Back to Question Center
0

Efektívne Web Scraping Freeware - Semalt Poradenstvo

1 answers:

Vízia odstránenia všetkých problémov s prístupom k informáciám inšpirovala vývoj tohto nástroja. Inými slovami, tento nástroj bol vytvorený tak, aby umožnil ľuďom ľahký prístup k štruktúrovaným informáciám.

Takže hlavné prekážky zhromažďovania údajov boli odstránené pri budovaní tohto bezplatného softvéru . Používatelia trávia viac času čítaním a analýzou užitočných informácií namiesto toho, aby sa snažili získať prístup k informáciám.

Stručne povedané, hlavným účelom tohto nástroja je veľmi jednoduché získavanie údajov. Namiesto použitia konvenčných nástrojov na odstraňovanie údajov , ktoré sú pre netechnické osoby dostatočne zložité, alebo nástroje, ktoré sú neúčinné pri manipulácii so zložitými webovými stránkami, môžete použiť jednoduchý nástroj, ,

Keď zistíte, koľko času a iných zdrojov sa rozptýlilo do zhromažďovania údajov, pochopíte, že je zbytočná potreba flexibilného, ​​ale výkonného nástroja na získavanie údajov - panel for windows hosting.

Spoločnosť ParseHub dáva vývojárom plnú kontrolu nad tým, ako môžu štruktúrovať a upravovať prvky tak, aby nemuseli zápasiť s webovým inšpektorom prehliadača. Pomocou tohto nástroja nemusia znova zapisovať žiadne údaje. Je to preto, že ParseHub dokáže pracovať na formulároch, rozbaľovacích ponukách, autentifikácii, nekonečnom rolovaní, interaktívnych mapách a oveľa jednoduchšie.

Najdôležitejšie je, že používatelia nepotrebujú žiadne technické znalosti na používanie nástroja.Ako používateľa stačí otvoriť webové stránky a vybrať všetky informácie, ktoré chcete získať. 3)

Všetko, čo musíte urobiť, je ukázať a kliknúť na všetky prvky, ktoré potrebujete na extrahovanie z webových stránok. ParseHub ich nielen prevezme, ale aj vám pomôže hádať podobné prvky na iných webových stránkach

ParseHub API

Táto funkcia uľahčuje uchopenie dát a rýchleho prístupu k dátam,

Nástroj dokáže rozpoznať vzory vo vašom extrakcii dát a použije ho na predchádzanie nasledujúcich inštrukcií na škrabanie .To vám tiež dáva možnosť meniť selektory CSS a atribúty prvku.

Môže to ručne zložité webové stránky. Má mechanizmy na spracovanie prihlasovacích údajov, nekonečné posúvanie, mapy, presmerovania a všetky ostatné problémy jazyka JavaScript.

ParseHub dokáže ľahko spracovať webové stránky s tisíckami navzájom prepojených stránok. Jediné, čo musíte urobiť, je vydať inú sadu inštrukcií pre každú stránku a všetky stránky môžete prepojiť jednoduchým kliknutím na jedno tlačidlo.

Všetky žiadosti sú smerované prostredníctvom veľkého množstva IP adries na ochranu súkromia používateľov.

Vaše údaje sú kedykoľvek uložené na diaľku. Môžete tiež naplánovať, ako chcete prijať vaše údaje. Môžete to robiť raz každý mesiac, každý deň, každú hodinu alebo dokonca každú minútu. Je to všetko na vás.

December 7, 2017