Back to Question Center
0

Semalta: Čo je nástroj pre scraping odkazov na stránky. 3 Rozlišovacie vlastnosti tohto online škrabka

1 answers:

Odkazy na stránky Scraping Tool analyzuje HTML kódy stránok a extrahuje odkazy z rôznych webových stránok. Akonáhle sú dáta úplne oškrabované, zobrazujú odkazy vo forme textu a uľahčujú našu prácu. Tento online škrabka nie je vhodný iba pre interné odkazy, ale tiež preukazuje externé odkazy a transformuje dáta do čitateľnej formy. Spojenie s dumpingom je jednoduchý spôsob, ako nájsť rôzne aplikácie, webové stránky a webové technológie - تنظيف مستشفيات بالرياض. Cieľom nástroja Page Links Scraping Tool je skrátiť informácie z rôznych stránok. Je postavený s komplexným a priamym nástrojom príkazového riadku s názvom Lynx a je kompatibilný so všetkými operačnými systémami. Lynx sa používa predovšetkým na testovanie a odstraňovanie problémov s webovými stránkami z príkazového riadku. Page links scraper je užitočný nástroj, ktorý bol prvýkrát vyvinutý v roku 1992. Používa internetové protokoly vrátane protokolov WAIS, Gopher, HTTP, FTP, NNTP a HTTPS, aby ste mohli pracovať.

Tri hlavné znaky nástroja:

1. Skrútenie dát vo viacerých vláknach:

Použitím odkazov na stránky nástroja na škrabanie môžete skrátiť alebo extrahovať dáta vo viacerých vláknach. Bežné škrabáky potrebujú hodiny na vykonávanie svojich úloh, tento nástroj však pracuje s viacerými vláknami na prehliadanie až 30 webových stránok súčasne a nestráca čas a energiu.

2. Výber údajov z dynamických webových stránok:

Niektoré dynamické stránky používajú techniky nakladania dát na vytvorenie asynchrónnych požiadaviek ako AJAX. Preto je ťažké pre obyčajný (33) stieraciu sieť extrahovať dáta z týchto miest. Odkazy na stránky Scraping Tool má však výkonné funkcie a umožňuje užívateľom ľahko zbierať dáta z jednoduchých i základných stránok. Navyše tento nástroj dokáže extrahovať informácie zo stránok sociálnych médií a má inteligentné funkcie, aby sa vyhli chybe 303.

3. Export informácií do ľubovoľného formátu:

Odkazy na stránky Scraping Tool podporuje rôzne formáty a exportuje údaje vo forme MySQL, HTML, XML, Access, CSV a JSON. Môžete tiež skopírovať a vložiť výsledky do dokumentu vo formáte Word alebo priamo stiahnuť stiahnuté súbory na pevný disk. Ak upravíte svoje nastavenia, odkaz na nástroj na škrabanie načíta údaje automaticky na pevný disk vo vopred definovanom formáte. Tieto údaje môžete potom použiť v režime offline a zlepšiť výkonnosť svojich stránok do určitej miery.

Ako používať tento nástroj?

Stačí zadať adresu URL a povoliť tomuto nástroju vykonať svoju úlohu. Bude najprv analyzovať HTML a na základe vašich pokynov a požiadaviek získať údaje pre vás. Výsledky sa zvyčajne zobrazujú vo forme zoznamov. Po úplnom orezaní odkazov sa na ľavej strane zobrazí ikona. Ak dostanete správu "No Links Found", mohlo by to byť spôsobené tým, že zadaná adresa URL bola neplatná. Uistite sa, že ste zadali skutočnú adresu URL na extrahovanie odkazov. Ak nemôžete manuálne extrahovať prepojenia, inou možnosťou je použiť API. Rozhranie API sa používa ad-hoc a spracováva stovky dotazov za hodinu pre používateľov.

December 22, 2017