Back to Question Center
0

Môžem si poradiť s odborníkmi na zozname Amazon?

1 answers:

Väčšina z nás (nehovoriac o každom odborníkovi na zozname Amazon) vie, že tento naozaj preplnený online trh je v podstate obrovský vyhľadávač produktov. A tá vec spočíva v tom, že Amazon je pravdepodobne najväčším miestom tohto druhu, ktoré sa vôbec našlo na webe. To znamená, že spoločná úroveň súťaže na trhu je naozaj vážna a dokonca aj násilná. Takže, ako prežiť v tak nepriaznivý stav vecí vládnuť cez Amazon online trhovisko? No, verím, že kľúčom k obchodnému úspechu na Amazone leží priamo v optimalizácii zoznamu produktov pre správne cieľové kľúčové slová, aby ste mohli mať lepšiu online expozíciu k vyhľadávaniu položiek tam. A nižšie sú niektoré rozumné vyhlásenia a inteligentné nápady z Amazon výpis expert pre vás riadiť vaše stránky optimalizácia na novú úroveň.

Optimalizačné tipy a triky od Amazon Listing Expert

Najprv si to položme - vaša optimalizácia zoznamu produktov je prebiehajúci proces, na koniec - round black pub table and chairs. Myslím tým, že Amazonoví najlepší predajcovia a jeho bežný výpočet hodnotenia produktov je skutočne založený na všeobecnej obchodnej výkonnosti v kombinácii so správnym spôsobom optimalizácie zoznamu produktov pre hľadanie položiek. A to je, že tento počiatočný výpočet rebríčka je neustále revidovaný, takže je aktualizovaný každú hodinu a odzrkadľuje každú nedávnu predajnú históriu každého produktu, ktorý je v predaji tam. A tu sú niektoré dôležité tipy a triky, ktoré budú známe nielen každému odborníkovi na zoznamy v Amazone, ale každému ambicióznemu on-line obchodníkovi, ktorý ponúka akýkoľvek druh tovaru na predaj. Takže, tu je to, čo by ste mali vedieť o optimalizácii zoznamu produktov Amazon, stručne.

Všeobecne platí, že na vyplnenie každého z vašich piatich polí vyhľadávania máte okolo 50 znakov. A najnáročnejšou vecou je použitie týchto hraníc s mierou a urobiť to najlepšie, aby ste vytvorili toľko jedinečných hľadaných výrazov s dlhým koncovým bodom.

Individuálne vyhľadávacie slová (nie frázy)

Relevancia patrí medzi základné faktory vyhľadávania, ktoré sú známe každým z Amazon. Upozorňujeme však, že určitý stupeň presného zhody textu je tiež silným faktorom hodnotenia (na základe oficiálnych usmernení Amazonskej klasifikácie).

Tu sú ďalšie silné faktory (okrem presného zhody textového dopytu), ktoré zohľadňuje algoritmus vyhľadávania A9:

1. celková história predaja;

2. najnovší vývoj predaja (mesačne, týždenne atď. );

3. konkurenčná cena a výber produktov;

4. aktuálna dostupnosť.

  • Nestrácajte čas a úsilie pri opakovanom používaní dlhých chýb alebo individuálnych hľadaných výrazov už zahrnutých v názve vášho produktu, ako aj zoznamu bodov odrážok na stránke produktu.
  • Neváhajte uvažovať o akýchkoľvek adekvátnych synonymách a rôznych kombináciách kľúčových slov LSI, ktoré môžu byť potenciálne používané mnohými živými zákazníkmi, ktorí hľadajú rovnaký produkt.
  • Radšej by ste sa mali vyhnúť používaniu úvodzoviek, všeobecne preto, že sa tým obmedzí vaša už obmedzená dĺžka pre každú sekciu stránok produktov.
  • Neobťažujte sa žiadnymi interpunkčnými zvláštnosťami, jednotným / množným číslom, ako aj akýmikoľvek podobnými zmenami v znení - Amazon hovorí, že takéto úsilie by bolo pravdepodobne zbytočné, pretože jeho vyhľadávací nástroj bežne zaobchádza s týmito kombináciami rovnakým spôsobom.

December 22, 2017