Back to Question Center
0

Semalt zdieľa najlepší spôsob, ako skrátiť dáta z webových stránok

1 answers:

Octoparse je užitočný a výkonný nástroj na škrabanie dát . Môže optimalizovať a tlačiť vaše úsilie o extrakciu dát na ďalšiu úroveň. Octoparse prichádza v bezplatných aj platených verziách. Vo svojej bezplatnej verzii môžete rýchlo skrátiť až päťtisíc webových stránok.

Octoparse zhromažďuje a zbavuje dáta z internetu a má viac ako 150 000 používateľov po celom svete. Od roku 2014 ponúka spoločnosť Octoparse vysokokvalitné služby na získavanie údajov a snaží sa vylepšiť tam, kde je to potrebné - enviar contato por email php.

Údaje sú zvyčajne dostupné na internete v neštruktúrovanej podobe. S Octoparse, môžete nielen skrátiť svoje dáta, ale aj môžete riadne organizovať. Dostupné informácie by sa vďaka možnosti Octoparse mohli premeniť na cenné informácie. Niektoré z jeho charakteristických vlastností sú uvedené nižšie.

1. Dobré pre non-programátorov

Octoparse uľahčuje získať dáta z internetu bez znalostí programovania. Tento nástroj je vhodný aj pre nekódovače a nepropagátory a automaticky extrahuje webový obsah z dynamických i základných stránok. Okrem toho nám umožňuje uložiť údaje v čistej štruktúrovanej podobe. S Octoparse môžete ľahko premeniť údaje na vlastné rozhrania API a získať požadované výsledky.

2. Octoparse ako cloud služba:

Octoparse je platforma založená na cloudových rozhraniach, ktorá extrahuje viac webových stránok za hodinu a prináša požadované výsledky, čím šetrí váš čas a energiu. Nemusíte sa obávať obmedzenia hardvéru, pretože tento nástroj nepotrebuje žiadnu údržbu a môže plniť svoju úlohu pravidelne.

3. Monitorovanie cien s Octoparse:

Jedným z najvýraznejších prvkov Octoparse je, že vám pomáha sledovať ceny a porovnávať rôzne produkty. Je vhodný pre nákupné webové stránky ako Amazon a eBay a ľahko získava dáta zo stránky vášho konkurenta. Navyše tento nástroj skracuje dáta v reálnom čase len niekoľkými kliknutiami a šetrí veľa času.

4. Vytvorte vedenie:

S Octoparse môžete vygenerovať potenciálnych zákazníkov a vytvoriť si svoj predajný zoznam v priebehu niekoľkých sekúnd. Nepotrebujete žiadne programovacie zručnosti, pretože Octoparse automaticky vymaže veľké množstvo dát. Pomôže vám lepšie propagovať alebo propagovať svoju značku. S Octoparse môžete zlepšiť svoje marketingové stratégie a dosiahnuť lepšie rozhodnutia a predpovede.

5. Dobré pre študentov a učiteľov:

Študenti a učitelia vždy potrebujú presné údaje na to, aby mohli svoje výskumy napájať. S Octoparse, môžete škrabnúť čo najviac webových stránok a môžete získať informácie z ebooks a časopisov ľahko. Pomôže vám to získať zmysluplné a škálovateľné údaje v žiadnom momente.

6. Rozhranie Point-and-Click:

Octoparse je najlepšie známy pre rozhranie point-and-click. Jeho pokročilá technológia strojového učenia nájde a zmaže dáta iba niekoľkými kliknutiami. Stačí zadať údaje, ktoré chcete skrátiť, alebo vložiť adresu URL webových stránok a nechať Octoparse plniť svoju úlohu. To bude zvládnuť všetky nepríjemné práce za obrazovkou.

7. Ponuky so všetkými typmi webových stránok:

Či už potrebujete extrahovať dáta z osobného blogu alebo dynamickej webovej stránky, Octoparse môže jednoducho riešiť všetky typy stránok. Môžete dokonca skrátiť dáta z JavaScript, AJAX a HTML dokumentov a ušetriť čas a energiu.

December 22, 2017