Back to Question Center
0

Ktorý nástroj na vyhľadávanie kľúčových slov Amazon môžete mi najlepšie odporučiť?

1 answers:

Vykonávanie správneho hĺbkového výskumu kľúčových slov je takmer rovnako dôležité pre vaše produkty Amazon výpisy, ako je to zaobchádzať správne stratégie v optimalizácii pre vyhľadávače. Nepochybne, každý úspešný predajca elektronického obchodu by mal mať niektoré z nástrojov na vyhľadávanie kľúčových slov v službe Amazon, ktoré by spojili skutočne výkonnú marketingovú stratégiu. Spoliehajte sa iba na skutočné demografické údaje a neustále pracujte na optimalizácii vašich stránok s produktmi, aby ste mohli lepšie prejsť na vyhľadávanie online. Tu je to, čo zvyšuje predaj každého webového obchodu elektronického obchodu. Takže nižšie vám predstavím niektoré z najlepších nástrojov na vyhľadávanie kľúčových slov a nástrojov na vyhľadávanie v Amazone - aby ste vždy zostali aktualizované a udržali si krok o krok skôr než tí najbližší konkurenti. AmzSuite - je Amazon vyhľadávač kľúčových slov softvér, ktorý môže byť veľmi užitočné, aby ste vedeli všetko o najlepšie predávaných produktov - každý skart na dátach

Najpredávanejšie, najvyššie hodnotené funkcie, ako aj Hot New Releases. AmzSuite má niečo okolo 67 tisíc kategórií (Amazon UK a Amazon USA) a najlepšie by sa hodilo pre veľké obchodovanie s elektronickým obchodom a dokonca aj dobre vyškolených odborníkov na SEO. Samozrejme, vzhľadom na to, že majú šťastie vedieť, ako čo najviac využiť nástroj s takým silným potenciálom.

  • Kparser - je ďalší nástroj na vyhľadávanie kľúčových slov v Amazone, tentoraz veľmi doslovným spôsobom. Ide o to, že spoločnosť Kparser môže podporiť predajcov predávajúcich s pokročilým kľúčovým slovom a návrhom kľúčových fráz s dlhým koncom. Zhromažďovanie podrobnejších údajov so zdokonalenými filtrami je tou najlepšou voľbou tých predajcov, ktorí už majú veľa práce. Mám na mysli unikátny prvok Kparser je jednoduchý niekoľko kliknutí postup riadenia, triedenia a kategorizácie vaše zistenia, ktoré možno ľahko dokončiť takmer v rýchlosti osvetlenia.
    • MerchantWords - je tretí najlepší nástroj na vyhľadávanie kľúčových slov v Amazone, okrem špičkových špičkových predávajúcich na druhej strane platformy elektronického obchodu. Nástroj MerchantWords má obrovskú databázu, ktorá pokrýva viac ako 170 miliónov kľúčových slov v Amazone, ktoré používajú skutoční zákazníci na každodenné nakupovanie. Medzi ostatnými silnými stránkami tohto online pomocníka by som chcela zdôrazniť, že by to bolo dokonale prispôsobené riešenie, a to najmä pre menej skúsených alebo dokonca začiatočných predajcov kvapiek - neexistujú žiadne silné zručnosti v oblasti SEO, ktoré by mali čo najviac využiť výskum kľúčových slov a praktické využitie pre skutočne zabíjajúce výpisy produktov.
    • Keyword Dominator Tool - prichádza ako posledná uvedená funkcia kľúčového slova, ktorá má byť dnes uvedená. Ľudia hovoria, že názov nástroja hovorí samo za seba - keďže existuje viac ako 15 tisíc stálych používateľov, ktorí spoliehajú na svoju databázu kľúčových slov na zlepšenie svojho predaja a dokonca aj na vyššiu pozíciu inde, napríklad s osobným kanálom na Googli Source . Takže ak potrebujete len najlepšie presné informácie, mali by ste pravdepodobne nájsť Dominator Tool Keyword Dominator vašej one-stop-shop - jednoducho skúste svoj základný účet zadarmo a zvážte pripojenie sa k komunite s plnou tukovou verziou, ktorá je k dispozícii za niečo okolo 50 dolárov ,

    December 7, 2017