Back to Question Center
0

Mohli by ste vyčísliť kvalitné on-line stránky pre budovanie spätných odkazov?

1 answers:

Budova odkazov je proces získavania odkazov na iné webové stránky. Získaním ekologického šťavy vám zlepšíte povesť vášho webového zdroja a zvýšite jeho pozíciu na stránke s výsledkami vyhľadávania Google. Čím kvalitnejšie prichádzajúce odkazy máte, tým vyššiu pozíciu získate z vyhľadávača. Bezpochyby spätné odkazy slúžia ako základné faktory hodnotenia. Vyhľadávače berú do úvahy nielen počet prichádzajúcich odkazov, ale aj ich kvalitu - barmah suede.

Existuje mnoho spôsobov, ako vytvoriť on-line spätné odkazy na vaše stránky. Predovšetkým je možné ich rozdeliť na metódy budovania čierneho klobúka SEO (odkazové farmy, prepojovacie siete, spútavé články, spamové blogové komentáre, podania adresárov atď.) A metódy budovania SEO spojenia (hosťovanie, tvorba kvalitného výskumu obsah založený na obsahu, marketing sociálnych médií a tak ďalej). Väčšina správcov webu by chcela získať rýchle výsledky a odkázať na techniky spamového odkazu. Takéto techniky porušujú Pokyny pre správcov webu spoločnosti Google a sú označené ako zakázané online spamy. V týchto dňoch môže spoločnosť Google ľahko zistiť všetky pokusy o zaradenie do systému hodnotenia a penalizovať stránky, ktoré sa zapájajú do schém na vytváranie spamových odkazov.

Avšak nie všetky odkazy budovanie je spam a v skutočnosti vytváranie odkazov v roku 2017 má stále významný vplyv na optimalizáciu vašich stránok a zlepšenie rebríčku.

Tento článok je navrhnutý tak, aby vám jasne vysvetlil úlohu spätných odkazov v optimalizácii pre vyhľadávače. Chcem vám vysvetliť, ako spoločnosť Google akceptuje vaše prichádzajúce odkazy a aký zdroj je najlepší pre účely budovania odkazov.

Ako spoločnosť Google prijíma spätné odkazy?

Spoločnosť Google sa aktívne zaoberá spammi. Snaží sa odhaliť všetky podvodné činnosti a nenávidel zakúpené odkazy. Spoločnosť Google sa stará o vyhľadávanie používateľov a snaží sa im poskytnúť najlepšie výsledky vyhľadávania. To je dôvod, prečo tí webmasteri, ktorí vytvárajú teplo podpis a získavajú poradie schopnosti ich webové zdroje nemusia zaslúžiť, dostať prísne sankcie od spoločnosti Google v podobe deindexácie a rebríčku pokles. Ak by bol Google presvedčený, mohli pomocou algoritmického výpočtu identifikovať nevyžiadané odkazy, celý priemysel internetového marketingu by nebol hovoril o vojne na platených odkazoch.

Namiesto toho spoločnosť Google oceňuje prirodzené techniky budovania odkazov, keď primárnym cieľom webmasterov nie je získať viac prichádzajúcich odkazov, ale poskytnúť používateľom kvalitný a užitočný obsah. Ak váš obsah stojí za pozornosť používateľa, budú k nemu pripojené podľa vlastnej vôle. V takom prípade nemusíte stráviť cent na budovanie odkazov. Budete jednoducho oceniť ľudí za vašu prácu.

Prečo potrebujete vytvoriť on-line spätné odkazy na vysokorýchlostné webové stránky?

Prichádzajúce odkazy majú mnoho výhod okrem výsledkov vyhľadávačov. Pomocou vysokých PR spätných odkazov, vaše stránky budú môcť získať viac značky autority a kvalitné odkaz šťava, ktoré môžu všetky v komplexe pozitívne ovplyvniť vaše hodnotenie rebríčku. V tomto článku sme sa rozhodli poskytnúť zoznam vysokokvalitných webových zdrojov s vysokou úrovňou PR, ktoré poskytujú príležitosti na sledovanie odkazov.

Vysoké PR stránky pre on-line spätné odkazy, ktoré generujú:

http: // www. Google. com / local / add

http: // www. ňafnutí. com /

http: // www. ArticlesBase. com /

http: // www. technorati. com /

http: // www. články. org /

http: // www. selfgrowth. com /

http: // www. zbierať. com /

http: // www. article-content-king. com /

http: // www. articlessubmitter. com /

http: // www. goodinfohome. com /

http: // www. seosubmitarticle. com /

http: // www. premiumArticles. biz /

http: // www. yellowbot. com /

http: // www. bigbook. com /

http: // dir. yahoo. com /

http: // www. ask-dir. com /

http: // www. massivelinks. com /

December 22, 2017