Back to Question Center
0

Čo robí ideálny spätný odkaz na stránkach SEO?

1 answers:

Spätné odkazy na stránke SEO označujú prichádzajúci odkaz prichádzajúci z jedného zdroja a ukazujúci na iný s inou doménou. A nie je potrebné hovoriť, že "ideálny" spätný odkaz na stránkach SEO je silná hodnotiaca metrika pozorovaná hlavnými vyhľadávacími nástrojmi, ako je samotný Google, aby zistil, či web alebo blog má dôstojný obsah na propagáciu na vrchole SERP, v súlade so zlepšením organickej návštevnosti týchto stránok súčasne. Ale čo robí "ideálny" spätný odkaz na stránkach SEO? Pozrime sa - безпроводные сети москвa.

Čo robí "ideálny" spätný odkaz na stránkach SEO?

  • Každý odkaz je odporúčanie alebo "hlasovanie" pre vaše webové stránky alebo blog, ktorý dáva pozitívny radový signál spoločnosti Google, že stojí za to byť povýšený. Počet prirodzene vytváraných spätných odkazov je dobrým ukazovateľom dôležitosti a hodnoty vašich webových stránok alebo blogov, ktoré prinášajú používateľom.
  • Spoločnosť Google zaznamenáva väčší počet spätných odkazov vysokej kvality, ktoré ukazujú na vašu webovú lokalitu alebo blog ako ukazovatele ukazujúce, že je to relevantnejšie a vhodnejšie pre určitý vyhľadávací dopyt. To vám dáva lepšie šance na to, aby ste sa zobrazili pri vyhľadávaní živej osoby na príslušnej téme.
  • Kvalita každého spätného odkazu na stránke SEO je oveľa dôležitejšia ako množstvo. Preto nie je potrebné, aby váš profil odkazov bol nabitý čo najviac spätnými odkazmi nízkej kvality. V skutočnosti tým, že sa budete správať tak, budete pravdepodobne viac poškodzovať vaše súčasné hodnotenie, než aby ste dostali akýkoľvek merateľný nárast.

  • Podľa všeobecne akceptovaného pravidla pre budovanie odkazov na kvalitu, ktoré naozaj zvyšujú SEO v mierke, asi 90% vášho celkového úsilia by malo byť zamerané na vytváranie jedinečný obsah, ktorý používateľovi prináša skutočnú hodnotu. Zároveň sa neodporúča viac ako 10% vašej tvrdej práce pri zavádzaní kampaní na budovanie prirodzených a ekologických odkazov.
  • Každý novo vytvorený spätný odkaz na zvýšenie stránky SEO nemôže skutočne ovplyvniť vaše hodnotenie cez noc. Myslím tým, že budovanie organických odkazov je prebiehajúcim procesom, o ktorom sa očakáva, že vyhľadávacie stroje prichádzajú čo najprirodzenejšie. V skutočnosti vytváranie odkazov (napríklad na nový obsah) pomocou automobilových platforiem alebo online nástrojov pre vytváranie odkazov je veľmi nebezpečné, čo môže potenciálne poškodiť vaše hodnotenie. Ukážme to - akákoľvek forma manipulatívnych alebo zložitých akcií, ktoré by ovplyvnili tento sofistikovaný vyhľadávací algoritmus, je najlepší spôsob, ako zvýšiť červenú vlajku so spoločnosťou Google. V dlhodobej perspektíve, ktorá vedie k tomu, že si zarobíte silné (a často nezvratné) trestanie.
  • Všimnite si však, že interné prepojenia vytvorené vo vašej webovej lokalite alebo blogu sú tiež veľmi dôležité pre lepšiu online propagáciu. Pracujte dobre na prepojení, aby ste profitovali z pevnej webovej architektúry, čím získate lepšie skúsenosti používateľov, ako aj logickejšie usporiadanie procesu indexovania. Výsledkom toho je, že dobre vybudovaná štruktúra interných odkazov môže byť užitočná aj na zvýšenie vášho celkového úsilia v oblasti SEO, čo vám poskytne lepší potenciál pre vyššiu pozíciu v SERP.
December 8, 2017