Back to Question Center
0

Čo mi môže pomôcť zvýšiť hodnotenie produktov na Amazon?

1 answers:

Prakticky môže byť akýkoľvek komerčný výkon projektu (bez ohľadu na jeho prírodu súvisiaci s priemyslom) výrazne zlepšený pomocou niektorých inteligentných nástrojov alebo know-how, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby to pomohli. Prevádzka vlastnej spoločnosti na odovzdávanie zásielok na Amazone nie je vylúčením tohto pravidla. A keď príde na podnietenie vašej produktovej rebríčky na Amazonke, kľúčovým bodom tu je najlepšie držať sa veľmi základných - to by bolo potrebné, aby vaše náklady čo najnižšie, aspoň na nejaký čas. Týmto spôsobom, akonáhle sa vaše podnikanie stane skutočne rentabilným, je najvyšší čas, aby ste zvýšili jeho produktivitu a príjmy, ktoré vytvárajú potenciál ešte viac. Takže, nižšie vám ukážem niektoré z mojich najlepších nástrojov a softvéru, ktoré vám pomôžu zlepšiť poradie produktov na Amazone a neustále zvyšovať predaj v priebehu času - appraisal commercial report. Tu sú.

Najlepšie musí mať služby a nástroje pre zaradenie produktov na Amazon

Inventory Lab

na Amazon, prinajmenšom pre tlač etikiet individuálne pre každú novo pridanú položku vo vašom inventári. Inventarizácia Lab je tiež skvelá pre sledovanie každej ziskovosti SKY, ktorú pošlete spoločnosti Amazon. A čo viac - táto služba je vlastne komplexný systém účtovníctva a účtovníctva. To však neznamená, že by ste ho mali používať na dane. Pokiaľ ide o mňa, táto služba bola skvelá na to, aby som kontrolovala moju súčasnú "peňažnú" výkonnosť vytvárajúcu príjmy, aby som urobila potrebné úpravy kedykoľvek chcem.

Ebates

Ebates prichádza ako rozšírenie prehliadača, aby ste získali maximálny úžitok z používania služby vrátenia peňazí. V skutočnosti ste už platili dostatok peňazí na nákup online inventára. Tak prečo by ste mali odmietnuť dostať nejakú hotovosť, ktorá vám bola vrátená? A spoločnosť Ebates je veľmi užitočná a ponúka osobitné tlačidlo pre prehliadač (v opačnom prípade aj bar), ktoré vám umožní okamžite pripomenúť každý nákup, ktorý potrebuje aktiváciu funkcie vrátenia peňazí. Vzhľadom k tomu, že rozšírenie je k dispozícii v otvorenom prístupe, môj kolega predajca pochváliť s niečím asi 4000 dolárov nedávno uložené v mesačnej služby vrátenia peňazí vyzerá naozaj ťažké, nie? Cleer Platinum

Je to ďalší doplnok do prehliadača, ktorý pomáha mnohým predajcom s ich produktovým hodnotením na Amazone. Cleer Platinum je jednoduché a dobre fungujúce rozšírenie, ktoré môže zmeniť náročnú úlohu porovnávania produktov s naozaj rýchlym a jednoduchým postupom. Tento nástroj vám ponúka konkrétne tlačidlá, ktoré sa príležitostne objavujú na webových stránkach leví podielu veľkých maloobchodných predajcov. Jednoducho povedané, keď uvidíte produkt na predaj, napríklad na stránkach Walmart, Cleer Platinum vám môže navrhnúť porovnateľnú alebo úplne podobnú ponuku uvedenú inde na webe, vrátane Amazonu ako aj eBay. A čo viac - tento doplnok prehliadača vám môže poskytnúť ďalší bonus priamo na stránke vyhľadávania na Amazon. Skontrolujte väčšinu kategórií predaja a rebríčku a vždy buďte schopní rýchlo skontrolovať, či spĺňate kritériá, a vedieť, aký výsledok vyhľadávania by bolo najlepšie začať kopať.

December 7, 2017