Back to Question Center
0

Bolo ľahké získať vysoké PR spätné odkazy v roku 2016?

1 answers:

Už ste niekedy zaujímali, aké hodnoty spätné odkazy môže priniesť na vaše webové stránky propagačné kampane? Slovom "hodnota :," nehovorím o spojení šťavy, ktorú dostanete na svoje stránky prostredníctvom externých odkazov. Hovorím o návratnosti investícií vo forme vysokých výnosov z vášho online obchodu. Existuje veľa webových stránok, ktoré predávajú odkazy a následne, ak je vysoká dopyt, existuje veľa tých, ktorí by chceli platiť za odkaz šťavy - oculos de sol feminino aviador. Prediskutujeme, ako môžu tieto aktivity ovplyvniť naše snahy o optimalizáciu vyhľadávačov. Najprv sa pozrime bližšie na odvetvie nákupu a predaja odkazov.

high pr backlinks 2016

Nákup a predaj odkazov

Pokiaľ spoločnosť Google prijala spätné odkazy ako poradie, spätné odkazy budú medzi majiteľmi webových stránok a správcov webu.

Boom spojený s nákupom odkazov sa odohral v polovici roku 2000, čím sa navždy zmenil celý priemysel. V tom čase celé odvetvie vyrástlo okolo predaja spätných odkazov. Niektoré webové zdroje poskytujú spätné odkazy na základe nájomného. Cena za jeden link Renault začala od 30 dolárov za mesiac. Tieto odkazy slúžili ako postranné odkazy.

Spoločnosť Google, ako aj iné významné vyhľadávacie nástroje, po chvíli začali penalizovať stránky, ktoré verejne predávali odkazy prostredníctvom stránok maklérov alebo fór. Tieto sankcie spôsobili zníženie rebríčku webových stránok alebo de-indexáciu.

Avšak ani tieto prísne sankcie spoločnosti Google nezastavili vývoj v oblasti spätného predaja. Tí, prečo nakupovanie a predaj spätných odkazov našiel nové spôsoby, ako znemožniť vyhľadávačom vyhľadávanie ich aktivít.

Podľa pokynov spoločnosti Google nákup alebo predaj spätných odkazov, ktoré prejdú PageRank, akceptuje ako závažné porušenie pravidiel. Ak ste boli zistený v súvislosti s nákupom odkazov na zlepšenie rebríčkov reklám, vaše stránky budú s najväčšou pravdepodobnosťou dostať od spoločnosti Google sankcie. Preto, ak sa podieľate na týchto aktivitách, musíte si uvedomiť riziká.

Buying backlinks

Nákup a predaj spätných odkazov v roku 2016

  • Platené príspevky hostí
uverejniť na svojich stránkach platený obsah, stačí do vyhľadávacieho poľa Google vložiť dotaz "požiadať o hosťujúci príspevok". Niektoré z týchto služieb vám poskytnú autentickú službu budovania odkazov a príslušné poplatky. Existuje však aj veľa stredne kvalitných webových stránok s dostupnými cenami. Existuje niekoľko návrhov písomných príspevkov najvyššej kvality na oplátku za spätné odkazy. V tomto prípade sa strany dohodli na bezplatnej spolupráci.
  • Nákupné odkazy od blogerov

Veľa spätných odkazov v roku 2016 bolo vytvorené súkromnými nákupmi odkazov od blogerov. Tieto odkazy zostávajú nedotknuteľné vyhľadávačmi a zriedka spôsobujú problémy. Veľa blogerov pozná reálnu hodnotu spätných odkazov a vyžaduje platbu za každý odkaz, ktorý dajú. Navyše stojí za zmienku, že niektorí obľúbení blogeri súhlasia s vložením článku s odkazom iba jeden alebo dva dni. Najväčšie percento blogov, ktoré predávajú spätné odkazy, sú umiestnené na nasledujúcich trhových miestach - móda, nehnuteľnosti, cestovanie, financie, vzdelávanie, šport. Priemerné náklady na nákup vysokorýchlostných spätných odkazov v roku 2016 predstavovali 300 dolárov na webových zdrojoch strednej kvality a viac ako 3000 dolárov na vysokokvalitné populárne domény.

December 22, 2017