, ako efektívne vytváranie odkazov, konať diskrétne, aby bolo všetko dobre zakotvené a plne kontrolovateľné. Mnoho SEO a expert webmasteri verí, že opakujúce sa kontroly vylúčiť všetky zastarané a prepojenie budovanie stratégií by bolo kľúčom k riadeniu SEO najlepšie možné spätné odkazy v roku 2016. Myslím tým, že v optimalizácii pre vyhľadávače neexistuje žiadna univerzálna stratégia so 100% garantovanými a predvídateľnými výsledkami, ktoré sa dajú rozumne očakávať v pozíciách s dlhodobým vyhľadávaním.

Vyhnite sa bežným chybám

No, jediná vec, ktorú môžeme urobiť - by som si mala pripustiť - je vyhnúť sa použitiu netestovaných a nie úplne spoľahlivých metód budovania odkazov. Myslím, že musíte vždy premýšľať dvakrát predtým, ako sa prihlásite aj na všetky tie nedávno objavené trendy triky v SEO, bez ohľadu na to, ako sľubne sa môžu na prvý pohľad pozerať. Takže by ste radšej zabudli na takéto "inovácie", samozrejme, ak nevykonávate proaktívne a už máte jasné pochopenie - presne to, čo budete robiť a na aký konkrétny účel. Napriek tomu si myslím, že takmer každý môže mať osvedčený výsledok pri budovaní silného profilu odkazov pre webovú stránku alebo blog. Myslím tým, že v roku 2016 existuje niekoľko starých a užitočne overených spôsobov, ako najlepšie spätné odkazy, a to ani bez zamestnávania tímu skutočne skúsených SEO alebo vhodných webmasterov,. Nižšie budem mať stručný prehľad o mojich najlepších postupoch a jasnej vízii, kde začať vytvárať kvalitné odkazy na zlepšenie svojej SEO v mierke.

Kategorizujte svoj profil odkazov

Uvažujme za samozrejmosť - všetky prichádzajúce odkazy možno rozdeliť na "dve" vrstvy. Jednoducho povedané, všetko zvyčajne závisí od ich zdrojov a najvhodnejšieho času začať ich budovať bez toho, aby vyzerali podozrivo z hľadiska veľkých vyhľadávačov, ako je samotný Google. Cítite sa proti najčastejším nástrahám a trestom, ktoré môžu náhle znížiť vašu pozíciu - skoro v žiadnom čase. Aby ste boli na bezpečnej strane, mali by ste sa riadiť správnym priebehom akcií od samého začiatku. Týmto spôsobom odporúčam kategorizovať vaše možnosti budovania odkazov takto:

Tier 1 Odkazy

  1. Najrelevantnejšie články o Wiki.
  2. Podanie miestneho adresára.
  3. Priemyselné obchodné záznamy.
  4. Odporúčané adresáre článku odkazovať späť na vaše webové stránky alebo blog (Odporúčam nasledujúcim sa pokúsiť v prvom rade - Ezinearticles. com, GoArticles. com, alebo Articlebase. com).

Úroveň 2 Odkazy

  1. Vytváranie sociálnych médií s uvedením obchodných profilov na najviac preplnených platformách ako Facebook, Twitter, LinkedIn. (Tip: môžete skúsiť používať FanPageRobot, užitočný nástroj na odosielanie odkazov na tie populárne sociálne médiá v takmer sebestačnom spôsobe.
  2. Príspevok blogu hosťa na výmenu spätného odkazu).
  3. Poznámky k blogom relevantným pre oblasť.
  4. Zapojenie do horúcich diskusií o blogoch, fórach a webových stránkach súvisiacich s odvetvím pre otázky a odpovede. (Tip: skôr ako čokoľvek iné, odporúčam budovať spätné odkazy z odpovedí Quora a LinkedIn).
  5. Video marketing na YouTube druhú navštívenú webovú stránku na svete by sa nikdy nemal podceňovať. Neváhajte spustiť svoj video kanál a spustiť mimoriadne efektívny online marketing s propagáciou značky, v súlade so zachytávaním veľa cenných odkazov naraz. (Tip: môžete vytvoriť pár okamžite vytvorených odkazov - stačí vyplniť hlavné sekcie vo vašom profile, ktoré sú k dispozícii pre zrušenie spätných odkazov s vašimi webovými stránkami alebo blogom) Source .
December 22, 2017