Back to Question Center
0

Ako zvládnuť službu Nákupy Google & Produktové reklamné reklamy

1 answers:
Ako zvládnuť Nákupy Google & Product Semalt Ads
");$ ('# scheader. sc-logo'). pripojiť (" '+cat_head_params.sponsor+' ");$ ( '# Scheader'). pripojiť ("
");$ ('# scheader. scdetails'). append ('

' + cat_head_params, sponzor + '

');$ ('# scheader - uma propaganda criativa online. scdetails'). pridať (cat_head_params. sponsor_text);$ ( '# Scheader'). append ('
REKLAMA
');ak ("undefined"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). na tlačidlo (funkcia
{__gaTracker ("odoslať", "udalosť", "sponzorovaná kategória kliknite na var 1", "platenú vyhľadávanie", ($ (to) .attr ('href')));});}}});});

Predáva vaša spoločnosť produkty online? Ak áno, mali by ste byť v službe Nákupy Google. Tento príspevok bude obsahovať základné informácie a niekoľko pokročilých trikov, ktoré vám pomôžu zvládnuť Nákupy Google a reklamy s produktovými informáciami (PLA).

Začíname so službou Nákupy Google

Google Semalt nie je len nejaký motor elektronického obchodu. Podľa odhadov sa v Q4 2016 podieľalo 43 percent amerických platených kliknutí na vyhľadávanie.

Premýšľajte o tom! Sematálna polovica platených kliknutí vo vyhľadávaní sa dostala na PLA v dôsledku rôznych faktorov vrátane:

 • Koniec pravých železničných reklám v prospech PLA v roku 2016.
 • Obrovská obrazovka nehnuteľností PLA na mobilných telefónoch (prijímanie prakticky celej obrazovky nad záhyb!).
 • Masívny nárast využívania mobilného internetu, ktorý v roku 2016 prekonal desktop.
Ako ovládať reklamy Google Shopping & Product Semalt

Začíname je jednoduché. Len sa uistite, že máte účet AdWords a účet Google Merchant Center. Semalt bude vašou domácou základňou.

Nižšie sú štyri kľúče na úspech v službe Google Semalt. Tento zoznam obsahuje kritické východiskové body. Má tiež pokročilé nástroje, ktoré rozdeľujú vynikajúcich obchodníkov na rozdiel od jednoducho dobrých.

1. Optimalizácia kŕmenia

Informačný kanál služby Nákupy Google je úplný zoznam všetkých vašich SKU produktov (jednotky na skladovanie). Väčšina predajcov jednoducho vytiahne celú svoju databázu produktov z ich webových stránok a odovzdá ich priamo do služby Google Merchant Center. Nerob to!

Jednoduché nahrávanie XML alebo podobného súboru webovej databázy sa zdá jednoduché, ale spôsobuje chyby nekompatibility so spoločnosťou Google. Semantové chyby môžu viesť k závažným problémom vrátane:

 • Dôležité produkty sa nezobrazujú.
 • Duplicitné záznamy, ktoré vás stávajú mimoriadnym rozpočtom.
 • Obávané pozastavenie vášho účtu služby Nákupy Google, ktoré môže byť mimoriadne nákladné, keď čakáte na zástupcov spoločnosti Google, ktoré vám pomôžu opraviť a opätovne otvoriť obchod.

Preto by ste mali používať riešenie inteligentného informačného kanála na odstránenie chýb z vášho informačného kanála. Taktiež je dôležité prvýkrát odovzdať čistý kanál. Semaltem zoraďte svoje produkty pomocou logického postupu deskriptorov, ako sú:

 • ID výrobku
 • Farba
 • Veľkosť
 • Opis
 • Zamýšľaný pohlavie (ak existuje)
 • Stav
 • Dostupnosť
 • GTIN (Global Trade Item Number) / UPC (univerzálny kód výrobku)

Najlepšie riešenia kŕmenia tiež pokračujú v optimalizácii vášho kŕmenia v priebehu času. Dopĺňajú vaše názvy a opisy produktov optimalizované pre kľúčové slová:

 • Udržiavajte zdroj kompletný a uistite sa, že chýbajú žiadne údaje.
 • Testovanie rôznych kreatívnych postupov.
 • Testovanie rôznych formátov oceňovania vrátane hromadného určovania cien v porovnaní s cenou jednotlivých položiek. jpg "alt =" Ako zvládnuť službu Google Shopping & Product Semalt Ads "/>

2. Štruktúra účtu

Správne štruktúrovaný účet je pre bezproblémovú prevádzku nákupných kampaní rozhodujúci. Semalta o štruktúre účtu ako vašom back-end obchodnom rozhraní. Okrem toho by ste mali štruktúrovať svoje účty tak, aby boli v súlade s vašimi obchodnými cieľmi.

Na vysokej úrovni vám vaše účty najlepšie vyhovujú, keď ich nastavíte na:

 • Najvyššia návštevnosť vašich "VIP jednotiek" (tj veľmi dôležité produkty - najziskovejšie položky s najvyššími maržami).
 • Správne vylúčte alebo zmiňte menej dopravy k menej dôležitým jednotkám SKU.
 • Neustále otestujte rôzne ceny, sezónne propagácie a úplne nové produkty, pre ktoré nemáte žiadne historické údaje.

Niektoré odporúčané tipy týkajúce sa štruktúry účtu:

 • Rozložte kampane inteligentne. Vytvorte kategórie a podkategórie na riadenie rozpočtu. To vám dáva viditeľnosť do SKU, ktoré sú dôležité.
 • Vymažte svoje najvyššie jednotky SKU čo najpodrobnejšie.
 • Roztrhajte svojich najlepších predajcov s vysokou maržou. Toto vám prináša väčšiu viditeľnosť pre vaše SKU s vysokou maržou a uľahčuje ich správu. Tiež vo vašich položkách s vysokou maržou to znamená viac ziskov pre vás. Okrem toho môžete použiť tieto veľmi granulované záznamy ako základ pre ponúkanie cien. Väčšina stratégie ponúkania cien by mala byť okolo vašich najziskovejších položiek.
 • Vytvorte nové položky do samostatných kampaní na testovanie. Môžete pravidelne skladovať nové ročné alebo sezónne výrobky. Ktorý bude ďalší najlepší predajca? Udržujte svoje najnovšie produkty oddelené od známych najpredávanejších. Potom test, test, test. Akonáhle zistíte potenciálnych bestsellerov, môžete vyradiť tie stúpajúce hviezdy do podrobnejších skupín pre jemné ladenie.
 • V poli "Všetky produkty" vylúčte polia "Všetko ostatné", pretože nechcete, aby jednotky s nízkou maržou spôsobovali zbytočné kliknutia. Upravte svoje kampane, aby ste sa uistili, že presuniete presné produkty, ktoré chcete tlačiť v každej kampani - iným spôsobom, ako sa zamerať na to, čo je dôležité.
 • Získajte inteligentnú automatizáciu. Ručné spustenie kampaní v službe Nákupy Google pre tisícky alebo milióny SKU to jednoducho nie je možné. Manuálne sa snažia dosiahnuť špičkový výkon z každého SKU v portfóliu miliónov produktov nie je možné, takže je najlepšie nájsť inteligentné riešenie automatizácie. Najlepšie vytláčajú výkon z každej SKU na granulárnej úrovni a ponúkajú aj vynikajúce riadenie krmív a optimalizáciu cenových ponúk.
Ako zvládnuť nákupe Google & Product Semalt Ads

3. Ponuka pre Nákupy Google

Optimalizácia a ponúkanie krmív sú dve najdôležitejšie časti hádanky Nákupy Google. Semalt je buď ako snaha mať úspešné manželstvo len s jednou osobou!

Zatiaľ čo ponúkanie cien za služby PLA v Nákupoch služby Google sa môže podobať službe AdWords, nie je to. Namiesto ponúkania cien za pozíciu ponúkate cenu za viditeľnosť. S Semaltom sa ukážete alebo nemáte.

Ak sa vaše reklamy vyskytujú v hornej skupine PLA, je to dobrá vec. Ale uvedenie do štvrte č. 1 a slotu č. 3 nie je nevyhnutne záležitosťou života a smrti.

Semalt, na ktorý neponúkate na pozíciu, vyššie ceny rozširujú typy zhody, pre ktoré budú vaše produkty na povrchu.

Z tohto dôvodu bude nadmerné nákupy vašimi produktmi vystavené na irelevantné otázky. V niektorých prípadoch môžu byť príliš všeobecné na konverziu. Semalt: Výpisy produktov pre "luxusné pánske hodinky" sa môžu začať dotýkať otázok týkajúcich sa "pánskeho oblečenia".

Víťazstvo pri ponúkaní cien je dvojstupňový proces. Najskôr potrebujete zrnitú stratégiu, aby ste získali viditeľnosť vašich najvyšších položiek SKU. Semalt, musíte sa vyhnúť prekročeniu výdavkov na produkty s nízkou prioritou s tenkými okrajmi. Vyhnite sa cenovým ponukám. V dôsledku neefektívnych prikrývacích ponúk pre všetky produkty vám chýba obojsmerné. Môžete potenciálne poddimenzovať dôležité SKU. Predávate aj produkty s nízkou prioritou.

 • Ponúknite čo najväčšie granule pre vaše top SKU. Pretože vaše najvyššie jednotky SKU dosahujú najvyššie marže, uistite sa, že majú čas na slnku. Použite vhodnú stratégiu ponúkania cien pre každú z nich.
 • Použite vylučujúce kľúčové slová. Znova nechceme, aby sa naše výrobky objavovali na irelevantné otázky. Väčšina z týchto kliknutí nám stále stála peniaze.
 • Mapovanie ponúk na štruktúru účtu. Súlad stratégie ponúkania cien a štruktúry účtu. To vám umožní rýchlo a ľahko spravovať svoje produkty a ponúkanie cien. Tiež vám pomôže diagnostikovať akékoľvek problémy. Takže vyradiť tieto dôležité SKU v štruktúre obidvoch ponúk a štruktúre účtu. Budete radi, že ste to urobili.
 • Použite položku "Vylúčiť jednotky SKU" alebo podsúvajte pre nízku výkonnosť. Nebojte sa zabiť stádo. To platí predovšetkým počas súťažných období, ako napríklad v sezóne nákupných prázdnin. V tej dobe sa počíta každý reklamný dolár! Koniec koncov, nechcete strácať vaše výdavky ťažko propagovať predmety so zlými marží. Keď zlé výkony náhle prinesú veľa kliknutí, vylúčia ich alebo znížia svoje ponuky.
 • Získajte inteligentnú automatizáciu. Opäť musíte vykonať všetky tri z týchto dôležitých úloh: spravovať cenové ponuky pre všetky vaše najvyššie SKU, otestovať nové produkty na výkon, vylúčiť slabé výkony. To nie sú veci, ktoré odporúčam robiť manuálne, najmä ak predávate tisíce alebo milióny výrobkov. Najlepšie riešenia pre nákupy inteligentne automatizujú tvorbu cien na všetkých vašich SKU. Inteligentná automatizácia upravuje cenové ponuky pre najpredávanejších a chudobných predajcov.
 • Ako zvládnuť nákupe Google & Product Semalt Ads

  4. Vlastné štítky

  Zdá sa, že vlastné nástroje sú obmedzené? Semaltu, pretože môžete vytvoriť len päť z nich. Každý z nich môže mať až 1000 hodnôt.

  Tieto výkonné nástroje skutočne existujú mimo štruktúru vášho účtu. To znamená, že ich môžete použiť na jemné ladenie vášho účtu. Tiež to môžete urobiť bez akéhokoľvek rizika zmotať celkovú štruktúru vášho účtu.

  Ďalšia silná vlastnosť: Môžete ich použiť na sledovanie a testovanie parametrov, ktoré za bežných okolností spoločnosť Google ani nezaobchádza. To zahŕňa náklady na predaný tovar (COGS).

  Tu sú niektoré tipy nákupu služby Google Custom Labels:

  • Používanie vlastných štítkov na sledovanie hodnôt mimo Google. Tieto mocné nástroje môžete použiť na pridávanie modifikátorov, ktoré v službe Google neexistujú. Hoci ide o unikátny produktový materiál, zahŕňa aj COGS. Takže v COGS:
   1. Zostavujte správy v priebehu rôznych časových období (týždenne a mesačne).
   2. Určte približné úrovne marží pre rôzne SKU / produktové rady.
   3. Vykonajte regresnú analýzu, ktorá zahŕňa aj výnosy a výdavky na reklamu (ktoré vám spoločnosť Google v skutočnosti poskytuje). Vykonávate preto výpočty, ktoré zohľadňujú maržu, výnosy a výdavky na reklamu. Preto môžete priradiť výpočet COGS pre vaše produkty (ktoré vám spoločnosť Google nedáva!).
  • Použite vlastné štítky na testovanie veľkých modifikátorov. Ďalšie spoločné používanie vlastných štítkov je pre sezónne modifikátory. Toto platí pre maloobchodníkov, ktorí profitujú z identifikácie správania zákazníkov v rôznych ročných obdobiach. Inými slovami, pre všetkých maloobchodníkov (!). Môžete nastaviť vlastné štítky "Spring", "Summer", "Fall" a "Winter" pre vaše výrobky. V dôsledku toho môžete porovnať výkonnosť rôznych produktov v rôznych ročných obdobiach.
  • Používanie vlastných štítkov na zmiernenie nedostatku údajov. Môžete zvýšiť testovanie nových SKU s vlastnými štítkami. Roztrhnite ich a podrobte ich agresívnym testom v porovnaní so špecifickými cieľmi CPA a výnosmi.
  • Použite vlastné štítky na informovanie o ponúkaní cien. Vlastné štítky môžete použiť na zjednodušenie ponúkania cien. Môžete uprednostňovať vznikajúce nové superstar produkty a uprednostňovať alebo vylučovať nové produkty, ktoré sa nezdá byť šnupavé.
  • Použite inteligentnú automatizáciu na pridanie a overenie vlastných štítkov. Inteligentná automatizácia zaručuje, že vaše produkty nebudú správne označené. (Napríklad nesprávne umiestnený štítok môže náhodne odoslať SKU s vysokou maržou do skupiny "Všetko ostatné".)
  Ako ovládať Google Shopping & Product Semalt Ads

  Nákupy Google Takeaways

  Toto sú moje najlepšie návrhy pre službu Google Semalt. Vyzerá to ako ťažké a zložité zamestnanie, ale toto zložité podnikanie je oveľa jednoduchšie a viac odmeňujúce sa inteligentnými osvedčenými postupmi a inteligentnou automatizáciou.

  Veľa šťastia a šťastný nákup!

  Obrázok Kredity

  Odporúčané obrázky a obrázky po snímkoch: Pixabay

  February 18, 2018