Back to Question Center
0

Semalt predstavuje GitHub: špičkový webový škrabák s mnohými funkciami

1 answers:

GitHub je jedným z najznámejších služieb extrakcie dát. Tento nástroj môže škrabnúť veľké množstvo webových stránok v čitateľnom a škálovateľnom formáte. Je najlepšie známa svojou strojovou technológiou a je vhodná pre malé a stredné podniky. Najdôležitejšie vlastnosti programu GitHub sú uvedené nižšie:

Škálovateľnosť

Vďaka službe GitHub môžete získať čo najviac webových stránok a transformovať dáta do škálovateľného formátu ako napríklad CSV a JSON. Môžete tiež sledovať kvalitu údajov počas jej oškrabania; GitHub obchádza nepotrebné odkazy a rýchlo získa dobre štruktúrované údaje - industrial outdoor bar stool.

Minimalizované chyby

GitHub na rozdiel od iných tradičných služieb . Poskytuje nám presné a bezchybné informácie a sleduje kvalitu samotných údajov. Pomocou tohto nástroja môžete tiež skartovať súbory PDF a dokumenty HTML.

Odolnosť

GitHub je najlepšie známy svojim užívateľsky prívetivým rozhraním a vždy spoľahlivým servisom. Nevyžaduje údržbu a môže sa používať mesiace po mesiacoch. Môžete si vybrať z rôznych formátov a nechať GitHub skrátiť a exportovať dáta v požadovanom formáte. Je vhodný pre začínajúcich podnikateľov, študentov, učiteľov a externých pracovníkov.

Informácie o scrapes z dynamických webových stránok

Pomocou GitHub môžete skrátiť informácie z jednoduchých aj dynamických webových stránok. Tento nástroj tiež zbavuje dáta zo stránok sociálnych médií, cestovných portálov a webov elektronického obchodu bez akejkoľvek otázky. Navyše zmení základné kódy HTML a automaticky opraví všetky menšie chyby.

Schopnosť spravovať alebo vytvárať skripty a agentov

Jednou z najvýraznejších vlastností GitHubu je to, že dokáže spravovať a vytvárať tak agentov, ako aj skripty. Tento nástroj jednoducho vyvolá akcie hromadnej úpravy a môže skrátiť až desaťtisíc webových stránok za niekoľko minút. Vďaka službe GitHub sa migrácia agentov a odberov používateľov údajov medzi systémami uskutočňuje bez problému.

Transformuje neštruktúrované údaje na štruktúrované a použiteľné údaje

Na rozdiel od dovozu. io a Scrapy, GitHub transformuje neštruktúrované dáta do organizovaných, použiteľných a štruktúrovaných dát za niekoľko sekúnd. Tento nástroj je špeciálne vhodný pre programátorov a programátorov. Nielenže škraba vaše webové stránky, ale aj indexuje vaše stránky a pomôže vám vygenerovať viac potenciálnych zákazníkov na internete. Údaje je možné exportovať vo formátoch XLS, XML, CSV a JSON, čo uľahčuje prácu podnikateľov a podnikov v rozsahu.

Inteligentné agenti

GitHub môže vytvoriť agentov v priebehu niekoľkých minút a nepotrebuje žiadne programovacie alebo kódovacie schopnosti. Na základe technológie strojového učenia tento nástroj automaticky začiarkne výsledky a zmaže viacero adries URL súčasne. Navyše je schopný škrabanie celého miesta v priebehu niekoľkých sekúnd a je obzvlášť užitočné pre spravodajské závody ako sú CNN, BBC, The New York Times a The Washington Post.

Možno je čas, aby ste vyhodnotili svoje technológie zotavovania dát a použili GitHub na rast vášho podnikania.

December 22, 2017