Back to Question Center
0

Ako skúmať a správne používať kľúčové slová Amazon?

1 answers:

Rád by som začal svoje články a tutoriály o amazonskej optimalizácii a marketingu so štatistickými údajmi, pretože predpokladám, že číslice rozptýlia všetky pochybnosti tých, ktorí stále váhajú, či stojí za to založiť svoje podnikanie na tejto obchodnej platforme alebo nie.

Podľa najnovších údajov o priemysle je Amazon poprednou e-maloobchodnou platformou v Spojených štátoch s čistým predajom vo výške takmer 136 miliárd dolárov. Od štvrťroku 2016 tvrdí online obchodníci celosvetovo viac ako 310 miliónov aktívnych zákazníckych účtov. Amazon je považovaný za najhodnotnejšiu značku na svete a jej zakladateľ Jeff Bezos je najbohatší muž na celom svete s celkovými príjmami vo výške 91 miliárd dolárov.

Viete, čo to znamená? To znamená, že absolútne všetci obchodníci, ktorí predávajú svoje produkty na Amazon, majú príležitosť byť úspešní - ronofix 140 18. Veľkosť vášho segmentu závisí od získania a konvertovania hľadajúcich, ktorí vás nájdu vo vašich kupujúcich. Správna amazonská optimalizácia a výskum kľúčových slov môže vyriešiť oba tieto problémy. Ak váš zoznam v službe Amazon vyžaduje všetky relevantné vyhľadávacie výrazy s vysokým objemom, získate najvyšší počet používateľov, ktorí ich môžu zistiť a kúpiť. Ak váš záznam je nedostatok vhodných a zacielených kľúčových slov, alebo sa používajú nie strategicky, jednoducho stratíte svoje peniaze a potenciálnych zákazníkov.

Preto sa v tomto článku budeme zaoberať tým, ako robiť výskum profesionálnych kľúčových slov pre robotov z Amazonu, a súčasne ich integruje do predajnej kópie, aby bolo pre priemerných používateľov dobre čitateľné a jasné.

Ako strategicky používať Amazon kľúčové slová?

Ak vaše produkty majú na Amazon ok, je pravdepodobné, že stratíte obrovské sumy peňazí. Ak je to, čo predávate, kvalitné, musíte na Amazone urobiť dokonalé. Nestačí však robiť fotografie vašich vecí a napísať záznam. Musíte tvrdo pracovať pod optimalizáciou vašej inzercie, aby ste ju dobre konvertovali a vytvárali tržby. Okrem toho musíte zlepšiť kvalitu svojich služieb zákazníkom a ich dodanie. Ako ukazuje prax, predávajúci, ktorí robia všetko pre to, aby ponechali svojich zákazníkov spokojní, získali najviac príjmov na Amazon.

Takže, poďme sa stručne diskutovať Amazon zoznam anatómia a spôsoby, ako urobiť roboti i užívateľov šťastný.

Amazonský zoznam sa skladá z nasledujúcich sekcií - názov, cena, odrážky, popis, fotky a referencie. Všetky tieto časti si vyžadujú vašu osobitnú pozornosť, pokiaľ ide o optimalizáciu pre vyhľadávače.

  • Titul

Titul je prvá vec, ktorá môže prilákať alebo nezaujať Amazonovu hľadajúcu. Avšak pri vytváraní svojho názvu by ste mali mať na pamäti nielen prehliadače Amazon, ale aj Amazonské roboty, ktoré skenujú názvy produktov a zobrazia najrelevantnejšie výsledky na dotaz používateľa.

Ak chcete uspokojiť potreby používateľov aj robotov, musíte vytvoriť relevantné, opisné a čitateľné názvy, vrátane ich cieleného hľadaného výrazu, typu produktu, jeho veľkosti, farby a iných významných vlastností.

Amazon poskytuje on-line obchodníkom s tutoriálom, ako optimalizovať titul..Tento návod je nazvaný "Optimalizovať zoznamy pre vyhľadávanie a prehliadanie" a nájdete tu tu .

  • Cena

Ďalším významným aspektom vašej silnej prítomnosti na Amazonke je konkurenčná cenová politika. Cena slúži ako Amazonský poradový faktor a dáva vám šancu vyhrať kúpiť box. Môžete nájsť "predajnú cenu" a "vašu cenu" n Seller Central, čo je vaša šanca vytvoriť pocit "dohody". Ak je však vaša položka strohá, môže byť táto cenová lomítka nevhodná. Bez ohľadu na to, koľko lomíte, uistite sa, že to vyzerá správne. Zníženie cien napríklad z 200 na 170 dolárov sa zdá byť prirodzené, zatiaľ čo tvorba cien z 200 na 55 dolárov znie neuveriteľne. Vaše cenové ponuky by nemali spochybňovať hodnotu alebo devalvovať vašu značku.

Ak chcete zvýšiť svoje produkty hodnosť a získať viac pozitívnych recenzií, môžete dať cenu nižšiu ako je priemer. Tým, že predaj na nižších maržích, zvyšujete svoje šance na výhru Amazon Buy Box a staňte sa predajcom TOP vo vašej nika.

Okrem toho je vhodné zvážiť vytvorenie verejne kótovaných kupónových kódov, ktoré poskytnú svojim zákazníkom skromné ​​zľavy (napr. Od 5% do 20% zľavy). Môžete odmeniť svojich zákazníkov za nákup viacerých položiek a poskytnúť zľavu na druhý nákup.

  • Fotografie

Kvalita fotografií vašich produktov hrá rozhodujúcu úlohu pri rozhodovaní zákazníkov. Robia ich kliknutím na váš zoznam namiesto ostatných. Amazon má svoje požiadavky na kvalitu a veľkosť fotografií. Môžete ich nájsť na stránke pomoci Amazon pomocou tohto odkazu .

Z mojej strany by som rád dodal, že nakupujúci Amazon nekupujú vaše produkty, kupujú to, čo pre nich robia..Ak používate inteligentný prístup k optimalizácii zoznamu Amazon s fotografiami, môžete zobraziť rôzne prípady použitia vašich produktov, aby ste mohli zobraziť ich skutočnú hodnotu. Navyše venujte značnú pozornosť ich kvalite a jedinečnosti. Je lepšie najať profesionálneho fotografa, aby ste dostali fotky z vašich vecí.

  • Odrážky

Ak sa váš potenciálny zákazník zaujíma o to, Pozrite sa na to, že názov je odrážka. Používatelia potrebujú nejaké presvedčivé a podrobnosti, preto sa pozerajú na body odrážok. Musíte im poskytnúť všetky funkcie produktu v najpresnejšej forme. Okrem toho je to pravé miesto, kde môžete strategicky používať cielené hľadané výrazy. Nepoužívajte však príliš veľa kľúčových slov, pretože to bude príliš neprirodzené a môže zvýšiť podozrenie Amazon. Pridajte dôraz na prvé tri odrážky, pretože sú považované za najviditeľnejšie, najmä z mobilných zariadení. Nielen vymenujte vlastnosti položky, ktorú predávate, ale zdôraznite jej primárne výhody.

Takže, ak hodnota vnímaných výhod vášho produktu viac ako hľadajúci hodnoty svojich peňazí, kúpiť.

  • Kľúčové slová

Domnievam sa, že konkrétny odsek by sa mal venovať výskumu a použitiu kľúčových slov. Navrhujem, aby ste vaše cielené hľadané výrazy považovali za pyramídu. Na najvyššej vrstve by mali byť umiestnené vaše hlavné hľadané výrazy a je vhodné zaradiť ich do názvu. Potom kľúčové slová v bodoch odrážky a popis. Tieto slová sú tiež indexované, preto by mali byť relevantné a nie príliš konkurenčné. Na najnižšej úrovni môžeme sledovať ďalšie hľadané výrazy. Je to iná súprava.

Vytvorenie názvu, odrážok, popisu a fotografií bude predstavovať 80% vašich výsledkov. Preto by ste tu mali umiestniť svoje najlepšie hľadané výrazy. A ak máte nejaké ďalšie frázy, ktoré ešte neboli použité, nestrácajte ich a nezabudnite na doplňujúce polia.

December 13, 2017