Back to Question Center
0

Kde získať spätné odkazy z infografiky?

1 answers:

V súčasnosti infografika stále viac a viac získavajú popularitu. V skutočnosti sa tieto oko-lov obrazy prenášajúce užitočné informácie sa odhaduje, že je 30 krát väčšia pravdepodobnosť, že je "trávenie", čitateľ, skôr ako každodenné prostý text spisy. Preto je otázka - kde sa dostať spätné odkazy z infografiky - je to perfektný zmysel. Áno, to je pravda, infographics môže priniesť skvelé výsledky online podnikania. Všetko, čo potrebujete pozrieť presvedčivejšie, je vytvoriť rozumnú kombináciu cenných údajov a vizuálneho obsahu - vizuálne príťažlivých a poskytnúť zaujímavé a vzrušujúce informácie o správnej téme správnemu publiku. A čo viac - s množstvom dobrých a presvedčivých infografikov robí váš obsah vítajúcim vírusom. Takto dobrá infografika má pomerne jemný potenciál vytvárania spätného odkazu vo vysokej kvalite a súčasne zlepšuje pokrok vášho webu alebo blogu v SEO v škále. Takže, kde sa dostať spätné odkazy z infografiky? Skôr ako vám ukážem zoznam dostupných zdrojov, začnime s niektorými základnými definíciami. Aké ideálne infografiky? Tu sú tri hlavné prvky, ktoré robia každý dobrý jeden - úžasný dizajn, propagácia a dosah a štatistiky o výskume.

  1. Návrh je zjavne prvou vecou, ​​ktorú každý infografic potrebuje na to, aby začal pracovať. Všetko, čo potrebujete na to, aby ste sa stali vírusovými infografikami, je vizuálne atraktívne a dotýka sa profesionálneho dizajnu.
  1. Propagácia a dosah sú pre infografiku rovnako dôležité ako úžasný dizajn a ich skutočná hodnota je výsledkom dobre preskúmaných štatistík. Vzhľadom na to, že infografia nie je propagovaná správnym spôsobom (t. e. , s riadnou propagáciou médií a napríklad s dosahom prostredníctvom e-mailu), zvyšok úsilia bude takmer k ničomu, určite.
  1. Dobre preskúmaná štatistika znamená, že každá dobrá infografia by mala mať nejaké cenné údaje, ako sú zaujímavé štatistiky, zriedkavé fakty o danej téme, jemné vizualizované náhľady alebo akékoľvek zaujímavé tabuľky alebo diagramy.

A tu je miesto, kde sa môžete dostať spätné odkazy z infografiky - nižšie je zoznam štyroch najviac odporúčaných on-line rámcov, ktoré vám pomôžu pri navrhovaní vašej prvej:

  • Piktochart je jednoduché na použitie nástroja na vytvorenie infor- macií HQ pre vysokokvalitné spätné odkazy. Urobte si každú infografiu jednoduchú. Všetko, čo potrebujete, je investovať nejaký čas do vytvárania presvedčivej infografiky, ktorá by povedala "uvítať" zdieľanie. Bezplatný plán na Piktochart ponúka krátku sadu slušných dizajnových riešení, preto ak ste ochotní a ochotní pracovať viac na kvalite infografík - radšej by ste mali zvážiť možnosť platenia predplatného.
  • Canva je ďalším dobrým zdrojom, ktorý vám môže pomôcť používať bezplatné šablóny infografického dizajnu. A oni sú skvelí! Využite profesionálne vyladené infografiky, aby ste vytvorili ešte viac spätných odkazov, vedie, zdieľajú a nasledujú.

  • Vengage Infographics je najjednoduchší nástroj na vytváranie infogramu, ktorý si môžete predstaviť. Skvelý dizajn si vyberiete jeden z viac ako päťsto profesionálne vyladených dizajnových riešení - len s niekoľkými kliknutiami.
  • Fiverr je posledná vybavená možnosť pre tých, ktorí hľadajú, kde získať spätné odkazy z infographics. Fiverr sa stane vaším najlepším riešením, ak chcete získať váš infografický dizajn outsourcovaný - od 5 dolárov za kvalitnú infografiu vyrobenú špeciálne pre vaše webové stránky alebo blog Source .
December 22, 2017