Back to Question Center
0

Môžete mi ukázať, ako získať spätné odkazy bez poškodenia mojich rebríčkov?

1 answers:

Predtým, než vám ukážeme, ako získať spätné odkazy najlepším spôsobom a bez toho, aby ste si zarobili sankcie s vážnym hodnotením, prejdime hlbšie do záležitosti. Nie je potrebné hovoriť, že by ste mali vytvoriť kvalitné odkazy, aby ste mohli vyčerpať viac návštevnosti vo vyhľadávaní na svojich webových stránkach alebo blogoch. A je možno najviditeľnejšia, ale stále veľmi široká a ohromujúca úloha "zarobiť" tie zaslúžené spätné odkazy s vaším obsahom - do we need long term care insurance. Preto by ste mali vždy vytvoriť skvelý obsah na prilákanie viacerých odkazov prirodzene, i. e. , čo je najbezpečnejšia cesta. Ale otázka zostáva - ako získať spätné odkazy s vašimi perfektne lákavými stránkovými spismi, vzhľadom na to, že prilákať stálé publikum a vytiahnuť ho spolu na vašich webových stránkach alebo blogu, už budete potrebovať dobrý profil odkazov - jednoducho pre prilákanie viac lojálnej návštevníkov a nechať ich odkazovať na vás?

Obsah je znova a znova

To znamená, že by ste mali konať proaktívne a začať pracovať na vašom jedinečnom a relevantnom obsahu stránky práve teraz. Ale chcete vedieť, ako sa dostať spätné odkazy bezpečne, takže sa nemusíte obávať tých potenciálne škodlivých dopadov, ktoré sa objavujú nad vašimi webovými stránkami alebo blogom, nie? Ukážme to - vyhýbanie sa sankciám súvisiacim so spoločným úsilím budovania odkazov nie je o vašom šťastí - je to všetko o zarábaní vysokokvalitných spätných odkazov len prirodzene a ekologicky. Znamená to, že mať skutočne prirodzený backlink s dobre vytvoreným kotvovým textom umiestneným na dôveryhodnom a autoritatívnom zdroji tretej strany, ktorý je relevantný pre vašu nika alebo podnikateľský priemysel, nebude nikdy penalizovaný. A je samozrejmé, že by ste sa mali vyhnúť akýmkoľvek plateným, výmenným alebo hromadným systémom prepojenia budov, pokiaľ nechcete, aby ste s Google vyzdvihli červenú vlajku a získali si rýchle a často nezvratné pokuty.

Tu je, ako získať spätné odkazy vysokej kvality, aby ste si mohli vychutnať okamžitú podporu webovej návštevnosti - kvalita je dôležitá nielen na to, aby ste sa cítili bezpečne, ale aby ste slúžili vám, aby ste celý projekt celkovo posunuli smerom k svojim globálnym cieľom v SEO vo veľkom. Takže nižšie uvádzam dva hlavné prístupy, ktoré vám môžu pomôcť pri tvorbe kvalitného obsahu - samozrejme, hlavne kvôli budovaniu odkazov.

Vyplňte jemne vyladený obsah stránky v hotovosti

Uveďte úlohu skúseným nezávislým pracovníkom - pokúste sa nájsť popredných profesionálnych spisovateľov vo vašom všeobecnom výklenku. Nie je to bláznivá myšlienka - konečne všetko, čo je na mieste a špeciálne prispôsobené vašim potrebám, stojí za to zaplatiť. Prinajmenšom na samom začiatku, až kým nedosiahnete dynamiku a budete schopní zvládnuť niektoré kúsky zvukového obsahu bez pomoci tretích strán. Tip: Nikdy nepočúvajte s príliš vytrvalým dosahom, mali by ste radšej konať skromne a začať druh príjemnej e-mailovej konverzácie, predstavovať si svoj online projekt a samozrejme venovať dostatok času na vyhodnotenie každého sľubného spisovateľa obsahu pred nástupom.

Staňte altruistický - Daj Off Your najlepšieho vedomia platenia Time

Najčastejšie, keď príde na zarábať spätné odkazy s vašou vlastnej práce, väčšina z nás nemôže nesprávne verí, že hosťovanie blogov je pravdepodobne jediným riešením. Ale to nie je celý príbeh, môžem vás uistiť. Tu je stručný zoznam odrážky pre vašu budúcu zmienku:

  • Skúste napísať niektoré štandardné príspevky hosťa, aby si zaslúžil spätné odkazy z bio sekcie. To by bolo dobré pre začatie štartu, ale táto cesta nie je taká účinná na vytvorenie skutočne silného spojenia.
  • Zvážte investovanie svojho času a úsilia do vytvárania nasledujúcich typov obsahu, ktoré sú najviac vhodné na zdieľanie a prepájanie sa, ako sú praktické príručky, vlastné prípadové štúdie, zaujímavé infografiky, užitočné tabuľky atď.Poznámka: skúste zmeniť časť existujúceho obsahu - nie je potrebné objavovať koleso, že?
  • Neustále pracujete na spustení pevnej online prítomnosti na sociálnych médiách nielen na propagáciu vášho viazateľného a zdieľateľného obsahu, ale zároveň na zlepšenie svojej obchodnej značky alebo obchodnej autority.
  • Pre najhodnotnejšie, ale ťažko prístupné spätné odkazy z vzdelávacích alebo vládnych stránok s konečnou vysokou hodnotou PageRank a váha spojenia zvážte vytvorenie štipendia, preteky alebo dokonca odvážne lichotenie - ponúknite im špeciálne prispôsobené články presne to, čo chcú počuť. Pamätajte, že najcennejšie a bezpečnejšie spätné odkazy nie sú len peniaze.
December 22, 2017