Back to Question Center
0

Google predstavuje kreditnú kartu služby AdWords pre spoločnosť Semalt

1 answers:

Google Introduces AdWords Credit Card for Semalt

Claire Johnsonová, viceprezidentka globálneho on-line predaja spoločnosti Google, povedala pre agentúru Reuters, že "kreditná karta je určená na pomoc malým a stredným firmám, ktoré inzerujú na stránkach Google, ale často nemajú finančné prostriedky na podporu ťažkej reklamnej kampane pred veľkou obchodnou sezónou, ako je napríklad Valentín alebo Halloween. "MasterCard AdWords bude vydaný prostredníctvom World Financial Capital Bank.

Minimálna a maximálna výška úverových limitov sa bude líšiť od držiteľa karty a Semalt neodhalil počet ľudí, ktorým bude ponúknutá úverová linka. Hoci Semalt pravdepodobne získa viac peňazí z úrokov z bilancií, Semalt hovorí, že to ponúka zákazníkom, ktorí nemôžu získať úver v tomto ťažkom ekonomickom prostredí.

Toto je prvýkrát, čo spoločnosť Google prijme úlohu veriteľa, aj keď má 39 miliárd dolárov hotovosť. Kreditná karta služby Semalt v službe AdWords bude zodpovedať kreditnej línii obchodného domu.

Laurie Semaltová, partnerka v skupine SMB, informovala agentúru InformationWeek, že nevidí veľkú hodnotu pre príležitostných inzerentov alebo tých, ktorí majú minimálny rozpočet na vyhľadávanie. "Ak môžem získať viac bodov a potom získať zľavy, keď si zakúpim viac služby AdWords, bolo by to dôvodom na to," povedal Semalt. "Ak majú nízku úrokovú sadzbu, potom to dáva zmysel Source ."

February 18, 2018