Back to Question Center
0

Ktoré typy backlinkov kódu a štruktúry sú najlepšie pre SEO?

1 answers:

Skôr než začneme skúmať štandardný spätnoväzbový kód a štruktúru bežne používanú na účely SEO, dovoľte mi začať s niekoľkými základnými definíciami. Jednoducho povedané, každý spätný odkaz (inak, prichádzajúci webový odkaz) sa rodí, keď jedna webová stránka má adresu URL vedúcu cestu k inému zdroju tretej strany inde na internete - pomocou odkazu alebo pridaním tejto adresy URL. A celý súbor prichádzajúcich odkazov vytvorených pre webové stránky vytvára profil odkazov. Takto veľké vyhľadávacie nástroje ako Google a Bing používajú na určenie reálnej hodnoty, popularity a dôležitosti každej webovej stránky alebo blogu v mierke. Vzhľadom k tomu, že nie všetky z nich sú vytvorené rovnaké, len trieť spätné odkazy náhodne kvôli ich maximálny počet nikdy nebude. Pokiaľ ide o organické prepojenie budov na účely SEO, vec spočíva v tom, že len kvalita spojov je dôležitá, a nie ich množstvo.


Ako som už povedal, nie všetci sa narodili rovní. Preto predtým, než niečo iné, rozlišujeme medzi týmito dvoma hlavnými typmi webových odkazov. V skutočnosti sa vyznačujú HTML vlastnosťami v backlinkovom kóde, ako aj štandardným vplyvom na každú webovú stránku z hľadiska SEO.

  • Spätné odkazy DoFollow sa používajú nielen na pripojenie dvoch samostatných webových stránok a ich "ťahanie", ale na prenos a redistribúciu metrík kvality na oboch stranách. Vo všeobecnosti, spätné odkazy s DoFollow sú často uznávané medzi najdôležitejšie prvky, pokiaľ ide o udeľovanie pozícií v rebríčku vyhľadávania. Tento typ webových odkazov slúži na štandardné hodnotenie PA (autorita stránok), DA (autorita domény), PR (PageRank) a zvyšok metrík ako je dôvera používateľov. Najčastejšie takéto webové odkazy s atribútom DoFollow vo svojom spätnom kóde sa nachádzajú v správach, ako aj v príspevkoch blogov alebo článkov. Niekedy sa nachádzajú vo fórach a sekciách komentárov.
  • NoFollow spätné odkazy sú navrhnuté na pripojenie dvoch samostatných webových stránok, t. e. , najmä na účely plavby. Znamená to, že atribút NoFollow backlink code neberie do úvahy prenos stránky alebo doménových oprávnení (a. k. link juice). Majte na pamäti, že tento zdanlivo nedostatočný rozdiel má oveľa väčší zmysel, pokiaľ ide o prehľadávanie a indexovanie, ako aj významné hodnotenie metrík.

Štruktúra backlink kódu v SEO

Čo robí základnú štruktúru spätných odkazov v SEO? V skutočnosti sa každý prichádzajúci odkaz skladá z nasledujúcich jadrových prvkov: hypertextová referenčná značka, text značky kotvy, referencia odkazu a značka uzatvorenia.

  • Nasleduje príkaz odkazu tela, ktorý začína značkou backlink anchor o povedzte vyhľadávaču web odkaz sa chystá nasledovať, je tiež možné kliknúť a má špeciálnu farebnú indikáciu, aby ste zostali mimo zvyšného textového obsahu na stránke.
  • Každý hypertextový odkaz končí uzatváracou značkou, ktorá len informuje vyhľadávače o zatvorení celej značky hypertextového odkazu Source .
  • December 22, 2017