Back to Question Center
0

Ako vytvoriť skutočne víťazný zoznam obchodníkov Amazon?

1 answers:

Predtým, než vám ukážeme, čo robí najvýkonnejší zoznam obchodníkov Amazon, ktorý sa predáva, povedzme to - elektronický obchod alebo obchodovanie s firmou drop-shipping nie je vlastným online projektom. To znamená, že nemôžete len nastaviť všetko správnym smerom - a skončíte raz a navždy. Preto sa v otvorenom prístupe na internete nachádza veľa stále sa meniacich softvérových nástrojov a praktických pokynov, ktoré vám pomôžu optimalizovať zoznam obchodníkov Amazon. Ale nižšie budem dať dohromady svoje vedomosti a real-life vhľad, aby vám úplný obraz o modernej koncepcii SEO elektronického obchodu.

Hľadanie Poradie a predaj

Môže to vyzerať ako nepríjemný, ale čím lepšie si optimalizujete svoj produktový výpis, tým viac expozície v on-line vyhľadávanie na Amazon bude mať. V konečnom dôsledku, aby ste viedli k zvýšeniu predaja a aktívnym klientom, ktorí nakupovali v obchode na stálych trhoch - dell personal computer rental. A samozrejme, sú tu nejaké triky, ktoré vám pomôžu vyhrať tento naozaj agresívny závod. Použite nasledujúce praktické návrhy a užitočné rady na zlepšenie súčasných poradia pozícií na Amazon a riadenie vášho zoznamu obchodníkov o krok bližšie k úplne vrcholu nákupného vyhľadávania tam.

  • Výskum kľúčových slov - budete musieť dokončiť hĺbkové výskumné a konkurenčné analýzy kľúčových slov a zamerať sa viac na vrchol - výkonné kľúčové slová a frázy vyhľadávania dlhých koncov vo vašej kategórii produktov. Začnite vyhľadávaním príležitostí pre kľúčové slová pomocou Plánovača kľúčových slov Google. Ďalej získate veľký obrázok najvýkonnejších, ktoré už používajú najbližší konkurenti. Týmto spôsobom odporúčam vyskúšať jedno z nasledujúcich nástrojov na vyhľadávanie a optimalizáciu kľúčových slov, ako sú napríklad Kľúčové slová pre obchodníkov, AMZ Tracker, Jungle Scout alebo Inšpektor pre kľúčové slová.

  • Cenová kontrola - Mám na mysli, že budete musieť prispôsobiť svoje ceny tejto stále sa meniacej realite vládnucej nad Amazonkou , podporovaný doslova križiackym trhom. A pravdepodobne jediný spôsob, ako vaše podnikanie prežiť v tak nepriateľské priebeh udalostí je pomáhať s profesionálnym nástrojom monitorovania cien. Spomedzi ostatných odporúčam nasledujúce on-line pomocníkov, aby ste mohli byť vždy flexibilní a poskytovali rýchle úpravy v reálnom čase, aby ste udržali väčšiu návštevnosť vo vašom výpisu produktov (Keepa, Logic predajcu, Appeagle a Repricer Express). Nezabúdajte, že čím viac prevádzky vytiahnete, tým viac potenciálne úspešných obchodov a vyššiu pozíciu dostanete.
  • Časté propagačné akcie - spustenie rôznych propagačných akcií na plánovanom základe môže nielen zvýšiť aktuálne tržby prakticky bezodkladne, ale pozdvihnúť vaše rebríčky vyhľadávania. Ide o to, že pomerne dobrý a konzistentný pokrok predaja momentálne dáva vyhľadávaciemu algoritmu A9 silný rebríček, že váš zoznam obchodníkov v Amazone stojí za to byť zastúpený širšiemu okruhu aktívnych zákazníkov, ktorí hľadajú položky tam. Súčasné udržiavanie plánovaných propagačných akcií vám umožní experimentovať s rôznymi kombináciami vyhľadávania dlhými koncami, čo vám umožní získať ďalšiu konkurenčnú výhodu tým, že zacielite viac vyhľadávacích fráz najvyššej relevantnosti.

December 13, 2017