Back to Question Center
0

Aké sú proaktívne spôsoby odosielania vašich stránok pre spätné odkazy?

1 answers:

Ak sa zaujímate, či budovanie odkazov je stále nažive alebo nie, tento článok vám poskytne jasnú odpoveď na túto otázku.

S dôverou môžeme povedať, že prepojenie budov má veľký vplyv na hodnotenie a značku autority. Prichádzajúce odkazy sa používajú vo vyhľadávacích nástrojoch, aby určili, aký relevantný je webový zdroj pre kľúčové slová, ktoré zaraduje.


V skutočnosti možno považovať len za neprirodzenú budovanie spojov - buy quality backlinks uk top. Google sa stará o kvalitu prichádzajúcich odkazov a zisťuje všetky schémy budovania odkazov s nevyžiadanou poštou. Neprirodzené odkazy nemôžu byť dennou úlohou pre profesionálnych správcov webu, ktorí nesú zodpovednosť za generovanie ekologických webových stránok. V súčasnosti počet vašich odkazov nie je ničím. Po poslednej aktualizácii Google v roku 2012 je potrebné deindexovať všetky nevytvorené spätné odkazy.

Preto sa v tomto článku budeme zaoberať iba budovaním organických spojov, ktoré je v roku 2017 ešte prínosom. Kvalitný obsah riadi koncové výsledky prirodzených odkazov. Všetko vaše úsilie bude odmenené s vyššou hodnosťou na stránke s výsledkami vyhľadávania. Ak chcete získať nepretržitý tok organickej prevádzky, musíte vytvoriť množstvo rôznych nezávislých spätných odkazov vysokej kvality.

Ak chcete zvýšiť autoritu vašej domény, musíte vytvoriť odkazy na vysokorýchlostných webových zdrojoch, ktoré spoločnosť Google veľmi cení. Spravidla sa zdá byť zložité vytvárať prepojenia na takýchto webových zdrojoch, ak máte malú alebo novú firmu. Je to však stále možné a budem to povedať prečo. Stačí sledovať taktiku budovania odkazov nižšie a začnete vidieť zvýšenie návštevnosti.

Ako odoslať svoje stránky pre spätné odkazy?

  • Buďte aktívnym používateľom na Quora

Quora je perfektný vzdelávací webový zdroj, ktorý má pomôcť používateľom vyriešiť ich problémy. Je to slobodná a otvorená platforma pre široké publikum, ktorá prináša výhody pre používateľov i pre správcov webu. Všetko, čo musíte urobiť, je hľadať kľúčové slová súvisiace s vašim trhu. V dôsledku toho nájdete stovky tisíc neodpovedajúcich otázok. Potom sa vráťte k problémom, v ktorých sa cítite profesionálne, a ak na vašom webe existuje konkrétny kontakt, ktorý vám môže pomôcť poskytnúť viac informácií o téme, vložte naň odkaz.

Ďalším vysoko kvalitným zdrojom webových stránok, kde môžete vytvárať organické a kvalitné spätné odkazy, je HARO (pomoc reportérovi). Je to platforma, kde novinár ide, keď potrebuje pomoc. Vydávajú svoje otázky a ak im môžete poskytnúť relevantnú a užitočnú odpoveď, dostanete príležitosť získať nejakú slobodnú tlač. Schéma hľadania príslušných otázok funguje rovnako ako na Quora. Musíte vykonať vyhľadávanie podľa cielených vyhľadávaných výrazov a odpovedať len na tie otázky, na ktoré sa cítite kompetentné. Ak novinár nájde vašu kvalitu odpovede, zverejní ju na spravodajskej webovej stránke alebo v časopise, ako napríklad Forbes, Search Engine Journal alebo Entrepreneur. V dôsledku toho získate kvalitný odkazový džús a cielený tok dopravy. Samozrejme, že z týchto spravodajských platforiem nebudete mať veľa odkazov, ale určite zlepší váš profil odkazov.

December 22, 2017