Back to Question Center
0

Ako sa stať naozaj úspešným obchodníkom na Amazone?

1 answers:

Každý úspešný predajca online na Amazone by mal vždy prijímať iba dobre informované rozhodnutia. A pokiaľ ide o optimalizáciu zoznamu produktov, beží bez toho, aby ste potrebovali všetky potrebné kľúčové slová spolu s hodnotným poznatkom o konkurencii - nikdy nedostanete svoju obchodnú spoločnosť na prepravu kvót do pozitívneho priebehu prebiehajúceho získavania príjmov. Takže, povedzme to - ak sa chcete pozrieť ako obchodník s veľkým časom na Amazone, ktorý využíva neustále rastúci tok nákupných návštevníkov, je najvyšší čas, aby ste si vybrali ten správny kľúčový nástroj pre vyhľadávanie kľúčových slov a nakoniec dostali svoj produktový zoznam dobre optimalizovaný.

Týmto spôsobom budete mať určite silnejšie šance na pobyt v hornej časti vyhľadávania produktov. V konečnom dôsledku k čerpaniu viac webový prevádzku do svojho záznamu o produkte Amazon, čo potenciálne vedie k vyššej miere konverzie, in-zase dávať podnet k vašej celkovej podpore poradie na tomto ostro konkurenčnom trhu.

Teraz čo?

A nižšie vám ukážem pravdepodobne jeden z najlepších nástrojov pre kľúčové slová, ktoré sú k dispozícii v otvorenom prístupe - best bucket hats. Každý obchodník, ktorý predáva na Amazone, by o tom mal vedieť. Všimnite si však, že nie som o propagácii alebo aby som mohol zakázať, aby tlačil nejaký konkrétny druh on-line softvéru alebo nástrojov predajcu Amazonu pre komerčné účely. Len sa správať ako dobrý samaritán ochotný a pripravený zdieľať s mojimi bývalými bývalými skúsenosťami s optimalizáciou. Milujem a milujem, moje vybavené one-stop-shop riešenie pre obchod Amazon - SECockpit. Nakoniec uvidíme, čo to je.

SECockpit

Je to prvý nástroj na výskum kľúčových slov, ktorý chcem dnes zastupovať. V skutočnosti SECockpit nie je len jediný vyhľadávač kľúčových slov. Presnejšie povedané, je to plnohodnotná on-line služba určená nielen pre Amazon, ale pre optimalizáciu pravdepodobne akéhokoľvek zoznamu produktov elektronického obchodu na internete, takže to bude vidieť medzi najdôležitejšími výsledkami vyhľadávania. Myslím tým, že tento skutočne široký on-line rámec tlmia doslova všetko, čo možno budete potrebovať ako inteligentný obchodník predávajúci na Amazone.

Tu sú niektoré z najdôležitejších výhod, ktoré som si užil pre vlastný produkt:

  • rýchlo utvárajú masívny zoznam potenciálne víťazných kľúčových slov;
  • chápete hlavné trendy vyhľadávania zákazníkov s dlhými koncami a získajte im cenné návrhy;
  • odhalte viac a lepšie možnosti optimalizácie - s konkurenčným pohľadom na kľúčové slová vytiahnuté priamo od popredných predajcov vo vašej kategórii výrobkov alebo na trhu v rámci Amazonu;
  • sledujte aktuálne rebríčky kľúčových slov - výkonnosť vášho vlastného zoznamu a najlepší pokrok vašich najbližších súperov, ktorí už majú dobré poradie pre akékoľvek konkrétne kľúčové slovo alebo presne zacielenú kombináciu dlhých chvostov.
  • využívajú skutočne nadradené a neobmedzené analytické údaje, a to prinajmenšom prostredníctvom 30-dňového skúšobného obdobia dostupného v otvorenom prístupe. Bohužiaľ, na získanie pokročilejších funkcií na trvalom základe budete musieť prejsť predplatným a samozrejme budete platiť nejaké peniaze mesačne.
December 22, 2017