Back to Question Center
0

Čo hľadá spoločnosť Google, pokiaľ ide o spätné odkazy služby HQ?

1 answers:

Skôr ako sa pokúsite pozrieť sa do spätných odkazov HQ z pohľadu vyhľadávacieho nástroja Google, začneme s niekoľkými základnými definíciami. Čo je backlink pre SEO účely? Štandardný spätný odkaz je odkaz smerujúci späť k vám z webových stránok alebo blogov tretej strany. Niekedy sú spätné odkazy nazývané "prichádzajúce" alebo "prichádzajúce" odkazy. Hocičo.

Sú vysokokvalitné spätné odkazy skutočne dôležité?

Prečo sú hlavné odkazy na HQ také dôležité pre celkový pokrok v SEO a nakoniec - aby ste sa zaradili medzi 10 najlepších výsledkov vyhľadávania? Vysokokvalitné spätné odkazy postavené spoločnosťou Google považujú za "hlasovanie" dôvery a dôvery v jedinečnosť a skutočnú hodnotu vášho webu alebo blogu - filler ρυτιδων physiolift ακριβειας. Týmto spôsobom spoločnosť Google zoberie všetky spätné odkazy vo vašom profile odkazov - priradí každú webovú stránku svoju individuálnu hodnotu (známa tiež ako PageRank). Akonáhle sme urobili veci trochu jasné, poďme sa pozrieť na to, čo hľadá Google - pokiaľ ide o spätné odkazy HQ konkrétne. Nižšie nájdete niekoľko bodov s guľôčkami s krátkymi vysvetleniami, ktoré vám dajú veľký obrázok.

Pokiaľ ide o prirodzené spätné odkazy vysokej kvality, je to, čo spoločnosť Google vyhľadáva hlavne:

  • Individuálny počet domén odkazujúci na vaše webové stránky alebo blog (je to naozaj dôležitý faktor v sofistikovanom vyhľadávaní Google algoritmus).
  • Autorské práva stránok alebo webových stránok, ktoré odkazujú späť na vašu webovú stránku alebo blog, patria medzi kľúčové vlastnosti spätných odkazov HQ (tj niekoľko odkazov s veľmi silnou autoritou môže ľahko poraziť akúkoľvek hromadnú sadu low- kvalitné).
  • Zdrojom autority v očiach spoločnosti Google je webová lokalita alebo blog, ktorému dôverujú všetci používatelia, experti z odvetvia, iné webové stránky a blogy, ako aj samotné vyhľadávacie nástroje.

  • Čím viac HQ spätné odkazy ste dokázali vytvoriť ekologicky, tým lepšie.
  • Staršie doménové webové stránky alebo blogy môžu byť niekedy vnímané ako cennejšie než spätné odkazy z takých, ktoré nie sú časovo overené.
  • Prepojenia len medzi zdrojmi, ktoré sú relevantné pre danú oblasť a priemyslom, majú určite väčšiu merateľnú váhu a hodnotu v SEO, než tie, ktoré nemajú čisto relevantnú povahu (čo viac - spoločnosť Google môže s irelevantnými spätnými odkazmi ľahko spracovávať ako zložitá alebo určite manipulačná akcia - ktorá sa prirodzene uplatňuje na sankcie v poradí alebo dokonca na manuálne zmiernenie).
  • Kontextové spätné odkazy (t. J. Tie, ktoré sa nachádzajú vo vašom pôvodnom obsahu stránky) sú oveľa cennejšie, než tie, ktoré sú umiestnené v samostatných doplnkoch, miniaplikáciách alebo inde z textu hlavného tela.
  • Rozmanitosť profilu prepojenia vám pomôže dobre, pretože mnohé spätné odkazy HQ z rozmanitého súboru webových stránok a blogov vyzerajú čisto prirodzene (tj nikdy nemajú príliš veľa odkazov prichádzajúcich z tej istej domény - čo sa môže zdať spamové vyhľadávače).
  • Linkové kotvy by sa nemali nikdy zanedbávať - ​​v časti určujú, ako Google "číta" a "rozumie" odkazu (do tohto bodu odporúčam, aby ste venovali mimoriadnu pozornosť kľúčovým kľúčovým slovam s presnou zhodou, dvakrát predtým, ako použijete rovnaké stopy obsahového textu, ktoré už pravdepodobne už používajú vaši konkurenti.
December 8, 2017