Back to Question Center
0

Semalt zdieľa 5 tipov na skrátenie dát z webových stránok

1 answers:

Údaje nie sú vždy v čitateľnom formáte, ale existujú na internete. Väčšina informácií je k dispozícii v rôznych jazykoch, čo nám sťažuje pochopenie a všetko, čo nie je možné získať v CSV ani inom formáte. Za takýchto okolností bude pre vás ťažké správne použiť informácie. Tiež nemôžete skombinovať ho s dátovými súbormi a preskúmať ho nezávisle - ubiquiti nanobridgem2. Odstraňovanie údajov je teda jediný spôsob, ako vytvoriť kópie v čitateľných a prístupných formátoch.


1. Použiť tabuľky Google a prehliadač Google Chrome

Je bezpečné povedať, že prehliadač Google Chrome aj tabuľky Google pomáhajú skrátiť dáta za pouhých 5 minút a nemusíte vôbec vložiť žiadny kód. Poznať rozloženie vašich stránok je prvým krokom, ako skrátiť a používať dáta. Najjednoduchší spôsob, ako to urobiť, je pomocou príkazu ImportHTML v tabuľkách Google. Funguje to ako mágia a zmačká celé vaše webové stránky bez kompromisov v kvalite. Môžete tiež použiť softvér, ktorý je šetrný k Chrome a je vybavený množstvom funkcií.

2. Použite Scraperwiki na lepšie výsledky

Ak chcete skrátiť zložitú databázu a nemáte žiadne programovacie zručnosti, musíte skúsiť Scraperwiki za lepšie výsledky. Pomáha skrútiť rôzne stránky Wikipédie a ťažké webové stránky a sťahuje celú stránku na pevnom disku za niekoľko minút. Tento nástroj si zaslúži investovať vašu energiu a čas a zabezpečiť, aby ste poskytli najlepšie a najpresnejšie výsledky. Scraperwiki má rôzne funkcie, ako napríklad napísať rôzne kódy, môžete požiadať odborníkov, aby písali škrabky vo vašom mene a kontaktovať komunitu Scraperwiki, aby ste dosiahli lepšie výsledky.

3. Pochopiť štruktúru škrabky

Je tiež dôležité pochopiť štruktúru škrabka. Väčšina škrabiek je ohrozená z troch hlavných častí: frontu stránok na extrahovanie, oblasti pre štruktúrované dáta, ktoré sa majú uložiť, ako je databáza a downloader alebo analyzátor, ktorý pomáha pridať URL do riadku.

4. Rozumieť významu škrabania:

Škrabanie je spôsob, ako extrahovať dáta z rôznych webových stránok, PDF súborov a iných dokumentov, takže je použiteľný a čitateľný na ďalšie spracovanie. Je to jedna z najužitočnejších a najkomplexnejších techník, ktoré môžete použiť na zhromažďovanie a používanie dát. Najlepšia časť je, že nepotrebujete mať programovacie zručnosti na skrátenie dát, ak používate nástroje ako Kimono a import. io.

5. Naučte sa, ako oškrabovať:

Mali by ste sa naučiť, ako skriňať, ak chcete pravidelne extrahovať údaje z rôznych webových stránok. Navyše, môžete sa naučiť, keď máte veľa informácií, aby ste sa ohromili a chcete ich opätovne použiť na vašich webových stránkach. Ak dostávate e-mailové upozornenia o zaujímavých produktoch a službách, možno budete chcieť skrátiť a naučiť sa jeho základy. Je pravda, že škrabanie je jednoduchá úloha, ktorá si vyžaduje niekoľko programovacích zručností. Niektoré nástroje na škrabanie webových stránok nevyžadujú, aby ste sa naučili programovacie zručnosti a jazyky, čo znamená, že môžete vykonávať svoje úlohy bez akéhokoľvek kódu.

December 22, 2017