Back to Question Center
0

Ako identifikovať najpredávanejšie kľúčové slová pre zoznamy Amazon?

1 answers:

Je to nie-premýšľať, že pre úspešné spustenie produktu každý predajca potrebuje mať správny zoznam predaj kľúčových slov pre optimalizáciu zoznamu Amazon. Pri posúdení správnym spôsobom môžu tieto presne zacielené výrazy vyhľadávania a kombinácie slov pomôcť vašim ponukám objaviť sa priamo pred vašimi potenciálnymi kupujúcimi pomocou diaľkovo súvisiacej frázy a zistiť, čo potrebujú. To je pravdepodobne jediný spôsob, ako maximalizovať potenciál vášho podnikania, ktorý prináša príjmy, aby sa váš produkt umiestnil na predaj s čo najväčším počtom vyhľadaných a tým veľmi cenných dopytov.Ale existuje nejaký univerzálny prístup k zvládnutiu kľúčových slov pre zoznamy Amazon ako pro? Nuž, pozrime sa.

Najpredávanejší prístup k kľúčovým slovám pre zoznamy Amazonov

Pred všetkým ostatným, priemerný čas na návštevu používateľa, ako aj metriky miery prekliknutia, aby ste mohli prijať primerané rozhodnutie o udelení osobného poradia pre každú webovú stránku nachádzajúcu sa na internete v jej indexe - ego vapor one. Zároveň sa však vyhľadávací algoritmus spoločnosti Amazon A9 otáča okolo jedného výrazne zameraného predajného zamerania - miera konverzie ukazuje, ako dobre (alebo nie) návštevníci konvertujú od vašich potenciálnych zákazníkov na skutočných kupujúcich. Znamená to, že váš najnovší pokrok v predaji a počet pozitívnych recenzií zákazníkov sú tiež zohľadnené algoritmom A9, pretože aj veľmi silné poradové faktory.

Začnite svoj výskum kľúčových slov s kúskom mysle

Tak, ako uspieť v získavaní lepších organických rebríčkov na Amazon SERP od samého začiatku? Verím, že každý, kto tam predáva (a najmä mladí predajcovia online) by mal začať s tým, aby ich zoznamy produktov boli príťažlivejšie, aby ich A9 považoval za kvalitné, čo určite stojí za to prejaviť rastúci počet potenciálnych klientov, ktorí nakupujú online Amazonka. A tu je to, čo vám môže pomôcť veľa. Zoberme si nasledujúci krátky zoznam s radom jednoduchých návrhov a tipov, aby ste zacielenie na správne kľúčové slová pre vaše záznamy v Amazone - do hladkého a plne kontrolovateľného úsilia.

Tvar hlavného zoznamu cieľových kľúčových slov pre zoznamy Amazon

  • Pokúste sa myslieť mimo rámček. Pamätajte na to, že cieľová skupina by mohla vyhľadávať vaše predmety v predaji - môže sa stať vašim konečným vyhrávajúcim kľúčovým slovom alebo kombináciou hľadania dlhých chvostov.
  • Neváhajte dvakrát skontrolovať tezaurus, aby ste našli iné sľubné synonymá, rovnako ako kľúčové slová LSI relevantné pre váš produkt alebo kategóriu položiek.
  • Nezabudnite zvážiť odhadovaný objem vyhľadávania pre každé kľúčové slovo pred jeho zahrnutím do hlavného zoznamu potenciálne víťazných kandidatúr. Odporúčam vám používať nástroje pre kľúčové slová, ako sú napríklad obchodné slová alebo inšpektor kľúčových slov, ktoré vám pomôžu získať priemerné odhady tejto metriky.
  • Majte na pamäti, že niekedy naozaj výkonné kombinácie vyhľadávania možno nájsť aj v nesprávne napísaných slovách, voliteľných verziách formulárov v jednotnom / množnom čísle, ako aj v čiastkových zmenách kľúčových slov súvisiacich s rovnakým predmetom.
December 22, 2017