Back to Question Center
0

Semalt navrhuje 5 z najlepších nástrojov na škrabanie na webe

1 answers:

Škrabanie webu je komplikovaný postup, ktorý zabezpečuje kvalitné získavanie dát z internetu a vytiahne užitočné informácie pre používateľov. Možno nie je možné nájsť vhodný softvér alebo nástroj na škrabanie , pretože existuje veľa možností. Niektoré programy však vyžadujú technické schopnosti kódovania, zatiaľ čo ostatné sú dosť drahé a nie sú vhodné pre začínajúce podniky.

Tu sme hovorili o 5 najlepších webových škrabácích softvér pre komerčné a nekomerčné použitie.

1. Ficstar:

Ficstar je silná online služba, ktorá nepotrebuje manuálne kombinovať a aktualizovať nespracované údaje - vps windows in deutschland. Namiesto toho identifikuje, analyzuje a organizuje dáta pre vás: potom porovnáva a porovnáva produkty a služby rôznych webových zdrojov. Pomocou programu Ficstar nepotrebujete skontrolovať záznamy alebo zlúčiť listy údajov, pretože to bude robiť všetko podľa vašich smerov a požiadaviek. Z elektronického obchodu a nákupných webových stránok až po online adresáre, tento softvér dokáže extrahovať všetky typy údajov a necháva nám zobraziť komplexné výsledky bez akýchkoľvek investícií.

2. iWeb:

iWeb je vynikajúci a spoľahlivý nástroj pre komerčných i nekomerčných používateľov..Umožňuje nám navrhnúť webovú stránku alebo blog, zhodnotiť cenovú ponuku na extrakciu, overiť a zhodnotiť kvalitu a zaplatiť poplatok, akonáhle bude naša práca vykonaná podľa našich požiadaviek a očakávaní. Ak ste spustení, nemusíte sa obávať jeho ceny, pretože iWeb nebude stáť viac ako 40 dolárov za mesiac. Je to jeden z najlepších nástrojov na získavanie údajov a získavanie obsahu na internete.

3. TheWebMiner:

WebMiner je vlastne webová škrabacia firma, ktorá prezentovala softvér s rovnakým názvom. Tento výkonný program spracováva každú hodinu obrovské množstvo dát a ponúka svojim užívateľom automatizačné a konzultačné služby. Nezáleží na tom, aký typ údajov budete potrebovať, TheWebMiner určite splní vaše očakávania. Z funkcie jednorazovej extrakcie údajov na denné správy alebo aktualizácie o konkurencii na trhu vám tento softvér poskytne všetky informácie. Niektoré z najlepších možností sú štatistický ukazovateľ, komplexný odber údajov a identifikácia trendov.

4. WebSundew:

Tak ako TheWebMiner, WebSundew je výkonný a úžasný webový škrabací program pre komerčné i nekomerčné účely. Pomáha extrahovať údaje z webových stránok s vysokou rýchlosťou a produktivitou. Služba WebSundew umožňuje automatizovať postup extrakcie údajov a ukladá informácie online aj offline. Zákazníci tohto programu vedia, že WebSundew dokáže zhromažďovať, analyzovať a skrátiť širokú škálu webových stránok bez akýchkoľvek kódovacích schopností.

5. Darcy Ripper:

Darcy Ripper je bezplatný downloader a webový škrabák, ktorý používa veľké množstvo novinárov, výskumníkov, programátorov , vývojári, vedci, webmasteri, študenti a digitálni obchodníci. Tento softvér je plne implementovaný v jazyku JavaScript a môžete ho ľahko spustiť na ľubovoľnom z vašich strojov na aktiváciu jazyka Java. Okrem toho spoločnosť Darcy Ripper ukladá vaše dáta vo forme súboru s balíkmi úloh a poskytuje používateľom rôzne konfiguračné nastavenia. Niektoré z jeho konfiguračných funkcií sú možnosti obnovenia webových stránok, súborov cookie a WWW autentifikácie.

December 7, 2017