Back to Question Center
0

Zoznámte sa s najznámejším ťažobným obsahom a nástrojmi na vyhľadávanie údajov na webových stránkach, ktoré vám ušetria čas - Semalt Review

1 answers:

Nástroje na škrabanie webu sú navrhnuté tak, aby zhromažďovali zmysluplné informácie z webových stránok. Vykonávajú svoje funkcie v jazykoch Java, C ++, Python, Ruby, ako aj v iných programovacích jazykoch. Niektoré služby škrabania webových stránok a vyhľadávanie obsahu sú dostatočne chladné, aby ste získali presné a bezchybné údaje počas niekoľkých sekúnd. Niektoré z najneuveriteľnejších aplikácií boli diskutované nižšie:

1. Screen Scraper

Jedná sa o jeden z najlepších a najznámejších nástrojov na ťažbu obsahu na internete - long term home care insurance. Screen Scraper rieši množstvo úloh spojených s presnou extrakciou dát a navigáciou. Tento nástroj môžete použiť len vtedy, ak máte dostatočné schopnosti pre tokenizáciu alebo programovanie. Spustenie softvéru je jednoduché. Stačí si ho stiahnuť a aktivovať, pridať váš proxy a začať zaznamenávať zoznam akcií. Tento nástroj vytvorí rôzne kódy extrakcie pomocou kódov a pracuje s jazykom JavaScript aj HTML. Najlepším prvkom programu Scratper je, že je ľahko použiteľný a môže byť otestovaný s platformou Citrix pohodlne. V podstate táto služba nám pomáha písať jednoduché skripty a umožňuje stiahnuť si extrahované informácie v textových, Excel a CSV formátoch.

2. import. io

Jedná sa o jednu z najužitočnejších a neuveriteľných služieb pri získavaní dát, ktoré nám ušetria čas. import. io je komplexná bezplatná aplikácia pre počítače, ktorá pomáha skrývať užitočné dáta z neobmedzeného počtu stránok a blogov. Táto služba považuje naše webové stránky za potenciálny zdroj údajov na vytváranie rozhraní API. Takto šetrí náš čas a je vhodný pre podniky a veľké podniky. import. Spoločnosť io nespracováva stránky, ktoré ste predtým spracovali. Jedinou nevýhodou dovozu. Io je to, že nie je schopný navigovať z jednej stránky do druhej. Znamená to, že budete musieť vložiť adresy URL, ktoré chcete manuálne extrahovať.

3. Uipath

Ide o obnovenú službu oškrabávania dát. Uipath sa špecializuje na škrabanie dát a banícky obsah pre svojich užívateľov. Môže vykonávať viacero úloh súčasne a je vhodný pre kodéry aj nekódovače. Navyše tento program má skvelé navigačné funkcie stránky a môže skrútiť súbory vo formáte PDF, získať požadované výsledky a ušetriť čas na extrakciu údajov. Stačí, keď otvoríte sprievodcu, uveďte adresu URL, ktorú chcete skrátiť a Uipath začne vykonávať svoju funkciu. Táto aplikácia ľahko kopíruje cez blesk a dostane čitateľné a škálovateľné údaje za niekoľko minút. Môžete dostávať čisté dokumenty vo formáte CSV a Excel. Ako prémiový program, spoločnosť Uipath nebude vhodná pre začínajúce podniky, pretože je trochu drahá.

4. Kimono Labs

Kimono Labs je prvou voľbou programátorov, novinárov, nezávislých pracovníkov, webmasterov, podnikov a netechnických jednotlivcov. Vykonáva viacero úloh zhromažďovania údajov a mining obsahu naraz. Tento nástroj je poháňaný funkciou extrakcie živých dát, ktorá vám umožňuje sledovať alebo monitorovať kvalitu dát počas oškrabávania. Kimono Labs je tiež kompatibilný s takmer všetkými webovými prehliadačmi a operačnými systémami. Neposkytuje žiadne navigačné zariadenie stránky a budete musieť stráviť nejaký čas na výcvik Kimono Labs predtým, než sa dáta vytiahnu v požadovaných formátoch.

December 22, 2017