Back to Question Center
0

Ktoré typy backlinkov kódu a štruktúry sú najlepšie pre SEO?

1 answers:

Skôr než začneme skúmať štandardný spätnoväzbový kód a štruktúru bežne používanú na účely SEO, dovoľte mi začať s niekoľkými základnými definíciami. Jednoducho povedané, každý spätný odkaz (inak, prichádzajúci webový odkaz) sa rodí, keď jedna webová stránka má adresu URL vedúcu cestu k inému zdroju tretej strany inde na internete - pomocou odkazu alebo pridaním tejto adresy URL. A celý súbor prichádzajúcich odkazov vytvorených pre webové stránky vytvára profil odkazov. Takto veľké vyhľadávacie nástroje ako Google a Bing používajú na určenie reálnej hodnoty, popularity a dôležitosti každej webovej stránky alebo blogu v mierke. Vzhľadom k tomu, že nie všetky z nich sú vytvorené rovnaké, len trieť spätné odkazy náhodne kvôli ich maximálny počet nikdy nebude. Pokiaľ ide o organické prepojenie budov na účely SEO, vec spočíva v tom, že len kvalita spojov je dôležitá, a nie ich množstvo.


Ako som už povedal, nie všetci sa narodili rovní. Preto predtým, než niečo iné, rozlišujeme medzi týmito dvoma hlavnými typmi webových odkazov. V skutočnosti sa vyznačujú HTML vlastnosťami v backlinkovom kóde, ako aj štandardným vplyvom na každú webovú stránku z hľadiska SEO.

  • Spätné odkazy DoFollow sa používajú nielen na pripojenie dvoch samostatných webových stránok a ich "ťahanie", ale na prenos a redistribúciu metrík kvality na oboch stranách. Vo všeobecnosti, spätné odkazy s DoFollow sú často uznávané medzi najdôležitejšie prvky, pokiaľ ide o udeľovanie pozícií v rebríčku vyhľadávania. Tento typ webových odkazov slúži na štandardné hodnotenie PA (autorita stránok), DA (autorita domény), PR (PageRank) a zvyšok metrík ako je dôvera používateľov. Najčastejšie takéto webové odkazy s atribútom DoFollow vo svojom spätnom kóde sa nachádzajú v správach, ako aj v príspevkoch blogov alebo článkov. Niekedy sa nachádzajú vo fórach a sekciách komentárov.
  • NoFollow spätné odkazy sú navrhnuté na pripojenie dvoch samostatných webových stránok, t. e. , najmä na účely plavby. Znamená to, že atribút NoFollow backlink code neberie do úvahy prenos stránky alebo doménových oprávnení (a. k. . link juice). Majte na pamäti, že tento zdanlivo nedostatočný rozdiel má oveľa väčší zmysel, pokiaľ ide o prehľadávanie a indexovanie, ako aj významné hodnotenie metrík.

Štruktúra backlink kódu v SEO

Čo robí základnú štruktúru spätných odkazov v SEO? V skutočnosti sa každý prichádzajúci odkaz skladá z nasledujúcich jadrových prvkov: hypertextová referenčná značka, text značky kotvy, referencia odkazu a značka uzatvorenia.

  • Nasleduje príkaz odkazu tela, ktorý začína značkou backlink anchor o povedzte vyhľadávaču web odkaz sa chystá nasledovať, je tiež možné kliknúť a má špeciálnu farebnú indikáciu, aby ste zostali mimo zvyšného textového obsahu na stránke.
  • Každý hypertextový odkaz končí uzatváracou značkou, ktorá len informuje vyhľadávače o zatvorení celej značky hypertextového odkazu.
  • December 22, 2017
    Ktoré typy backlinkov kódu a štruktúry sú najlepšie pre SEO?
    Reply