Back to Question Center
0

Ako predať viac na Amazon s hlavnými cieľovými kľúčovými slovami zvolenými správnym spôsobom?

1 answers:

Ak chcete vedieť, ako predávať viac na Amazon - táto definitívna príručka pri výbere kľúčových slov a najdlhších kombinácií značky Amazon je len pre vás! Každý vie, že bežná optimalizácia stránok produktov pre správne hľadané výrazy je základnou súčasťou rastúcej firmy elektronického obchodu. Ide však o to, že aj keď viete niečo, nemusí to nevyhnutne znamenať, že ste skutočne schopní urobiť to správnym spôsobom na cvičení. To je dôvod, prečo vám ukážem, ako predať viac na Amazon nasledujúcimi hlavnými aspektmi optimalizácie stránky produktu pre hlavné cieľové kľúčové slová. Takže začnime.

Ako predať viac na Amazon - Sprievodca optimalizáciou pre kľúčové slová Amazon

Nižšie uvidíme všetko o nasledujúcich chrbticových prvkoch optimalizácie stránok Amazon hlavné cieľové kľúčové slová a hľadané frázy - fuchsien stoffa. Aká priorita by mala byť venovaná hĺbkovému výskumu kľúčových slov? Ktoré kľúčové slová sa počítajú ako hlavné cieľové? Ktoré sú najlepšie miesta pre vaše najdôležitejšie kľúčové slová? Ako presne zistiť, ktoré kľúčové slová by sa mali použiť na optimalizáciu stránok produktov?

Začnime s definíciou

Z pohľadu Amazonu ako veľkého vyhľadávača, ktorý sa zaoberá ponukou produktov na predaj, termín "kľúčové slovo" znamená buď jedno kľúčové slovo, čo kombinácia chvosta, ktorú živý zákazník používa na vstup do vyhľadávacieho panela. Vo všeobecnosti je celková optimalizácia vyhľadávania pre kľúčové slová podobná veľkým vyhľadávacím nástrojom (ako je samotný Google) a Amazon s jej algoritmom hodnotenia A9.

Amazon a kľúčové slová

Ako predať viac na Amazon? Ide o to, že odpoveď môže byť celkom jednoduchá a naozaj náročná súčasne. Vo všeobecnosti, každý nováčik predávajúci na Amazon môže vyšplhať na vrchol vyhľadávania produktov tam - pomocou optimalizácie zoznamu produktov pre správne cieľové kľúčové slová. Samozrejme, je to jednoduchšie povedané, než aké to bolo, ale ak potenciálny zákazník nepodarí nájsť ponuku produktu vyhľadávaním príslušného kľúčového slova - takmer nebudete robiť žiadny merateľný pokrok v celom vašom online obchode, nie?

Kde nájsť svoje hlavné cieľové kľúčové slová?

Môže to vyzerať ako nepríjemný, ale prvé miesto, ktoré obsahuje vaše najdôležitejšie kľúčové slová, je samotný produktový výpis. Myslím tým, že by ste mali dať svoje kľúčové slová do hlavných sekcií stránok produktov, okrem toho klesajúcemu poradiu ich dôležitosti (ako je názov produktu, popis produktu, zoznam bodov odrážok, značka obrázka alt). Týmto spôsobom vyhľadávací algoritmus Amazon A9 vyhľadá váš produktový zoznam v mierke, vyhľadá tieto hlavné cieľové kľúčové slová a kombinácie hľadania s dlhými koncami a vezme ich do úvahy, aby sa nakoniec rozhodol - čo vyhľadávanie položiek najlepšie súvisí s vašimi produktovými stránkami, a kde presne ukážete svoje ponuky na svojom zozname príslušných SERP.

A druhé miesto na použitie kľúčových slov je konkrétna časť nazvaná "hľadané výrazy. "Tieto sekcie zobrazuje spoločnosť Amazon pri každom vytvorení nového zoznamu produktov. Jednoducho povedané, vám bude ponúknutá sada piatich polí s 50 znakmi, z ktorých každá bude vyplňovať všetko, čo považujete za prijateľné na to, aby sa relevantnejšie vyhľadávanie ukázalo vo vašom smere. Vzhľadom k tomu, že tieto polia skutočne nie sú viditeľné pre živých zákazníkov na Amazon, sú použité výlučne na účely usporiadania. A tu je spôsob, ako predávať viac na Amazon - najprv sa uistite, že používate tieto sekcie backend múdro, aby ste čo najviac využili svojho maximálneho potenciálu. Pridajte ešte presnejšiu pozornosť tejto časti, aby ste všetko na mieste. Mali by ste vedieť, čo presne a za akým účelom robíte tam - neváhajte sa ponoriť hlbšie do predmetu a prečítajte si aspoň pár krokov krok za krokom súvisiacimi s otázkou vyhľadávacích výrazov.

Krok 1: Brainstorming

Váš prvý krok je veľký obraz hlavných cieľových kľúčových slov a pochopenie ich všeobecných objemov vyhľadávania s frekvenciou používania súvisiacou s určitou skupinou produktov, ktoré ste si objednali. Pokiaľ ide o mňa, odporúčam použiť Plánovač kľúčových slov Google - môže to byť skvelý východiskový bod pre váš prvotný výskum kľúčových slov. Najmä preto, že vyťahuje skutočné údaje vyhľadávania z každého rohu internetu, a nie sa sústreďuje hlavne na akýkoľvek online trh, ako je samotný Amazon. Takže by ste radšej mali použiť nástroj Plánovač kľúčových slov - prinajmenšom vytvoriť svoj prvý zoznam hlavných cieľových kľúčových slov, ktoré budete upresniť a trochu neskôr použiť.

Druhý krok: Rafinovanie

Ďalej budete musieť vybrať nástroj pre kľúčové slová, ktorý je špeciálne prispôsobený, aby sa váš hlavný zoznam kľúčových slov stal rozhodne kratším. Myslím tým, mali by ste pochopiť skutočné trendy používania pre každé kľúčové slovo a kombinácie dlhých chvostov, ktoré tam máte, aby ste si udržali iba vyhľadávané frázy vyhľadávania a vylúčili zvyšok menej sľubných. Pokiaľ ide o mňa, keď som veľkým hráčom, ktorý naozaj vie, ako predávať viac na Amazon, odporúčam použiť jeden z nasledujúcich nástrojov pre výskum kľúčových slov a on-line rámcov, ako je KeywordInspector, KeywordTool. io, JungleScout, Sellics Amazon Toolkit alebo MerchantWords. Každý z týchto nástrojov má overený výkon, takže skutočne je len na vás, ktorý z nich si vyberiete.

Krok tretí: Umiestnenie

Keď upravíte hlavný zoznam kľúčových slov do krátkeho a praktického praktického kontrolného zoznamu,. Tu sú hlavné časti stránky vášho produktu, ktoré majú byť optimalizované pre zostávajúce kľúčové slová:

  • Názov produktu - je určený na prenášanie vašich najdôležitejších kľúčových slov v zostupnom poradí ich významu a frekvencia použitia (význam).
  • Zoznam bodov odrážok - dávajte pozor, pretože táto časť je určená na poskytovanie špecifikácie produktu pomocou krátkeho a stručného zoznamu jej hlavných znakov a výhod, a nie iba jej vypchatím ako je to možné.
  • Popis produktu - ako rozšírenejšia verzia predchádzajúcej časti, popis produktu je perfektne životaschopným miestom na zaradenie ostatných vašich zostávajúcich kľúčových slov a dlhých chvostových fráz.

December 22, 2017