Back to Question Center
0

Semalt: Webové škrabáky. Najjednoduchší spôsob, ako používať softvér Web Scraping

1 answers:

Webový škrabák je program alebo softvér vyvinutý na extrakciu dát z viacerých webové stránky. Vzhľadom k tomu, že získavanie webových dát sa stalo bežnou praxou medzi podnikmi, niektoré stránky ponúkajú bezplatné škrabky na web, zatiaľ čo iné poskytujú služby ako služby, ktoré by ste mali platiť. Jedným z najspoľahlivejších nástrojov na škrabanie webov je Web Scraper.

S webovým škrabkou si môžete vytvoriť vlastnú databázu e-mailových adries spoločností, alebo si môžete vytvoriť svoje produkty alebo katalóg e-shopov. Jedným z najlepších výhod, ktoré ponúka tento nástroj, je, že kontakty spoločnosti je možné prevziať anonymne z mnohých webových stránok v prekvapivej rýchlosti as vysokou presnosťou! Škrabaný obsah je možné uložiť aj v rôznych formátoch a na rôznych miestach, takže ho môžete používať kedykoľvek potrebujete. Tu sú niektoré z vynikajúcich funkcií softvéru.

Funkcie Web Scraper

Štrnásťdňová bezplatná skúšobná verzia

Web Scraper je dodávaný s 14-dňovou bezplatnou skúškou. To znamená, že môžete vyskúšať softvér zdarma po dobu dvoch týždňov. Potom, ak sa vám to páči, môžete si ho zakúpiť.

Nevyžaduje znalosť programovania

Web Scraper nevyžaduje znalosť žiadneho programovacieho jazyka alebo skriptov. Jediné, čo musíte urobiť, je niekoľko kliknutí myšou a vyberte požadované údaje na extrakciu.

Web Scraper dokáže zachytiť dáta z viacerých webových stránok v jednej fáze, a môže tiež pracovať na viacerých prehliadačoch súčasne. To šetrí váš čas a energiu.

Schopnosť získavať dáta zo zabezpečených webových stránok

Tento nástroj na vyhľadávanie webových stránok má možnosť získavať dáta prostredníctvom proxy serverov, aby mohol sťahovať a skrátiť dáta z vysoko bezpečných webových stránok použitie proxy serverov. Táto funkcia je užitočná pre firmy, ktoré skrývajú dáta zo zabezpečených webových stránok, ako je LinkedIn a Facebook.

Môže transformovať poškodené údaje do viacerých formátov

Exportuje údaje do rôznych formátov. Môže exportovať ošerené údaje do formátov TXT, XML a CSV v závislosti od pokynov používateľa. V skutočnosti môže transformovať rovnaké údaje do troch rôznych formátov.

Ponúka užívateľsky prívetivé rozhranie

Nástroj ponúka ľahko pochopiteľné a užívateľsky prívetivé rozhranie, takže nepotrebujete žiadne technické znalosti na použitie to. Nemusíte tiež používať konzultácie alebo demonštráciu videa.

Konkurenčná cena

Vzhľadom na svoje vynikajúce vlastnosti, môžete si myslieť, že to stojí šťastie. Ide však o rozumnú cenu.

K dispozícii v dvoch verziách

Existujú dve verzie Web Scraper. Prvá verzia umožňuje porovnávať ponuky a produkty konkurentov. Druhá verzia je určená na extrakciu kontaktov. Môžete si vybrať verziu, ktorá je vhodná pre vašu firmu. Nie je však nezvyčajné, aby si jedna firma kúpila obe verzie. Môžete tiež urobiť to isté, aby ste dosiahli lepšie výsledky.

Na záver, pretože nemáte čo stratiť, prečo nevyskúšať 14-dňovú skúšobnú verziu. Nakoniec ho môžete zakúpiť po skúšobnej dobe Source .

December 22, 2017