Back to Question Center
0

SEO spisovatelia blokujú? Recyklovať váš Semalt

1 answers:
SEO Writers Block? Recycle Your Semalt

Semtalt denne na SEO a sociálnych médiách sa môže snažiť a príde čas, keď sa nebudete cítiť tak kreatívne. Často som sa čudoval, čo môžem urobiť s tým báječným obsahom, ktorý som napísal na stránke, alebo dokonca vziať niečí nápad a ďalej rozširovať túto tému. Iste, posledná vec, ktorú chcem urobiť, je vykopnúť vlak SERP na duplicitný obsah, ale existujú spôsoby, ako môžete vziať to, čo ste vytvorili, a zmeniť ho na niečo iné. Tu sú náhľady, ktoré vám pomôžu byť produktívnym v deň, kedy váš mozog nie je.

  • Slide Share: Máte naozaj skvelý článok o 7 krokoch, aby ste vašu stránku zmenili na Link Magnet, potom pokračujte a premeňte ho na PowerPoint Presentation a uverejnite ho na Slide Share - peru hosting. Slide Zdieľať je skvelé miesto, kde môžete uverejňovať a nájsť prezentácie. Táto stránka vám tiež umožňuje pridať zvuk, takže ak máte pocit, že vaša téma bude najlepšie vyjadrená so zvukom, pokračujte a premeňte ho a zvuková prezentácia.
Reprodukcia dobrého obsahu
Prezrite si prezentácie od Victoria Edwards. (tagy: repurposing media)

  • E-Book: Napísali ste naozaj skvelý príspevok pre syndikáciu článku? No, vezmite si túto myšlienku, rozbaľte ju a vytvorte elektronickú knihu v PDF. Potom ho môžete na svojom webe poslať, takže návštevníci budú mať niečo, čo môžu používať. Ak pridáte formulár a získavate e-mailové adresy návštevníkov, pred stiahnutím ich môžete dať vedieť, keď budete mať skvelý produkt alebo e-knihu. To bude tiež dobrý začiatok pre vás začať zhromažďovanie dát pre SEO úsilie.
  • Podcasting: Podcasting je ďalším prostriedkom, ktorý možno použiť, ak sa pokúšate o opätovné použitie obsahu. Každý článok alebo blog, ktorý považujete za dôležitý, sa môže zmeniť na podcast a následne ho zverejniť na i-tunách. Skutočnosť, že budete mať hlas na tému v ruke, znamená, že ho môžete zmeniť nielen na vzdelávacie, ale aj zábavné a zábavné.
  • Video: Nakoniec, ďalšie miesto, kde môžete preniesť svoj obsah a premeniť ho na iné médium, je video. Stránky ako YouTube, Vimeo alebo UStream sú všetko, kde môžete posunúť svoj príspevok na iné médium, ktoré môžete uverejňovať inde.

Ak ste teda vášnivý príspevok, ktorý ste vytvorili, premenili ho na iné formy. Potom ich môžete zverejniť na rôznych stránkach, takže viac ľudí môže zdieľať bohatstvo poznatkov, ktoré máte.

Victoria je odborníkom na internetový marketing spoločnosti LinkShare Corporation. Pracuje na optimalizácii pre vyhľadávače pre rôzne chránené stránky, z ktorých jedna je BillSavings.com

February 18, 2018