Back to Question Center
0

Zoznam zásuvných doplnkov Chrome Scraper pre škrabanie na webových stránkach poskytovaných spoločnosťou Semalt Expert

1 answers:

Získanie údajov z webových stránok alebo webových stránok do tabuliek a hodnôt oddelených čiarami (CSV) bolo uľahčené. Webová extrakcia dát, bežne označovaná ako škrabanie webových stránok , je proces extrakcie veľkého množstva údajov z lokalít.

Ako používať webovú škrabku prehliadača Chrome

Ak nemáte žiadnu znalosť programovania, softvér na škrabanie na webe je vyvinutý pre vás - vps free 2014. V poslednej dobe bola predstavená ďalšia ľahko použiteľná technika škrabania webov. Používaním rozšírení prehliadača Google Chrome, ktoré sú bezplatné v internetovom obchode Google, môžete teraz vykonať škrabanie webových stránok. Tu je zoznam rozšírení Chrome, ktoré je potrebné zvážiť. (13) Screen Scraper

Škrabka na obrazovku je jedným z najvýznačnejších doplnkov prehliadača Chrome, ktorý sa bežne používa na škrabanie obrazovky. Pre začiatočníkov je štepenie obrazovky technológiou vytiahnutia a extrakcie informácií z webových stránok a stránok. Ak nemáte žiadne odborné znalosti v oblasti kódovania, zvážte škrabanie obrazovky, pretože proces je automatizovaný.

Dáta extrahované z webových stránok pomocou zásuvného modulu Screen Scraper Chrome sa dajú stiahnuť buď ako súbor JSON alebo CSV. Tento doplnok podporuje vzor XPath a Element Selectors. Screen Scraper je jednoduché a voľne použiteľné rozšírenie ľahko dostupné v internetovom obchode Chrome.

Web Scraper je rozšírenie Google Chrome, ktoré extrahuje dáta zo stránok pomocou súboru Sitemap. Údaje načítané z webových stránok pomocou tohto rozšírenia sú uložené buď v súbore CSV alebo CouchDB. Pomocou paginácie môžete efektívne používať nástroj Web Scraper na orezávanie viacerých stránok alebo stránok. Vo väčšine prípadov sa toto rozšírenie prehliadača Chrome používa na extrahovanie informácií, ako sú odkazy, text a tabuľky.

Imacro Web Scraper

iMacro je plugin pre prehliadač Chrome, ktorý sa používa na testovanie webu a získavanie údajov. Program iMacro pracuje na zaznamenávaní akcií koncového používateľa počas návštev. Toto rozšírenie prehliadača Chrome zaznamenáva úlohy na webových stránkach, ktoré sa použijú pre budúce použitie. Ak je váš súčasný projekt na testovaní výkonnosti alebo na testovaní webových regresných testov, je to plugin, ktorý vám poskytne výstrel.

Ako používať webový škrabka prehliadača Chrome

Pomocou aplikácie iMacro môžete ľahko sťahovať súbory a zapamätať si svoje prihlasovacie heslá. Rozšírenie IMacro je k dispozícii bezplatne v internetovom obchode pre prehliadače Firefox, Internet Explorer a Chrome.

Data Miner

V dnešnej dobe nájdenie dobre zdokumentovaných informácií na webových stránkach nie je tak jednoduché. Toto je miesto, kde sa dostáva softvér na škrabanie. Data Miner je rozšírenie prehliadača Chrome, ktoré slúži na získavanie užitočných informácií z webových stránok. Pomocou tohto pluginu prehliadača môžete získavať údaje z webových stránok a exportovať údaje do hárkov tabuľky alebo listov programu Excel.

Rozšírenie Data Miner sa používa aj na škrabanie HTML tabuliek a exportovanie informácií do súborov Microsoft Excel alebo CSV. Ak ste odborník na používanie prepínačov XPath, je to pre vás plugin pre prehliadač.

Výber údajov z dynamických webových stránok vyvinutých pomocou technológií ako AJAX a JavaScript nebol v posledných rokoch tak jednoduchý. Pri zmene technológie je škrabanie užitočných informácií z týchto webových stránok len na jedno kliknutie. Použite rozšírené prehliadače Chrome, ktoré sú uvedené vyššie, aby ste extrahovali reálne údaje a exportovali do súborov a tabuliek CSV.

December 22, 2017