Back to Question Center
0

Najsilnejšie nástroje na škrabanie obrazovky podľa Semaltu

1 answers:

Škrabanie obrazovky, známe aj ako škrabanie webových stránok, vám pomôže automaticky stiahnuť texty, obrázky a ďalšie typy obsahu z rôznych stránok. Odborníci, ktorí píšu takéto programy, sa musia zaoberať mnohými klientmi zo všetkých častí sveta, preto vyvinuli rôzne nástroje na vyhľadávanie údajov, aby mohli získať to najlepšie zo skopírovania dát. Dokonca aj niektoré z najväčších a najznámejších svetových firiem majú dôveryhodné nástroje na škrabanie obrazovky, aby získali užitočné dáta z internetu. Najlepšia časť je, že tieto programy je možné bez problémov použiť denne, týždenne alebo mesačne. Pomocou niektorých vlastných programov alebo nástrojov na škrabanie obrazovky môžete zbierať dáta z rôznych webových stránok a poskytovať ich svojim zákazníkom v akomkoľvek formáte. Tieto škrabacie nástroje sú vo vývoji už niekoľko rokov a teraz dokážu zvládnuť množstvo webových stránok naraz. Pomocou týchto nástrojov môžete virtuálne spracovať toľko projektov a vyťažiť toľko stránok, koľko chcete. Okrem toho môžete uložiť údaje získané vo formátoch API alebo CSV.

Nástroje na škrabanie obrazovky, ktoré vám môžu ušetriť nervy a čas

Nasledujúce štyri nástroje na škrabanie obrazovky ušetria váš čas a energiu, ktorú zvyčajne vynakladáte na extrakciu dát:

) 1. Uipath

Uipath je perfektný nástroj na oškrabanie akéhokoľvek typu webových stránok. Niektoré z jeho popredných funkcií sú extrakcia dát, navigácia na stránkach, škrabanie súborov PDF a kopanie cez flash, aby ste získali požadované výsledky. Uipath nie je len o škrabaní obrazovky; tento nástroj možno použiť na organizovanie a štruktúrovanie údajov offline aj online. Môžete získať výhody plynúce z tlačidiel vyplňovania formulárov, kliknutí na tlačidlo alebo možnosti navigácie..Údaje, ktoré extrahuje, je možné uložiť vo formátoch SilverLight, HTML a JavaScript.

2. Kimono

Ďalším silným a úžasným programom škrabania obrazovky. Môže ušetriť množstvo dát a usporiadať ich na použitie v režime offline. Môžete okamžite nainštalovať bookmarklet programu Kimono Browser a previesť neštruktúrované údaje do formátov CSV alebo JSON.

3. Screen Scraper

Screen Scraper je názov výkonného softvéru, ktorý dokáže vykonávať rôzne úlohy súčasne. Vyžaduje však, aby používateľ mal základné programovacie schopnosti, takže to nie je tá správna voľba pre programátorov. Musíte spustiť program, pridať server proxy a začať analyzovať údaje z rôznych webových stránok. Formáty súborov, ktoré zvyčajne podporuje, sú HTML, Javascript, Txt, Excel a CSV.

Záver:

Škrabanie obrazovky je jednou z najdôležitejších migračných techník. Umožňuje nám čo najlepšie využiť moderné aplikácie. Je bezpečné povedať, že existujú rôzne techniky na vytváranie a ukladanie údajov, ale nič nie je lepšie ako nástroje na škrabanie obrazovky. Najlepšie je, že tento softvér pracuje so všetkými webovými prehliadačmi, vrátane programov Chrome, Firefox a Internet Explorer. Môže byť tiež integrovaný s technológiami Flash a Silverlight, ako aj s vašimi podnikovými aplikáciami, ako sú Siebel, PeopleSoft a SAP Source .

December 8, 2017