Back to Question Center
0

Semalt: Najlepšie služby škrabky na obrazovku pre firmy

1 answers:

Screen škrabka je pokročilá služba, ktorá pomáha extrahovať dáta z rôznych webových stránok. V zásade prichádza v dvoch vydaniach: Základné škrabky na obrazovku a Škrabka na profesionálne obrazovky. Základná škrabka na obrazovku je vhodná pre začínajúcich a nezávislých pracovníkov a profesionálna verzia je vhodná pre firmy a špičkové značky - humana ar ï„î¹î¼î·. Škrabka obrazovky sa skladá z proxy servera a spracováva požiadavky HTTP i HTTPS. Obsahuje vstavané skriptovacie motory a môže byť použitý s ColdFusion, PHP a Java. Najznámejšie služby škrabáka obrazoviek škrabania dát sú uvedené nižšie.

Scraper údajov (rozšírenie pre Chrome):

Škrabka údajov je komplexný a užitočný škrabací program. Vyberá hlavne informácie zo zoznamov a tabuliek a importuje údaje do formátov XLS, JSON a CSV. Jeho platená verzia je vhodná pre podniky a nepotrebujete žiadne programovacie schopnosti, aby ste získali prospech z tohto pluginu. Stačí len pridať tento doplnok do prehliadača Chrome a začať sťahovať údaje z požadovaných webových stránok.

Web škrabka (rozšírenie pre Firefox):

Web škrabka je vhodná pre používateľov Firefoxu a umožňuje vytvárať súbory Sitemap. S touto službou môžete ľahko prehľadávať vaše stránky a zlepšiť ich hodnotenie vyhľadávačov v žiadnom momente. Stačí pridať toto rozšírenie do svojho Firefoxu a ľahko extrahovať údaje z dynamických webových stránok. Je to freeware a je vhodný pre začínajúcich používateľov.

Scrapy:

Scrapy je ďalšia služba škrabania obrazovky, ktorá extrahuje dáta zo súborov PDF, webových stránok, súkromných blogov a obrázkov. Transformuje to do želaného formátu a prináša vám čisté a čisté výsledky. Musíte jednoducho vyzdvihnúť údaje, ktoré chcete extrahovať a kliknúť na možnosť "scrape", aby ste mohli začať. Scrapy je známy svojim užívateľsky príjemným rozhraním a môžete pridávať nové stĺpce pomocou JQuery a XPath. Môžete tiež skopírovať alebo exportovať svoje údaje do súborov Dokumenty Google a XSL.

Octoparse:

Octoparse je najlepšie známy svojim užívateľsky prívetivým rozhraním a je výkonnou službou škrabania obrazovky. Správa statických aj dynamických lokalít pomocou súborov cookie, AJAX a JavaScript. Môžete ľahko preniesť dáta na pevný disk a vytvoriť súčasne rôzne úlohy. Octoparse môže tiež spracovávať stránky chránené heslom a paginované webové stránky. Môžete vykonávať hromadné úlohy pomocou tohto pluginu a získať informácie cez rozhranie Octoparse API.

Visual Scraper:

Vizuálna škrabka je ďalšia skvelá služba na obrazovke s komplexným point-and-click rozhraním a slúži na zhromažďovanie údajov z rôznych webových stránok. Môžete ľahko získať údaje v reálnom čase z požadovaných webových stránok a exportovať extrahované informácie ako súbory CSV, JSON, SQL a XML. Je vhodný pre používateľov systému Windows a umožňuje skopírovať dáta z až 40 000 webových stránok za deň. Vizuálny škrabák môže ľahko zhromažďovať informácie z videí a obrázkov a skrátiť to podľa vašich požiadaviek. Tento program je k dispozícii v bezplatných aj platených verziách a je vhodný pre podniky a veľké firmy.

Všetky tieto služby škrabania na obrazovke vám umožňujú čitateľné a škálovateľné údaje a dokážu zvládnuť rad úloh súčasne, čím šetrí váš čas a energiu do veľkej miery.

December 22, 2017