Back to Question Center
0

Môžete mi ukázať nejaké hacks na zvýšenie údajov o predaji produktov Amazon?

1 answers:

Existujú triky, ktoré môžete použiť na zvýšenie údajov o predaji produktov spoločnosti Amazon. A otázka sa stáva ešte dôležitejšou, pokiaľ ide o potrebu zaradiť nový produkt Amazon čo najrýchlejšie, aby udržal hybnú silu a zostal mimo súťaže. Tu sú niektoré schémy, ktoré môžete pokúsiť dosiahnuť rýchle zisky pri zaradení nového produktu vonku - hard drive data recovery service in portland.

Vyhrajte kúpiť box na Amazon

Vyhrať kúpiť box je pravdepodobne najdôležitejšie, aby bol známy každý veľký-čas predávajúci na Amazon. Nehovorte, že je to jediný spôsob, ako prevádzkovať úspešnú firmu na prepravu zásielok, samozrejme, ak si nepredstavujete ani nevyrábate vlastné tovary. A to je nepríjemné, že ak chcete vytiahnuť väčšinu predajov priamo do svojho obchodu, musíte byť zobrazený v hornej časti stránky produktu. To je dôvod, prečo môžete zlepšiť údaje o predaji produktov spoločnosti Amazon tým, že sa sústredíte predovšetkým na dôležité metriky kúpnej sady, napríklad:

  • Ceny - zrejme to robí vašu konkurencieschopnosť voči druhej predajcovia. Všimnite si však, že aj napriek tomu, že ceny na Amazone sú implicitne označené nákladmi na prepravu, niektoré ponuky sa môžu zdať oveľa lacnejšie ako ostatné - len preto, že prichádzajú s holou cenou bez akýchkoľvek súvisiacich nákladov. Ale oveľa bližšie preskúmanie ponuky môže rýchlo robiť veci jasné.
  • Výkonnosť pri preprave - je druhým najdôležitejším údajom o predaji produktov spoločnosti Amazon. Zahŕňa súbor individuálnych metrík s hlavnými bodmi v ODR (Poruchová sadzba objednávky - zrušenie, návrat alebo nesprávny pomer zásielky vrátane akejkoľvek negatívnej spätnej väzby od kupujúcich) a POP (Percent Percent Order Percentage Percentage Percentage Percentage Only Perfect Percentage dodávky bez zásahu zákazníka).

Tu je niekoľko konkrétnych praktických krokov, ktoré musíte urobiť pre získanie nákupného boxu na Amazon.

1. Najprv sa uistite, že ste oprávnení - vec je, že váš produkt by mal vždy mať ASIN presne zodpovedajúce určitému záznamu, ktorý chcete dostať sa do funkcie. Tiež skontrolujte, či to robíte v poriadku s vyššie uvedenými kritériami Buy Box.

2. Po druhé, môžete znížiť svoju cenu trochu viac - vzhľadom k tomu, že ste oprávnení, ceny skutočne stane takmer jediným faktorom určujúcim obchodný úspech každého tvoja ponuka. Jednoducho povedané, všetko, čo potrebujete, je, aby ste vedeli o cenových značeniach vášho konkurenta a ponúkol ich o jeden cent menej - a vy ste skončili.

3. Konečne získanie unikátnej oranžovej ikony, ktorá zobrazuje Fulfillment Amazon na vašom FBA predajnom výpise, môže do určitej miery zlepšiť vaše údaje o predaji produktov spoločnosti Amazon. Týmto spôsobom vám odporúčame, aby ste sa k nemu pripojili a získali prístup k zoznamom Amazon Prime - tento dôvod je dostatočne založený na to, aby povzbudzoval predajcov k tomu, aby sa dostali na vlak a začali získavať ďalšie odmeny.

December 7, 2017