Back to Question Center
0

Semalt hovorí o najsilnejšom balíku R na škrabanie webových stránok

1 answers:
RCrawler je výkonný softvér, ktorý funguje ako škrabanie webových stránok
) a prechádzať súčasne. RCrawler je balík R, ktorý obsahuje vstavané funkcie, ako je detekcia duplicitného obsahu a extrakcia dát. Tento nástroj na škrabanie webových stránok ponúka aj ďalšie služby, ako je filtrovanie údajov a ťažba na webe.

Dobre štruktúrované a zdokumentované údaje sa ťažko nachádzajú. Veľké množstvo údajov dostupných na internete a webových stránkach je väčšinou prezentovaných v nečitateľných formátoch. To je miesto, kde prichádza softvér RCrawler - steppstoff herstellern. Balík RCrawler je navrhnutý tak, aby prinášal trvalé výsledky v prostredí R. Softvér beží súčasne aj s ťažbou a prehľadávaním.

Prečo web škrabanie?

Webová banka je na začiatok proces, ktorého cieľom je zbierať informácie z údajov dostupných na internete. Webová banka je zoskupená do troch kategórií, ktoré zahŕňajú:

Ťažba webového obsahu

Ťažba webového obsahu zahŕňa získavanie užitočných znalostí z škrabania na mieste .

Ťažba štruktúry webu

Pri ťažbe webových štruktúr sa vzorky medzi stranami extrahujú a prezentujú ako detailný graf, stránky a okraje sú odkazy.

Využívanie webových stránok

Využitie využívania webu sa zameriava na pochopenie správania koncových používateľov počas návštev scrape.

Čo sú webové prehľadávače?

Webové prehľadávače, tiež známe ako pavúky, sú automatizované programy, ktoré extrahujú údaje z webových stránok sledovaním konkrétnych hypertextových odkazov. Pri vyhľadávaní webových stránok sa webové prehľadávače definujú podľa úloh, ktoré vykonávajú. Napríklad preferenčné indexové prehľadávače sa zameriavajú na konkrétnu tému zo slova go. Pri indexovaní webové prehľadávače zohrávajú kľúčovú úlohu tým, že pomáhajú vyhľadávačom prehľadávať webové stránky..

Vo väčšine prípadov sa webové prehľadávače zameriavajú na zhromažďovanie informácií z webových stránok. Webový prehľadávač, ktorý extrahuje údaje z oškrabávania stránok počas prehľadávania, sa však označuje ako webový škrabák. Keďže je prehľadávač s viacerými vláknami, RCrawler zmaže obsah, napríklad metadáta a názvy webových stránok.

Prečo balíček RCrawler?

Pri ťažbe na webe je dôležité objavovať a zhromažďovať užitočné poznatky. RCrawler je softvér, ktorý pomáha správcom webových stránok pri ťažbe a spracovaní údajov. RCrawler softvér sa skladá z balíčkov R ako:

  • ScrapeR
  • Rvest
  • tm.plugin.webmining
z konkrétnych adries URL. Ak chcete zhromažďovať údaje pomocou týchto balíkov, musíte manuálne poskytnúť konkrétne adresy URL. Vo väčšine prípadov koncoví používatelia záleží na externých nástrojoch na škrabanie na analýzu údajov. Z tohto dôvodu sa odporúča, aby sa R-balenie používalo v prostredí R. Ak však vaša škrabáca kampaň prechádza na konkrétnych adresách URL, zvážte možnosť poskytnúť RCrawlerovi výstrel.

Balíky Rvest a ScrapeR vyžadujú vopred poskytnutie škálovaných adries URL. Našťastie balík tm.plugin.webmining môže rýchlo získať zoznam adries URL vo formátoch JSON a XML. RCrawler je široko používaný výskumníkmi na objavovanie vedeckých poznatkov. Softvér sa však odporúča len výskumníkom pracujúcim v prostredí R.

Niektoré ciele a požiadavky riadia úspech RCrawlera. Potrebné prvky, ktorými sa riadi to, ako RCrawler funguje, sú:

  • Flexibilita - RCrawler zahŕňa možnosti nastavenia, ako je hĺbka prehliadania a adresáre.
  • Paralelismus - RCrawler je balík, ktorý berie do úvahy paralelizáciu na zlepšenie výkonu.
  • Účinnosť - Balík pracuje na zisťovaní duplicitného obsahu a vyhýba sa prehľadávaniu pascí.
  • R-native - RCrawler účinne podporuje škrabanie a prehliadanie webu v prostredí R.
  • Zdvorilosť - RCrawler je balík založený na prostredí R, ktorý sa pri analýze webových stránok riadi príkazmi.

RCrawler je nepochybne jedným z najsilnejších škrabákov softvér, ktorý ponúka základné funkcie, ako sú multi-threading, HTML analýza a filtrovanie odkazov. RCrawler ľahko rozpozná duplikáciu obsahu, čo je výzva, ktorá spočíva v poškrabaní stránok a dynamických stránkach. Ak pracujete na štruktúrach správy dát, RCrawler stojí za zváženie.

December 7, 2017