Back to Question Center
0

Ktoré sú hlavné faktory určujúce výskum zvukových kľúčových slov na Amazon?

1 answers:

Predpokladám, že plne výkonný výskum kľúčových slov na Amazone je určený hlavne faktormi relevantnosti kľúčových slov (koľko sa zhoduje s požiadavkou používateľa na vyhľadávanie) a súčasnou úrovňou súťaže o hodnotenie (aké ťažké bude mať hodnotenie). Môže sa to javiť ako nepríjemná, ale hlavným cieľom výskumu kľúčových slov na Amazonke je nájsť tie potenciálne víťazné, ale stále nie príliš populárne hľadané hľadanie produktov a kombinácie dlhých chvostov, ktoré používajú živí kupujúci, ktorí tam nakupujú. Ale ako ľahko dosiahnuť pokrok, aby sa výpisy o produktoch online zviditeľnili?

Existuje niekoľko spôsobov, ako sa s tým môžete pokúsiť:

  • Spúšťanie proaktívneho výskumu kľúčových slov pomocou možnosti automatického vyplňovania Amazon. Týmto spôsobom môžete nielen okamžite získať veľký obraz o najefektívnejších kombináciách kľúčových slov spojených s kategóriou produktov alebo o určitej položke, ktorá sa používa samostatne, ale pochopte, aké kľúčové slová vyhľadávania, ktoré miestne zákazníci častejšie odoberú pri vyhľadávaní produktov, keď sa zobrazia auto-navrhnúť možnosti podľa algoritmu spoločnosti Amazon.
  • Identifikácia najviac podhodnotených kľúčových slov - logiciel fiche de paie 2014 movies. Mám na mysli tie hľadané výrazy s výrazne vysokým objemom vyhľadávania, ale stále relatívne nízkou konkurenciou. To je pravdepodobne dôvod, prečo pravdepodobne ešte nie je k dispozícii dostatočný počet súvisiacich produktov, ktoré sú v súčasnosti indexované pre konkrétne kľúčové slovo. Výsledkom toho je, že tie podhodnotené, ale stále plne výkonné hľadané výrazy a kombinácie dlhých chvostov sa môžu rozumne stať vašou prioritou číslo jedna pre výskum kľúčových slov na Amazon.
  • Nájdenie trendových kľúčových slov, ktoré sa momentálne dostávajú na popularite. Vo všeobecnosti sú trendové kľúčové slová príliš konkurenčné, prinajmenšom momentálne. Ale ich najnovšie zisky v objeme vyhľadávania (napríklad v poslednom mesiaci) ich určite stojí za to, aby boli považované za prvé ciele, ktoré musia zvíťaziť vo vašom kľúčovom výskume na Amazon.

Spolu s výnosnými kľúčovými slovami a kombináciami vyhľadávania dlhých chvostov sú dôležitými faktormi vaša vlastná kvalita zoznamu obchodníkov a ich optimalizácia. Myslím tým, že mať ziskové množstvo kľúčových slov je pre vás dobré. Ale získanie nákupu bez správnej schémy optimalizácie zoznamu produktov nevyhnutelne zabije váš obchod elektronického obchodu v priebehu času. Preto by ste sa mali ubezpečiť, že nič neumožňuje obmedziť zobrazenie vašej inzercie na vyhľadávanie online. V takomto prípade odporúčam vykonať dvojitú kontrolu nasledujúcich faktorov, ktoré určujú úspešné indexovanie kľúčových slov na Amazon:

  • Popis produktu by mal byť napísaný asi 250 slov, ktoré by mali obsahovať zoznam piatich odrážky, každý úplne opisný, ale stále čistý a stručný.
  • Obrázky produktov sú tiež veľmi dôležité. A nielen na to, aby ste viedli návštevníkov ku konečnému rozhodovaniu, aby ste s vami mohli kúpiť, ale aj pre účely hodnotenia vyhľadávania. Ide o to, že Amazon rozpoznáva súbor podporných vizuálnych obsahov ako rovnako silný faktor, ktorý určuje vašu kvalitu záznamu produktu.
December 22, 2017