Back to Question Center
0

Môžem zjednodušiť proces vytvárania spätných odkazov pomocou spätného odkazu?

1 answers:

Už ste niekedy zaujímali, ako získať nové kvalitné spätné odkazy z obrázkov? Je to metóda vytvárania odkazov veľa webmasterov, ktorí si neuvedomujú alebo si jednoducho neuvedomujú svoju moc. Avšak v skutočnosti môže mať jeden online obrázok hodnotu tisíc odkazov. Zameranie na budovanie odkazov založené na textoch vám môže spôsobiť, že vám unikne jedna z najvplyvnejších stratégií budovania odkazov - budovanie obrázkových odkazov. Môžete poskytnúť veľa užitočných informácií prostredníctvom vizuálneho obsahu, ako sú infografy, videá, fotky a tak ďalej - computer expert chat free.

Pozrime sa bližšie na niektoré techniky budovania odkazov, ktoré vám pomôžu vytvoriť odkazy z obrázkov.

Ako vytvoriť obrázky, ktoré priťahujú návštevnosť a spätné odkazy?

Predovšetkým by som chcel povedať o význame vizuálneho bohatstva. Vizuálne aktíva majú väčšiu silu ako len zodpovedajúce slová s obrázkami. Ak sú správne vykonané, poskytujú kreativitu, jasnosť alebo nové poznatky o obľúbenej téme.

Ak chcete prilákať návštevnosť vášho webového zdroja, musíte vytvoriť presvedčivý vizuálny materiál s chytaním sloganov. Používatelia majú tendenciu zdieľať niektoré vtipné vyhlásenia, vtipy a memy. Ak však nie ste dizajnér, môže byť trochu problematické, aby ste všetko spojili. Existuje však vždy cesta von. Môžete využiť lacné služby, ako je Fiverr, aby ste vytvorili jednoduchý obrázok. Navyše môžete nájsť svoje rôzne vystúpenia. Budú sa dohodnúť na vytvorení pohode jednoduché komiks na obsah kus za rozumnú cenu v krátkom čase. Ak však potrebujete niečo komplikovanejšie, čo si vyžaduje profesionálny prístup, musíte si najať in-house dizajn.

Je ťažké povedať, či tento obrázok pritiahne veľa návštevnosti vášho obsahu alebo nie, ale to určite pomôže pochopiť myšlienku tohto článku.

Ako funguje infografický marketing?

Infographic je mocné zbrane pre získavanie spätných odkazov. Webmasteri ju používajú na objatie čitateľov a vernosť značky. Malé podniky zvyčajne vkladajú infor- mácie do svojho obsahu, aby získali prichádzajúce odkazy od dominantných hráčov na trhu.

Najprv musíte urobiť výskum spoločnosti Google, aby ste našli infografiku súvisiacu s priemyslom. Pomocou nasledujúcich dopytov vyhľadajte správny obsah - "kľúčové slovo" + "infografické"; "Najlepšie infografiky kľúčových slov"; "Infographics kľúčových slov. "Potom sa pozrite na získané výsledky a nájdite najlepšie výsledky.

Ak je vaša firma umiestnená do trochu nejasného miesta, môžete použiť niektoré obrázkové adresáre, kde nájdete všetko. Jeden z najznámejších adresárov je Visual. a Pinterest.

Akonáhle získate vhodný obrázok, budete musieť nájsť tému, ktorá najlepšie funguje pre vašu medzeru. Pomocou vyššie uvedených platforiem môžete filtrovať dudy a nájsť predstavu o tom, aké typy infografík majú tendenciu stať sa známymi.

V ďalšej fáze je potrebné získať údaje spolu. Keďže primárnym cieľom je získať infografiu z mnohých webových zdrojov súvisiacich s výhradami, musíte starostlivo zhromaždiť svoje informácie. A pokiaľ vaše dáta nie sú pôsobivé, pravdepodobne sa nezverejní na Forbese alebo Harvarde. edu. Môže sa však ľahko prepojiť renomovanými webovými zdrojmi vo vašom odvetví.

December 22, 2017