Back to Question Center
0

Ako funguje sledovač predajcov Amazon?

1 answers:

Aby sme zákazníkom poskytli najlepšie možné ceny, Amazon neustále upravuje ceny. Poskytuje používateľom možnosť zakúpiť požadovaný produkt za konkurenčnú cenu. Okrem toho niektoré špeciálne nástroje slúžia na sledovanie zmien cien pre konkrétny výrobok. Napríklad on-line softvér, ktorý sa nazýva CamelCamelCamel, poskytuje klientom upozornenia na každú zvýšenie alebo pokles ceny. Existujú aj iné programy na sledovanie predajcov Amazon, ktoré značne zjednodušujú proces posilňovania značky autority na Amazone.

V tomto krátkom príspevku sa budeme zaoberať najlepšími profesionálnymi nástrojmi na sledovanie predajcov v Amazone a analytickými nástrojmi spoločnosti Amazon - crear servidor virtual privado.

Každý potenciálny online obchodník by mal neustále sledovať úspech svojej optimalizačnej kampane a zvyšovať celkový zisk za každé definované obdobie. V tomto odseku budeme diskutovať o najúčinnejších nástrojoch Amazon Seller, ktoré vám prinesú vysokú odmenu. Je rozumné používať tieto sledovacie nástroje v komplexe, pretože sa navzájom posilňujú a môžu vám pomôcť zdvojnásobiť a ztrojnásobiť vaše výnosy z Amazonu.

Ak chcete dosiahnuť najvyššiu pozíciu na stránke s výsledkami vyhľadávania Amazon, musíte venovať mimoriadnu pozornosť optimalizácii vašich záznamov. Tento nástroj je navrhnutý tak, aby vám pomohol vytvoriť dobre optimalizovaný zoznam kľúčových slov a zvýšiť mieru konverzie, ktorá je jednou z primárnych metód Amazon rank. Tento nástroj vám pomôže urobiť efektívne vylepšenia, aby ste zvýšili predaj a okamžite zlepšili ostatné metriky hodnotenia Amazon.

  • Oznámenia o negatívnych kontrolách

Počet a kvalita vašich recenzií v Amazonku zohráva významnú úlohu vo vašej pozícii stránky. Čím viac pozitívnych recenzií máte, tým vyššie šance používateľov zakúpia vaše produkty. Znamená to, že negatívne recenzie môžu zvýšiť mieru odchodov a spôsobiť pokles rebríčka. Zlé recenzie sa vyskytujú na Amazone, aj keď máte produkt najvyššej kvality. Musíte zvládnuť všetky svoje negatívne recenzie, aby ste zvládli situáciu.

Nástroj predávajúceho upozornení od spoločnosti AMZ Tracker odošle oznámenia zakaždým, keď niekto nechá negatívnu spätnú väzbu. Pomôže vám okamžite reagovať na všetky negatívne spätné väzby a urobiť všetko, čo je vo vašom úsilí riešiť váš najnovší problém s klientom. Ak môžete vyriešiť záležitosť zákazníka rýchlo, s najväčšou pravdepodobnosťou bude pravdepodobne zvrátiť alebo upraviť pôvodnú recenziu.

Amazon Analytics je profesionálny nástroj na sledovanie predajcov, ktorý rastie pre vašu firmu Amazon. Tento nástroj vám dáva príležitosť analyzovať správanie kupujúcich zákazníkov pre svojich zamestnancov a nájsť skryté populárne časové obdobia. Získané údaje vám pomôžu uskutočniť víťaznú kampaň PPC Amazon. Táto služba AMZ Analytics navyše pomáha pri vykonávaní výskumu kľúčových slov a uvádza, ktoré vyhľadávacie výrazy fungujú dobre a ktoré by sa mali opätovne posúdiť. Pomocou grafov služby Amazon Analytics môžete sledovať celkové príjmy za každý týždeň, mesiac alebo rok. Ukáže vám, aké produkty fungujú dobre a kde vaše podnikanie vyžaduje zlepšenie.

December 7, 2017