Back to Question Center
0

Semalt: 10 najslávnejších nástrojov na škrabanie na webe na extrahovanie online údajov

1 answers:

Ak chcete získavať údaje z viacerých stránok podľa svojho výberu rýchly výskumný projekt, ktorý vykonáte, tieto nástroje na škrabanie webových stránok pomôžu extrahovať údaje online bez akéhokoľvek problému. Ľahšie sa používajú a prinášajú oveľa lepšie možnosti a zariadenia než iné podobné programy. Tieto nástroje boli navrhnuté tak, aby okamžite získali užitočné informácie a ušetrili veľa času a energie používateľov.

Povedzme vám, že niektoré z týchto programov sú zadarmo, zatiaľ čo ostatné prichádzajú v prémiových aj neplatených verziách. Budete musieť využiť prémiový plán po skončení skúšobného obdobia:

1. Import - sf bay area computer stores.io:

Import.io je známy svojou špičkovou a vyspelou technológiou a je skvelý program pre vývojárov webu a profesionálnych škrabákov. Môže pomôcť pristupovať k údajom z konkrétnych webových stránok a do niekoľkých minút ich exportovať do súborov CSV. Stovky až tisíce webových stránok možno škrabliť bez písania ľubovoľného riadku kódu a import.io vytvorí pre vás 1000 API podľa vašich požiadaviek.

2. Dexi.io: ​​

Dexi.io, nazývané aj CloudScrape, vám pomôže získať presné a organizované údaje v priebehu niekoľkých sekúnd. Tento program si nemusíte preberať, pretože Dexi.io je editor založený na prehliadači a webový škrabák, ktorý nielen poškodzuje vaše stránky, ale aj pohodlne prehľadá alebo indexuje. Zhromažďuje a ukladá dáta na Box.net aj Google Drive a exportuje ich do JSON a CSV.

3. Webhouse.io:

Webhouse..io je iný prehliadač-založený web škrabka a aplikácia, ktorá prehľadá a extrahuje vaše webové stránky s jedným API. Môže extrahovať dáta vo viac ako 240 jazykoch a podporuje formáty ako RSS, XML a JSON.

4. Scrapinghub:

Scrapinghub je webový škrabací program na báze cloud a extraktor dát. Používa špecifický silný proxy rotátor, známy ako Crawlera. Jeho obchádzanie robotov vám pomôže správne indexovať vaše webové stránky vo vyhľadávacích nástrojoch a bude ho chrániť pred škodlivými alebo negatívnymi robotmi. Prémiový plán vás bude stáť okolo 25 dolárov za mesiac, zatiaľ čo jeho bezplatná verzia je vybavená obmedzeným počtom funkcií.

5. Visual Scraper:

Visual Scraper je komplexný a autoritatívny webový extraktor, ktorý dokáže spracovať viac webových stránok a blogov pre používateľov a výsledky sa získajú za pár sekúnd. Neskôr môžete získať prístup k údajom vo formáte XML, JSON, CSV a SQL.

6. Outwit Hub:

Outwit Hub je užitočný a úžasný doplnok pre Firefox, ktorý zjednodušuje naše vyhľadávanie na webe vďaka svojim úžasným a bezkonkurenčným funkciám extrakcie dát. Môžete automaticky prehľadávať webové stránky a získať požadované údaje vo viacerých formátoch.

7. Škrabka:

Scraper je najlepšie známy svojim užívateľsky prívetivým rozhraním a exportuje vaše extrahované údaje do tabuliek Google. Je to bezplatný program, ktorý môžu používať začínajúci aj odborníci. Stačí skopírovať údaje do schránky a nechať to Scraper spracovať za vás.

8. 80legs:

Jedná sa o silný a flexibilný webový škrabák a extraktor dát, ktorý dokáže zistiť kvalitu vašich dát na základe vašich požiadaviek. Funguje rýchlo a vyberie požadované údaje za päť až desať sekúnd. V súčasnosti ju používajú spoločnosti ako PayPal, MailChimp a iné. Spinn3r:

Spinn3r je príliš jednoduché získať celé údaje z profesionálnych stránok, sociálnych sietí, RSS kanálov, kanálov ATOM a noviniek. Poskytuje vám požadované výsledky vo forme súborov JSON.

10. ParseHub:

ParseHub môže skrútiť webové stránky, ktoré podporujú AJAX, JavaScript, presmerovania a cookies. To prechádza viac stránok pre vás a má vynikajúcu strojovú technológiu na uľahčenie identifikácie vašich dokumentov. Je k dispozícii bezplatne a je prístupný v systémoch Mac OS X, Windows a Linux.

December 7, 2017