Back to Question Center
0

Semalt: Najlepšia databáza na ukladanie údajov na škrabanie webu

1 answers:

Postgres je databáza používaná na ukladanie veľkých sád dát z ťažby na internete a škrabanie. Nedávno spoločnosť Postgres vydala vstavanú funkciu známu ako JSONB, kde "B" znamená binárne. Ak odošlete štruktúrované údaje, ktoré môžu byť reprezentované ako JSON (JavaScript Object Notation), Postgres analyzuje dáta a ukladá súbory údajov v binárnom formáte. Ak je vaša scraping kampaň založená na JSON, Postgres je najlepší dátový súbor, ktorý je potrebné zvážiť.

Spravuje Postgres čínsky text?

Niektorí správcovia webových stránok kladú otázky týkajúce sa toho, či Postgres spracováva čínske texty. Odpoveď na túto otázku je veľká áno. Pri vytváraní databázy sú vaša aplikácia a ovládač databázy dva faktory, ktoré majú veľa význam. Postgres je databáza škrabania , ktorá pracuje s podporou Unicode. V procese generovania databázy Postgres zvážte špecifikáciu kódovania UTF-8.

Postgres JSONB vs. Databáza NoSQL

NOSQL je bezplatná a ľahko použiteľná databáza, ktorá uchováva dáta v otvorenej podobe. Ak napríklad získavate údaje na finančných trhoch, musíte byť opatrní, ako sa vaše dáta ukladajú. Tu je problém. Databáza NoSQL neobsahuje kontroly štruktúry údajov. Ak vám tento krok ujde, skončíte s údajmi v nečitateľných formátoch.

Postgres na druhej strane umožňuje blogerom a obchodníkom používať možnosť integrity údajov. Postgres, databázové databázy sťahujú databázy, extrahované dáta v binárnych formátoch. Táto databáza podporuje verzie HSTORE a JSON.

Postgres výkonnosť

Postgres je špičková databáza používaná na ukladanie veľkého množstva dát extrahovaných v rôznych jazykoch. Táto databáza je určená na vyhľadávanie a filtrovanie výsledkov. Postgres JSONB je tiež známy pre správu niektorých jazykových znakov, ako je čínština. Ďalšie funkcie Postgresu zahŕňajú:

  • extrakcia dát s úplnou podporou znakov;
  • Rýchle vykonávanie filtrovacích a vyhľadávacích úloh;
  • Ukladanie dobre štruktúrovaných údajov extrahovaných z tagov HTML;
  • Získanie dát z stránok a ich ukladanie do čitateľných formátov;

Prečo Postgres JSONB?

Užitočná databáza by mala optimalizovať indexy a klasifikovať údaje do viacerých množín údajov v reálnom čase. Nedovoľte, aby zdržania a časové limity ovplyvnili váš škrabací projekt. Postgres používa genetické klastre na rozdelenie údajov do rôznych databáz pre jednoduché vyhľadávanie.

Ukladanie údajov sa netýka iba času odozvy a časového limitu. Aktualizácia aspektu trvá všetko. Pomocou klastrov môžete načítať podpoložky a zakázať indexovanie, kým neukončíte balenie údajov. To pomáha klientom načítavať viacero súborov údajov naraz.

Indexovanie bežnej položky nebolo nikdy tak jednoduché. S Postgres databázou škrabania databázy môžete rýchlo indexovať bežnú vec klasifikáciou predmetu v inom riadku a prepojením záznamu pomocou celočíselného cudzieho kľúča. Zadajte cudzie kľúčové číslo pre získanie výsledkov.

Pri uchovávaní veľkých množín údajov združujete dokumenty a tradičné štruktúry tabuľky? Nemusíte sa o to báť. Postgres JSON B nechajte prácu pre vás. S postgresovou databázou na vyhľadávanie webových stránok nie je potrebná žiadna opätovná analýza Source .

December 22, 2017