Back to Question Center
0

Čo by som mal vedieť o profile backlinku na stránke, aby som zvýšil svoju SEO?

1 answers:

Skôr než začneme všetko, začneme so základmi. Existujú len tri hlavné typy odkazov, ktoré by mal mať váš spätný profil na stránkach záujem, pokiaľ ide o zvýšenie vášho celkového pokroku v SEO v škále. Preto by ste mali na samom začiatku pochopiť, aké typy odkazov môžete zahrnúť do profilu odkazov na lokalitu - niektoré z nich pracujú pre účel SEO, ale zvyšok nemajú taký merateľný vplyv na vašu návštevnosť a lepšiu expozíciu v on-line vyhľadávaní, aspoň priamo.

  • Interné odkazy - spájajú rôzne stránky a sekcie v rámci jednej webovej stránky alebo blogu. Na jednej strane sú potrebné vnútorné prepojenia na dobrú logiku architektúry webových stránok, ktorá bude robiť dobré nielen pre lepšie prehliadanie používateľov, ale je potenciálne priaznivá pre rýchlejšiu a kvalitnejšiu indexáciu vyhľadávacích prehľadávacích robotov. Na druhej strane však pevný poriadok samotného založenia je pravdepodobne čiastočne nezávislým majetkom, ktorý môže poskytnúť pozitívny signál, že stojí za to sa ukázať širšiemu okruhu aktívnych hľadajúcich - envio newsletter php. Poznámka: interné odkazy nájdené v rámci každého profilu spätného odkazu na stránky nemajú skutočne merateľný vplyv na webovú prevádzku, ako aj na SEO ako celok. Je to len pravidlo hry - a nasledujúce pravidlá môžu byť odmeňované aspoň čas od času, nie?
  • Externé odkazy - vo všeobecnosti sa tento typ odkazu používa presne na účely SEO. Bývanie medzi najnebezpečnejšími faktormi v očiach hlavných vyhľadávacích nástrojov, ako je samotný Google, ako aj Yahoo a Bing, externé odkazy spájajú čitateľov vašej webovej stránky alebo blogu so zvyškom online sveta na webe. A tu prichádza súbor najdôležitejších metriiek odkazov (ako napríklad PageRank, Domain Authority, User Trust, Page Authority, atď.). Preto každý profil spätného odkazu stránok chce, aby boli všetky v maximálnej možnej miere možné - môžu vytvoriť pre vyhľadávače silný dojem, že sa tieto webové stránky alebo blogy musia zobraziť na vrchole SERP.


Odkazy na kvalitu môžu dominovať svetu

Vážne, dôležitejšie, ako si myslíte. Myslím, že vysokokvalitné prepojenia so silným skóre v PageRank a Domain Authority znamená, že nie ste len dôveryhodným a spoľahlivým autoritou po internete, ale že váš obsah stránky je tak jedinečný a prináša toľko hodnoty - že ostatní ľudia web nemôže pomôcť, ale presúvať a nasmerovať merateľnú časť svojej vlastnej prevádzky - priamo na vaše vlastné stránky alebo blogové stránky.

Čo robí dobrú spätnú väzbu v SEO

1. Skutočná povaha - to znamená, že každý odkaz vo vašom profile bol postavený bezpečne a ekologicky bez účasti na akýchkoľvek platených, chúlostivých alebo explicitne relačných schémach budovania odkazov.

2. Čistá relevancia - znamená ich schopnosť zodpovedať hlavnej téme alebo diskusii o predmetoch, aby priniesla presne cielenú organickú webovú prevádzku na obidve strany dohody.

3. Autorita a dôvera - je samozrejme charakteristická, pretože každý výkonný spätný odkaz schopný preniesť časť tejto tajomnej "spojovacej šťavy" musí byť tiež silný, i. e. , malo by pochádzať z primerane významných miest, ktoré dobre vyhovujú potrebám používateľov žijúcich.

December 22, 2017