Back to Question Center
0

Aký je najlepší prístup k SEO pre môj Amazon výpis?

1 answers:

Pokiaľ ide o spustenie SEO pre zoznam Amazon, hlavnou výzvou obyčajne čelia takmer každý on-line podnikateľ predávajúci tam je jeho neustále sa vyvíjajúci algoritmus vyhľadávania A9. Takže, ako sa prispôsobiť tejto stále sa meniacej realite a prežiť za takej vážnej trhovej konkurencie, ktorá vládne nad Amazonom? Odporúčam nasledovať tento jednoduchý krok za krokom sprievodca, pretože som presvedčený, že je to najjednoduchšie a stále funguje spôsob riadenia SEO pre akýkoľvek produkt Amazon. Nakoniec, aby ste videli svoje produkty medzi najpredávanejšími a najviac požadovanými tovarmi - vichy normaderm teint pris. Tu je návod, ako sa vám podarí dosiahnuť čo najlepšie.

Začnite s výskumom kľúčových slov

Kľúčové slovo SEO pre optimalizáciu zoznamu Amazon má zabezpečiť, aby vaše ponuky boli zaradené dobre pre maximálny počet kombinácií kľúčových slov skutočne použitých od živých zákazníkov hľadajúcich produkty tam. A ja odporúčam mať kickstart sa tvorí váš hlavný kontrolný zoznam špičkových cieľových kľúčových slov, ktoré sa očakáva, že riadiť vaše SEO kampaň pre Amazon zoznam v dlhšom horizonte. Spomedzi ostatných navrhujem vyskúšať si jeden z týchto nástrojov pre výskum kľúčových slov, ktoré som použil aj v prípade mojej vlastnej predajnej linky pre elektronický obchod: Plánovač kľúčových slov Google (predtým, ako získať úplný obraz o relevantných kľúčových slovách, zákazníci nielen na Amazone, ale aj na iných miestach na webe), Sellics (najlepšie riešenie, ktoré má dobrý štart so brainstormingom predtým, než konečne utvoríte hlavný kontrolný zoznam kľúčových kľúčových kľúčových slov), LSI Graph a Thesaurus (bolo by to skvelé možnosť mať všetky cenné návrhy kľúčových slov so synonymami, ktoré ste mohli vynechať na začiatku), Moz (je dobrým nástrojom na vyhľadávanie kľúčových slov a objavovanie všetkých skrytých príležitostí, ktoré používajú vaši najbližší konkurenti na trhu.

Pokračujte v ponuke Zľavy

Môže sa to zdať ako nepríjemné, ale takmer každý zákazník hľadá rôzne zľavy a najlepšie vyznamenané ponuky. To je dôvod, prečo zvážiť zľavy sa môže stať naozaj záludný spôsob, ako zlepšiť vaše SEO pre Amazon výpis s vyššou konverziou, rovnako ako mať širšiu expozíciu v on-line vyhľadávanie a získať viac pozitívne recenzie zákazníkov tam. Takže akonáhle sa vaše zoznamy produktov úspešne nasýtia správnymi kľúčovými slovami a vyhľadávacími frázami s najvyššou výkonnosťou, je načase zvážiť ponúkanie niektorých produktov za zľavnené ceny, napríklad prostredníctvom osvetlenia / najlepších obchodov, poukážok, dočasných zliav, výhod pri preprave alebo dokonca aj jediná malá zľava..A som si istý, že žiadosť o jedinú zľavovú stratégiu sa vždy vyplatí, čím sa váš produkt dostane na začiatok výsledkov vyhľadávania Amazonky.

Uistite sa, že ste spokojní s kupujúcimi

Poďme tomu čeliť - Amazon vždy kladie zákazníka a jeho mieru spokojnosti pred ničím iným. Takže robiť každého klienta šťastný je rovnako skvelý spôsob, ako spustiť SEO pre váš Amazon výpis. Týmto spôsobom zvážte, či sa vaša presná pozornosť bude venovať nasledujúcim bodom spokojnosti zákazníkov:

  • Sledujte vaše hodnotenie hviezdičkami a priebežne monitorujte recenzie zákazníkov, aby ste ich vyriešili v krátkej dobe.
  • Venujte dostatočnú pozornosť kvalite produktov a služieb (porucha objednávky) - sú tiež veľmi dôležitými faktormi v SEO pre propagáciu inzercie Amazon.
  • Adekvátna skladová dostupnosť je tiež dôležitou súčasťou vašej dobrej nakupnej skúsenosti poskytovanej každému návštevníkovi na Amazone. Jednoducho sa uistite, že udržiavate dostupnosť zásob na trati, aby ste predišli prípadným problémom s nedostupnosťou.
  • Výstupná rýchlosť je príliš ťažká na to, aby bola kontrolovaná, prinajmenšom priamo. Ale aj tak je to veľmi dôležitá metrika, ktorá poukazuje na to, koľko zákazníkov odíde z Amazonu, keď vidia vaše záznamy o produktoch. Stačí zvážiť zníženie vašej miery odchodu, pretože to môže výrazne zlepšiť svoje poradie pozície vlastným spôsobom.
December 13, 2017