Back to Question Center
0

Najjednoduchšie a najefektívnejšie nástroje na škrabanie na webe - Semaltové stanovisko

1 answers:

Nástroje na škrabanie na webe sa používajú na zhromažďovanie,. Väčšina vyhľadávacích nástrojov používa oškrabané údaje na prehľadávanie webových stránok a zisťuje, o čom hovorí v súčasnosti. Pre netechnických používateľov je ťažké zistiť, ktoré nástroje na šrot sú najlepšie. Na rozdiel od toho, výskumníci trhu a analytické firmy používajú pokročilý softvér na škrabanie a prehliadanie webových stránok, aby mohli robiť svoje práce, a nemali by problém vyberať ten správny nástroj.

1. Outwit Hub:

Outwit Hub je doplnok pre Firefox s množstvom extrakcií dát a funkcií prehliadania webu - подушка клещи. Zjednodušuje vyhľadávanie na webe a ukladá extrahované údaje v správnom a spoľahlivom formáte. Outwit Hub má užívateľsky prívetivé rozhranie a môže škrabnúť celú webovú stránku za niekoľko minút. Jedná sa o jeden z najlepších a najjednoduchších webových crawlerových nástrojov na internete.

2. import. io:

Je to zadarmo škrabka r, ktorá umožňuje kopírovať blogy alebo webové stránky čiastočne alebo úplne na pevný disk. Tento nástroj na prehľadávanie webových stránok prehľadá konkrétne webové stránky a zachováva kvalitu oškrabovaných údajov pred tým, ako ich stiahne do zariadenia. Môžete vytvoriť rôzne nastavenia, pomocou ktorých môžete nakonfigurovať spôsob prehľadávania stránok. import. io neobsahuje virtuálne spracovanie DOM alebo JavaScript.

3. Scraperwiki:

Scraperwiki je populárny prehľadávač webových stránok, ktorý je bezplatný. Poskytuje okamžite kvalitné údaje a je k dispozícii pre systémy Linux, Windows, Unix a Sun Solaris. Pomocou aplikácie Scraperwiki môžete bez problémov sťahovať súbory, fotografie a videá. Podpora proxy serverov je k dispozícii aj s týmto nástrojom na prehľadávanie webových stránok, aby sa maximalizovala rýchlosť a zabezpečila autentifikácia.

4. Octoparse:

Octoparse je veľmi silný škrabka na web . Je vhodný pre všetky druhy údajov a vždy získa presné výsledky. Octoparse môže byť použitý na ripovanie webových stránok s rozsiahlymi funkciami a funkciami. Má dva hlavné režimy (Advanced Mode a Wizard Mode) a je vhodný pre programátorov, ako aj pre neprogramujúcich. Užívateľské rozhranie typu point-and-click umožňuje získať vaše údaje vo forme textu, HTML a Excel a sťahovať ich na pevný disk počas niekoľkých sekúnd.

5. Kimono:

Kimono je jedným z najlepších a ľahko použiteľných crawlerov na webe. Môžete ho použiť na ripovanie viacerých webových stránok a blogov a stiahnutím celého webu na pevný disk. To je najlepšie známe pre jeho užívateľsky prívetivé rozhranie. Po spustení Kimono budete môcť zadať adresu URL a zvýrazniť údaje, ktoré chcete skrátiť. Udrží uložené dáta uložené vo svojej vlastnej databáze tak, aby ste ju mohli používať kedykoľvek a kdekoľvek. Kimono podporuje viac ako 13 jazykov a poskytuje používateľom podporu FTP.

6. Mozenda:

Mozenda je známe rozšírenie s množstvom funkcií a funkcií. Je to užitočné pre výskumníkov údajov, digitálnych obchodníkov a programátorov. Môžete exportovať svoje údaje do hárkov Google a Mozenda nikdy neprináša kompromisy v súvislosti s kvalitou. Je to skvelý nástroj pre začiatočníkov aj odborníkov, ktorý funguje priamo vo vašom webovom prehliadači.

December 22, 2017