Back to Question Center
0

Voľba odkazov na škrabka na webe vysvetlila spoločnosť Semalt

1 answers:

Vyhľadávači webu potrebujú prechádzať cez webové stránky a špecifikovať presné informácie, ktoré chcú získať. Je to veľmi efektívny on-line proces, ktorý dáva používateľom možnosť extrahovať viac stránok, ktoré používajú Ajax JavaScript. Používatelia môžu tento špeciálny nástroj na škrabanie nainštalovať veľmi ľahko bez toho, aby museli používať pokročilé technické zručnosti. Webový škrabák im môže pomôcť zbierať všetky informácie, ktoré potrebujú, rýchlo a ľahko. Je to najlepší bezplatný nástroj na škrabanie webových stránok Nástroj pre rozšírenie pre Chrome, špeciálne navrhnutý pre začiatočníkov, ktorí chcú získavať údaje z webových stránok bez zamestnania profesionálneho.

Pokaždé, keď webový škrabák otvára novú stránku z Internetu, musia užívatelia získať nejaký prvok - gocta waterfall tour. Po vytvorení plánu musia používatelia vyvinúť selektory. Sú to prvky na cieľovej webovej lokalite, ktoré obsahujú určité údaje. Používatelia môžu pridať, upraviť alebo odstrániť výber cez panel. Používatelia môžu používať tento nástroj na zhromažďovanie rôznych typov údajov, ako sú obsah, tabuľky, obrázky, telefónne čísla, ceny a ďalšie. Po zhromaždení informácií, ktoré potrebujú, môžu používatelia skopírovať výsledky ako TSV do schránky a uložiť ich do priečinkov alebo exportovať výsledky do dokumentov Google ako tabuľky programu Excel. Navigácia cez viaceré úrovne

Pomocou tohto extrakčného nástroja môžu používatelia na webe prechádzať medzi rôznymi kategóriami a podkategóriami a ľahko vyberať texty odkazov. Napríklad si môžu vybrať dva prepínače odkazov: jeden pre hlavné kategórie a druhý pre podkategórie. Týmto spôsobom je možné navigovať cez rôzne webové stránky a extrahovať adresy URL.

Ako zaobchádzať so stránkovaním

V súčasnosti má mnoho internetových obchodov a maloobchodných predajcov na svojich webových stránkach viacero kategórií. Používatelia sa musia rozhodnúť, ktorú kategóriu chcú používať. Každá skupina má svoj zoznam produktov spolu s odkazy stránkovania. Okrem toho si užívatelia musia pamätať, že existujú niektoré stránky, ktoré sú k dispozícii iba z stránkovacích stránok a nie z určitej kategórie. Musia len začať vytváraním súboru sitemap (plán) a začať extrahovať položky. Ak tak chcete urobiť, musia vytvoriť iný prepojovací prvok pre výber stránkovacích odkazov. Používatelia si musia pamätať, že keď webový škrabák otvorí určitú kategóriu, môže z tejto jedinej stránky zhromaždiť iba položky. Potom môže využívať rôzne možné odkazy stránkovania. Tieto prepojenia môžu objaviť viac súvisiacich údajov, ako aj viac odkazov stránkovania pre používateľov.

Tento extrakčný nástroj má niekoľko skvelých funkcií a môže pomôcť používateľom vyhľadávať webové stránky získavať výsledky, ktoré chcú, neskôr ich analyzovať. Je to jednoduchý nástroj, ktorý nevyžaduje žiadne kódovanie a používatelia nemusia mať pokročilé znalosti počítačového programovania. Je to najlepšia bezplatná webová aplikácia, ktorá umožňuje skopírovať rozšírenie Chrome pre nepropagátorov, ktorí chcú extrahovať údaje z webových stránok bez toho, aby si našli odborníka na škrabky na webe. Stačí ich nainštalovať pomocou prehliadača Google Chrome.

December 22, 2017