Back to Question Center
0

Ako sa stať jednou z najlepších stránok na Amazon.com?

1 answers:

Ak chcete predávať najvyššie zaradené produkty na Amazon, potrebujete vedieť nielen ako fungujú vyhľadávacie faktory, ale aj to, čo robiť, aby ste získali vysokú pozíciu na tejto obchodnej platforme.

Existuje veľa užitočných rád na webe o tom, ako zvýšiť pozíciu vyhľadávačov na takýchto platformách, ako sú Google a Bing, než aby ste zlepšili viditeľnosť vašich produktov pri vyhľadávaní v Amazone.

Cítime, že by sa mala dôkladne analyzovať téma, ako sa dostať na TOP na Amazon - poe ð¸ð½ð¶ðµðºñ‚ð¾ñ€ mikrotik.com. To je dôvod, prečo je tento príspevok venovaný tipom, ktoré vám pomôžu zvýšiť svoju pozíciu na Amazon.

Amazon implementuje rôzne motory viditeľnosti na určenie poradia produktov, vrátane vyhľadávania, TOP 100 predajcov v každej kategórii produktov, predchádzajúcej histórie prehliadania atď.

Berúc do úvahy všetky tieto zložitosti, zdá sa, že je zložité určiť, ako zaradiť na Amazon. Ak však izolujete jednu metodiku hodnotenia od ostatných, budete môcť sledovať jej výkon.

Takže, ako sa hodíš na Amazon a zvýšiť svoj predaj? V tomto článku nájdete komplexnú odpoveď na túto otázku a ešte viac.

Ako sa stať jednou z vrcholov na Amazon.com?

  • Predajné poradie

Najvýznamnejším faktorom na Amazon je poradie predaja produktu. Položky s vyššími poradovými číslami sú umiestnené na hornej stránke stránky s výsledkami vyhľadávania Amazon. Produkty TOP predaja mali neuveriteľnú výkonnosť pre početné vyhľadávacie dopyty. Znamená to, že ak sa pozícia predaja produktu zlepší, množstvo vyhľadávacích dopytov vedúcich k tomuto produktu sa tiež zvýši.

Ak chcete zrýchliť proces optimalizácie zoznamu Amazon a získať väčšiu viditeľnosť vo výsledkoch vyhľadávania, musíte čo najskôr zvýšiť svoje poradie predaja.

Potrebujete spustiť svoj optimalizačný postup zameraním sa na zlepšenie miery konverzie. Môžete použiť rôzne druhy reklamy a propagácie na zvládnutie cielenej návštevnosti vašich produktov. Z dlhodobého hľadiska vám pomôže zvýšiť viditeľnosť vašej značky vo vyhľadávaní v Amazone.

  • Kategória

Ak chcete zlepšiť svoj produkt zaradiť na Amazon, mali by ste venovať značnú pozornosť na najvyššej úrovni kategórií. Pozrime sa bližšie na to, ako to funguje.

Vyhľadávanie Amazon, môžete buď zadať kategóriu najvyššej úrovne, alebo jednoducho vyhľadávať vo všetkých dostupných oddeleniach. Ak používate vyhľadávanie vo všetkých oddeleniach, výsledky vyhľadávania pre váš dopyt sa vrátia pre všetky oddelenia, v ktorých sú uvedené príslušné produkty. Ak chcete zúžiť výsledky vyhľadávania, niektorí používatelia môžu kliknúť na výsledky v rámci zariadení. Avšak najpredávanejší produkt, ktorý používateľ hľadá, je umiestnený do všeobecnej kategórie. Kliknutím na výsledky vyhľadávania v širokej kategórii umožníte používateľovi vyhľadávať v rámci tejto kategórie namiesto všetkých oddelení.

Preto dôrazne neodporúčam používať "Zariadenia" ako najvyššiu kategóriu vašich položiek, pretože vaše produkty môžu byť vo výsledkoch vyhľadávania úplne neviditeľné. Namiesto toho vykonajte komplexný prieskum trhu a uveďte svoje produkty do najvyššej kategórie, v ktorej sú uvedené najpredávanejšie konkurenčné produkty.

December 7, 2017