Back to Question Center
0

Semalt Expert zdieľa 10 nástrojov na škrabanie pre programátorov

1 answers:

v rôznych scenároch, získavanie užitočných údajov pre webmasterov, vedcov, novinárov, programátorov, vývojárov a blogerov. Pomáhajú získavať údaje z viacerých webových stránok a sú široko používané podnikmi a firmami na výskum trhu. Používajú sa aj na skrátenie údajov z telefónnych čísel a e-mailov z rôznych stránok. Aj keď nakupujete a chcete sledovať ceny rôznych produktov, môžete použiť tieto nástroje a aplikácie na škrabanie na webe.

1. Cloud Scrape alebo Dexi - vps dedicados argentina.io

Cloud Scrape alebo Dexi.io podporuje zhromažďovanie údajov z rôznych webových stránok a nie je potrebné ich načítať vo vašom zariadení. Znamená to, že tento nástroj je prístupný a používaný on-line a má komplexný editor založený na prehliadači, ktorý vám umožní urobiť to pre vás. Extrahované dáta je možné uložiť vo formátoch CSV a JSON a na Box.net a Disk Google.

2. Scrapinghub

Ide o aplikáciu na odstraňovanie škrabáka a aplikácie na báze cloud. To umožňuje vývojárom a správcom webových stránok získať užitočné a informatívne údaje počas niekoľkých sekúnd. Scrapinghub používajú rôzni blogeri a výskumníci. Má inteligentný proxy rotátor, ktorý poskytuje podporu proti zlým robotom a škrabanie celého miesta za hodinu.

3. ParseHub

ParseHub je vyvinutý a navrhnutý tak, aby súčasne prehľadal jednotlivé a viaceré webové stránky; je vhodný pre relácie, presmerovania, AJAX, Javascript a cookies. Táto webová aplikácia na škrabanie používa jedinečnú technológiu strojového učenia, ktorá umožňuje rozpoznať zložité webové stránky a škrabanie ich v čitateľnej podobe.

4. VisualScraper

Najlepšia časť VisualScraper je, že exportuje dáta vo formátoch ako SQL, XML, CSV a JSON. Je to jedna z najkrajších a najužitočnejších aplikácií, ktoré škrabujú dáta na internete a pomáhajú extrahovať a získavať informácie v reálnom čase. Prémiový plán vás bude stáť 49 dolárov za mesiac a umožní vám prístup na viac ako 100 tisíc strán.

5. Dovoz..io

Je najlepšie známa pre svojho tvorcu online a tvorí pre používateľov rôzne dátové súbory. Import.io importuje údaje z rôznych webových stránok a exportuje súbory CSV. Je známa svojou vyspelou technológiou a dokáže priniesť milióny strán za deň. Môžete si stiahnuť a aktivovať import.io bezplatne. Je kompatibilný s Linuxom a Windows a synchronizuje online účty.

6. Webhose.io

Jedná sa o jednu z najlepších aplikácií na extrakciu dát. Tento nástroj poskytuje jednoduchý a priamy prístup k štruktúrovaným údajom v reálnom čase a prehľadáva rôzne webové stránky. Môže získať požadované výsledky vo viac ako 200 jazykoch a ukladá výstupy vo formátoch XML, RSS a JSON.

7. Spinn3r

Umožňuje získať celý web, blogy, stránky sociálnych médií, ATOM alebo RSS kanály. Ukladá dáta v čitateľnom a škálovateľnom formáte, vďaka svojej firehouse API na správu viacerých foriem údajov s pokročilou ochranou spamov . Pomáha zbaviť sa nevyžiadanej pošty a zabraňuje nevhodnému používaniu jazyka, zlepšuje kvalitu vašich údajov a zaisťuje ich bezpečnosť.

8. OutWit Hub

Je to populárny add-on pre Firefox s množstvom funkcií a charakteristík extrakcie dát. OutWit nielen extrahuje údaje, ale ukladá a prehľadá váš obsah v správnom a čitateľnom formáte. Môžete skopírovať akýkoľvek typ webovej stránky bez potreby kódovania.

9. 80legs

Je to ďalší výkonný a úžasný webový prehľadávač a aplikácia na odstraňovanie dát. 80legs je flexibilný nástroj, ktorý je nakonfigurovaný podľa vašich požiadaviek a okamžite načíta množstvo údajov. Tento webový škrabák dosiahol doteraz viac ako 600 000 domén a používa ho obrovské produkty ako PayPal.

10. Scraper

Škrabka je slávne a užitočné rozšírenie Chrome s rozsiahlymi vlastnosťami extrakcie dát a zjednodušuje váš online výskum. Exportuje oškrabané údaje na hárky Google a je vhodný pre začiatočníkov aj odborníkov. Môžete ľahko skopírovať dáta do svojich schránok a Scraper generuje malé XPathy na základe vašich požiadaviek.

December 14, 2017