Back to Question Center
0

Ako odhaliť tajomstvo návrhov Amazon?

1 answers:

Ak ste niekedy kúpili niečo na Amazon, mali by ste si všimnúť odporúčanie, ktoré poskytuje. Napríklad najpredávanejšie produkty alebo najlepšie ceny za mesiac. Mali by ste si uvedomiť, že tieto návrhy Amazon nie sú náhodné - anne meiler. Vychádzajú z množstva metrík a štatistických údajov.

Tento globálny systém odporúčania pre maloobchodný systém je založený na počte jednoduchých prvkov - čo používateľ nedávno kúpil na Amazone, čo produkty užívateľ má vo svojom virtuálnom nákupnom vozíku, svoj zoznam želaní, najviac dobre zaradený výrobok v konkrétnej trhovej škále a ďalšie faktory. Tento odporúčací algoritmus sa nazýva filtrovanie spolupráce medzi položkami a položkami. "Všeobecne povedané, tento mechanizmus návrhov slúži na prispôsobenie zážitkov prehliadania pre vracajúcich sa zákazníkov.


Amazonský rast tržieb priamo závisí od spôsobu, akým Amazon integroval návrhy do všetkých aspektov nákupného procesu od zisťovania produktu až po poklad.

Ako zástupca spoločnosti Amazon povedal: "Našou úlohou je potešiť našich zákazníkov tým, že im umožnia objavovať skvelé produkty neustále. Veríme, že k tomu dochádza každý deň a to je naša najväčšia metrika úspechu. "

A čo viac povedať, Amazon poskytuje odporúčania e-mailom. Najlepšie je, aby tieto e-maily vyzerali osobne napriek počtu možných príjemcov. Amazonové emaily sú založené na správaní používateľov pri nákupe a prehliadaní.

Okrem zjemnenia presnosti samotných odporúčaní Amazon neustále skúma nové spôsoby, ako osloviť bežných zákazníkov. Spoločnosť Amazon už začala predávať výrobky, ktoré sa predtým predávali vo veľkom množstve, ktoré boli príliš nákladné na to, aby sa mohli individuálne prevážať. Zákazníci si môžu tieto položky objednať, iba ak ich celková kúpna cena je vyššia ako 25 EUR. Takéto produkty sa môžu aktívne odporučiť, ak objednávka prekročí tento cenový prah.

Následne Amazonoví prihlasovatelia objednajú viac produktov prinášajúcich väčší zisk spoločnosti Amazon.

Ako funguje návrh motora Amazon?

Existuje veľa diskusií o tejto téme na webe a všetci obchodníci premýšľajú inak. Povedzme tiež niekoľko slov k tejto otázke.

Súčasné filtrovanie filtrovania položiek Amazon na základe položiek škáluje stovky tisíc zákazníkov a produktov. Vytvára kvalitné odporúčania v reálnom čase.

Amazon filtrovanie sa zhoduje so všetkými zakúpenými a hodnotenými produktmi používateľov na podobné produkty. V druhej fáze sa zhoduje s identickými produktmi do zoznamu odporúčaní pre používateľa.

Systém návrhov systému Amazon je efektívnym spôsobom vytvorenia individuálneho nákupného zážitku pre každého zákazníka, ktorý pomáha spoločnosti Amazon zvýšiť priemernú hodnotu objednávky a zisk vytvorený každým zákazníkom.

Ako uvádzajú oficiálne štatistiky Amazonky, funguje systém návrhov. Ako uviedla spoločnosť, priemerné tržby sa v druhom fiškálnom štvrťroku zvýšili na 12,83 miliárd dolárov, čo bolo oproti 9,9 miliardy USD v rovnakom minulom roku. Vysoké príjmy spoločnosti Amazon za predchádzajúci rok ukazujú vysoký prínos integrovaných odporúčaní vo všetkých fázach nákupného procesu.

December 8, 2017