Back to Question Center
0

Semaltové poradenstvo: 7 užitočných nástrojov na škrabanie na webe a extrakcie obsahu

1 answers:

Škrabanie webových stránok a získavanie obsahu je spoločnou úlohou zhromažďovania údajov pre online obchody , Veľký počet stránok je oškrábaný a údaje sa extrahujú denne. Niektoré projekty sa vykonávajú s komplexným softvérom a nástrojmi, zatiaľ čo ostatné možno dokončiť manuálne. Nasledujúci softvér je nielen skvelý, ale aj bezplatný a poskytuje svojim používateľom veľa možností.

1. iMacros

iMacros je rozšírenie pre webové prehliadače a je jedným z najkvalitnejších programov pre programátorov a nepropagátorov. Umožňuje zachytiť a opakovať webové aktivity, ako je testovanie, sťahovanie a nahrávanie obrázkov a textu - pirelli ice zero rehvid ee. To tiež umožňuje ľahko importovať a exportovať dáta pomocou rôznych databáz, súborov CV a XML a ďalších zdrojov. Spoločnosť iMacros plní úlohy súvisiace s webovým testovaním a prehľadávaním.

2. PromptCloud

PromptCloud je všeobecne známy svojim prispôsobeným škrabancom webových stránok . Je to skvelé pre on-line obchody a začínajúce podniky a môže extrahovať tony dát pre vás v rôznych jazykoch a z rôznych platforiem. Využíva široké spektrum technológií na to, aby vašu prácu vykonali správne. Informácie môžete skrútiť z blogov, stránok sociálnych médií, recenzií webových stránok, on-line fór a cestovných portálov.

3. WinAutomation

WinAutomation je spoľahlivý a autentický nástroj na automatizáciu, ktorý pomáha používateľom pri rôznych úlohách. a text Môžete tiež prilepiť extrahované údaje do hárkov programu Excel, spracovať rôzne úlohy a usporiadať svoje súbory lepším spôsobom.WinAutomation je tiež užitočný pre e-mail analýzy a úlohy riadenia desktopov

4. Visual Web Ripper

Visual Web Ripper je vizuálny softvér používaný na škrabanie webových stránok, zber údajov a okamžitý extrakčný užitočný obsah. Je to jeden z najvýkonnejších nástrojov, ktorý zhromažďuje obsah prostredníctvom vyhľadávačov, produktových katalógov a

5. WebHarvy

WebHarvy je vizuálny škrabací program, ktorý vám umožní získať informácie z webových stránok, ktoré vám pomôžu stiahnuť len presné a aktualizované informácie. automaticky identifikuje rôzne webové stránky ns a zhromažďuje vám užitočné údaje. Zmaže aj opakované stránky vrátane textu, obrázkov, e-mailov a adries URL. WebHarvy vám umožňuje skrátiť dáta z webových stránok, ktoré zvyčajne nechávajú svoje údaje extrahovať.

6. Darcy Ripper

Darcy Ripper je webový crawler a dátový extraktor na báze Java. To je známe pre jeho užívateľsky prívetivé grafické rozhranie a môže byť použité na stiahnutie dobre štruktúrovaných dát počas niekoľkých sekúnd. Darcy Ripper vám umožňuje spracovať ľubovoľnú adresu URL pre dáta a súbory na prevzatie pre vás v rôznych formátoch.

7. Ubot Studio

Ubot Studio je jedným z najlepších a najkrajších programov na škrabanie webových stránok a obsahu. Prichádza v bezplatných aj platených verziách a je založená na webových aplikáciách. Ubot Studio nám umožňuje vytvárať skripty a vykonávať rôzne akcie, ako je dolovanie dát, testovanie webu a správa obsahu. Môžete uložiť súbory do svojej databázy alebo stiahnuť na pevný disk v priebehu niekoľkých minút.

December 7, 2017