Back to Question Center
0

Môžete mi pomôcť s optimalizáciou môjho popisu produktu na Amazon?

1 answers:

Podobne ako veľké vyhľadávače (ako napríklad samotný Google, rovnako ako Yahoo, Bing a tak ďalej), algoritmus na hodnotenie produktov Amazon A9 potrebuje dobre pripravenú optimalizačnú stratégiu. Samozrejme, pokiaľ nechcete, aby váš produktový popis na Amazone nikdy nebol videný živými zákazníkmi, ktorí hľadajú položky na predaj tam. To je dôvod, prečo, ak ste sa nikdy nestarali o optimalizáciu každej časti svojho popisu produktu na Amazon, je načase, aby to konečne jasné! Zatiaľ čo to nevyhnutne neznamená, že Google už nemá vplyv nad celým online svetom, ktorý dnes vidíme, Amazon môže byť pravdepodobne považovaný za hlavnú líniu modernej sféry elektronického obchodu a obchodu s kvapkami.

Má svoje vlastné postavenie zvláštnosti. Avšak, nie sú tak komplexné, ako si väčšina z nás môže myslieť. Samozrejme, vzhľadom na to, že vy ste aspoň čiastočne oboznámení s pôvodnou koncepciou optimalizácie pre vyhľadávače. Pre všetky ostatné - nižšie je stručná príručka optimalizácie, ktorá vám pomôže optimalizovať popis produktu na Amazon. V konečnom dôsledku, aby sa stal kickstarting bodom dláždiť cestu k silnému predajcu úspech na to, že naozaj preplnený, a tým aj vysoko konkurenčné on-line trhovisko.

Predtým, ako optimalizujete popis produktu na Amazon

Predtým, než poviem inak, môžete voľne vzdychať s úľavou. Netreba sa báť. Našťastie nie je príliš ťažké pochopiť aspoň všeobecné zásady optimalizácie na Amazon - a ste pripravení ísť. Samozrejme, budete nevyhnutne musieť spoľahnúť na stabilné ceny a dostupnosť zásob. Ale akonáhle je vaša hlavná stratégia optimalizácie zavedená - a už ste na polceste, aby ste sa stali úspešným on-line obchodníkom predávajúcim tam. Myslím tým, že Amazonov algoritmus vyhľadávania s vlastnými zvláštnosťami sa ešte stále nezmení, ak sa porovná s algoritmom používaným spoločnosťou Google alebo inými hlavnými vyhľadávačmi.

Konverzia alebo spokojnosť používateľa?

Pozrime sa na to - zatiaľ čo svetový vyhľadávací gigant (tiež známy ako Google) je určený na predaj reklam, Amazon bol navrhnutý tak, aby vytvoril celosvetovú sieť elektronického obchodu, ktorá predáva a dodáva produkty po celom svete. Znamená to, že na rozdiel od stávok od spoločnosti Google, najmä v súvislosti s MP a časom návštevy používateľa, Amazon používa úplne odlišné metriky úspešnosti, ako je hrubý príjem alebo marža meraná pri vyhľadávaní živého kupujúceho.

Štruktúrované alebo náhodné údaje?

Na rozdiel od hlavných vyhľadávačov, index vyhľadávania Amazon A9 má jasnú štruktúru. Jednoducho povedané, tento preplnený trh vám dá presne to, čo chcete len v určitom formáte. Znamená to, že z hľadiska Amazonu môže správny výber kľúčových slov alebo štruktúra zoznamu produktov (dokonca aj s najpostižnejšími zmenami / vynechanými údajmi) výrazne zmeniť váš potenciál, aby ste tam mohli dobre zaradiť.

On-Page alebo Off-Page Optimalizácia pre vyhľadávače?

Poďme nakoniec urobiť všetko jasné - proces optimalizácie pre akýkoľvek popis produktu na Amazon je všetko o on-page SEO. Znamená to, že môžete zabudnúť na budovanie odkazov alebo iné časovo náročné a zvyčajne pracovné náročné (inak nákladné) práce - raz a navždy. Len preto, že nejaký spôsob off-page SEO môže ťažko ovplyvniť váš potenciál, aspoň tak, ako to je pre Google Source .

December 13, 2017