Back to Question Center
0

Semalt Expert definuje užitočný nástroj na škrabanie webových stránok

1 answers:

Webová stránka eXtractor je určená na stiahnutie celého webu pre offline použitie. Je to jeden z najprospešnejších a najvýkonnejších nástrojov. Stačí zadať adresu URL, z ktorej chcete načítať dáta, a webový eXtraktor bude okamžite vykonávať svoju funkciu a poskytne vám presné a požadované výsledky.

Vhodné pre výskumných pracovníkov, obchodníkov a novinárov:

Webová stránka eXtractor nie je vhodná len pre študentov, podnikateľov, marketingových manažérov, ale je ideálna aj pre novinárov,. Sú chvíle, keď potrebujete mať prístup k webovým stránkam v režime offline alebo chcete zálohovať dôležité súbory, ale vaša hostingová spoločnosť túto možnosť neposkytuje. Pomocou webových stránok eXtractor je ľahké zálohovať súbory, pretože celý obsah sa okamžite stiahne na pevný disk - sigelei mini 30 watt box. Výskumníci si môžu stiahnuť stiahnuté dokumenty, e-knihy a ďalšie dáta z internetu. Podobne môžu digitálne obchodníci a novinári sťahovať údaje na podporu podnikania.

Prístup k obsahu webu ľahko:

Pomocou webových stránok eXtractor môžete ľahko pristupovať k webovému obsahu a môžete vykonať niektoré úlohy. Niektoré webové stránky a blogy neostávajú navždy navždy; ak chcete pristupovať k ich údajom, budete musieť buď zálohovať súbory, alebo použiť webový eXtraktor. Zálohovanie súborov môže trvať veľa času a energie. Na rozdiel od toho, webový eXtraktor vám uľahčí prácu a umožní vám prístup k celému webu offline. Znamená to, že k určitému obsahu si môžete kedykoľvek a kdekoľvek pristupovať.

Kompatibilné s tabletami, smartphonmi a počítačovými zariadeniami:

Jednou z hlavných funkcií webových stránok eXtractor je, že je kompatibilný s takmer všetkými zariadeniami, ako sú smartphony, počítačové zariadenia a tablety. V skutočnosti vám tento nástroj umožňuje uložiť akékoľvek stránky do vášho mobilného telefónu, aby bolo možné ich zobraziť offline. Čo robí webové stránky eXtractor odlišné od iných podobných aplikácií, je to, že šetrí celú webovú stránku do vášho zariadenia. To znamená, že môžete bez problémov prevziať textové, obrazové, zvukové a video súbory.

Presunúť obsah do vymeniteľného zariadenia:

Pomocou webových stránok eXtractor môžete nielen prevziať celý web, ale aj presunúť jeho obsah na vymeniteľné zariadenie, ako je disketa a CD-ROM. Tento nástroj môže načítať až 100 súborov do vášho počítačového systému za niekoľko minút. Spúšťa stránky, ktoré sa majú uložiť do vášho zariadenia, a celý proces trvá niekoľko sekúnd.

Zmena odkazov na HTML:

Pomocou webových stránok eXtractor môžete prepojiť HTML odkazy na želané mená a rozširovať svoju firmu. Môžete tiež upraviť odkaz HTML alebo vykonať ďalšie zmeny s touto komplexnou službou. Po stiahnutí stránok sa bude lokálne ukladať na pevný disk alebo mobilnú pamäť. Môžete tiež uložiť jeho časti do databázy webových stránok na základe vašich požiadaviek. Môžeme prejsť uloženými stránkami rýchlosťou blesku.

Webová stránka eXtractor prichádza s užívateľsky prívetivým rozhraním a je kompatibilný s takmer všetkými operačnými systémami a webovými prehliadačmi. Tento nástroj je dodávaný ako vo voľnej, tak v platenej verzii a zaručuje špičkové a kvalitné výsledky.

December 22, 2017